FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tavşan Ödülleri

  • katalog
  • listeTavşan Ödül Maması ve Krakerleri 

Sevimli dostunuz tavşanlar,sizin sevginizi kazanmak ve size olan sevgisini göstermek isterler. Tavşanlar doğaları gereği oldukça karakterli ve duygulu hayvanlardır. Bu sebeple sahipleri ile tavşanlar arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Bilinmesi gerekir ki tavşanlar avcı karakterli, keşfetmeye meraklı ve koklama duyuları oldukça gelişmiş canlılardır.

Yuvanıza yeni aldığınız bir tavşanın size kendini sevdirmesi ve size alışması ilk etapta mümkün olmaması ihtimali vardır. Bu sebeple tavşanı eğitmek ve sahibine alışmasını sağlamak gerekir.Bu yüzden tavşan sahipleri eğitime de vakit ayırırlar. 

Tavşan eğitimi ve tavşanın sahibine alışması için kullanılan yöntemlerden en önemlisi tavşan ödülleri ile sevimli dostumuzu ödüllendirmektir. Tavşan eğitiminde de ödül yöntemi oldukça başarılı olup, tavşanın size alışmasını ve ayrıca lezzetli ödül maması ile mutlu olmasını sağlayacaktır. Tavşan ödülleri denildiğinde akla ilk gelen tavşan ödülleri nedir sorusunun cevabıdır.Bu da paketli bitkili, meyveli ve bir çok çeşidi bulunan tavşan ödülleri olmaktadır. Bu paketli ödül yem ve ödül mamaları; ot ve kraker şeklindedir. 

Tavşan ödül maması ne işe yarar ? 

Tavşana , tavşan ödülü ve tavşan ödül maması vereceğiniz durumları dikkatle seçmeniz gerekir. Tavşanınızın, sizinle bağ kurabilmesi ve size alışabilmesi amaçlı kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda zaten size alışkın olan tavşanınızın hangi davranışının tekrar edilmesini istiyor iseniz o zaman ödül maması vermeniz yerinde olacaktır. Örneğin tavşanınız herhangi bir nedenden dolayı size saldırdıktan sonra vereceğiniz bir ödül maması ile tavşanınızın yaptığı davranışı pekiştirmiş olursunuz ve bu durumda tavşanınız da takdir gördüğünü düşünerek ,bu davranışı yeniden yapacaktır.Peki; tavşan ödül maması ne kadar verilmeli? Tavşan ödülleri, günlük yada haftalık şeklinde aşırıya kaçmadan verilebilir.

Tavşan ödül mamaları denildiğinde karşımıza çeşit çeşit kedi ödülleri çıkmaktadır. Diğer tavşan mamaları ve yemleri gibi yaşına uygun olacak yavru tavşan ve yetişkin tavşan ödül mama çeşitleri bulunmaktadır. Yavru bir tavşan ile yetişkin bir tavşanın aynı ödül mamasını yediğinde yavru tavşanın gelişmemiş olan dişleri ve çene yapısı yüzünden o mamayı kolayca yiyemeyeceği de göz önünde bulundurulmalıdır.

Tavşan ödülleri sağlıklı olmalı ve tavşan ödül yeminde zararlı olmayan içerikler içermeli ve tavşanınızın sağlığını bozmayacak kaliteli mamalar olması gerekmektedir. İşte tavşanınız için uygun olacak yavru tavşan ödül maması, yetişkin tavşan ödül maması, yaş tavşan ödül maması, kraker tavşan ödülü gibi tavşan ödülleri olarak en doğru tercihi ve geniş ürün seçeneğini hepsimama.com da kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Tavşan Ödül Markaları

Unutmayın ki; tavşan ödüllerinin tavşanınız sevmesi ve kaliteli olması çok önemlidir. Eğer tavşan ödül maması yemiyor ise muhtemelen mamanın lezzetini beğenmemiştir.Farklı mağazalarda farklı tavşan ödül maması fiyatları ile karşılaşırsınız.

Hepsimama.com online evcil hayvan satış sitemizde çeşitli forumlarda tavsiye edilen en iyi tavşan ödül maması ve tavşan ödül markaları hangisi sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.İşte bu bazı ödül mama markaları şunlardır; Versele Laga Nature tavşan ve kemirgen ödülü, Quik kuru tavşan ödülü, Eurogold tavşan yonca sebze karışımı.

Her zaman yenilenen online petshop mağazamızda tavşan ödülü çeşitleri ile aradığınız tüm tavşan ürünleri burada. Online petshop hepsimama.com'dan en sağlıklı tavşan ödül maması , en ucuz tavşan ödül maması alışverişini kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş verebilirsiniz.

Birbirinden avantajlı kampanyalı olarak hepsimama.com'dan bir tık ile kolay ve güvenilir alışveriş ile ürünleriniz evinize kadar kadar gelsin. Dilerseniz tavşan ödül maması kapıda ödeme seçeneğini tercih edebilir ve sipariş bedelini kargo ile birlikte ödeyebilirsiniz

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll