FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tavşan Yemliği

  • katalog
  • listeTavşan Yemliği

Tavşan yemliği, tavşanınızın iştahla ve severek tükettiği mamalarını yiyebileceği kaplardır. Bu sebeple kedinizin kullanacağı tavşan yemlikleri yaşına ve büyüklüğüne uygun olacak genişliğe ve derinliğe sahip olan kaplar olmasına dikkat edilmelidir. Seçeceğiniz tavşan mama kabından tavşanınızın rahatça ve zorlanmadan mamasını ve yemini tüketmelidir.

Tavşanlar yemek yemeyi ve çiğnemeyi çok seven canlılar oldukları yem kabını sahiplenecek ve ona ait olduğu bilincini kazanacaktır. Tavşanınız için mama ve yem kabı seçerken dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise; yemliğin kolayca temizlenebilir ve sağlıklı bir materyalden üretilmiş olmasıdır. Eğer ki evde birden fazla sevimli tavşan dostlarınız varsa yemliklerin karışmaması ve sahiplenilmesi için isme özel tavşan yemliği satın alabilirsiniz.

Can dostunuz ile beraber yolculuğa çıktığınızda, yolda susaması ihtimaline karşı seyahat ve gezi için özel olarak üretilmiş tavşan seyahat yemliklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca tavşan mama kabı nereye konulmalı sorunun cevabı evde tavşanınızın vakit geçirdiği ve gözünün önünde bulunan ulaşabileceği bir köşeye koymakta fayda vardır.

Tavşan Yemlik Çeşitleri

Tavşanınızın yaşı, büyüklüğü ve tükettiği yem miktarına göre yemliğin büyüklüğünü seçmeniz gerekir. Peki tavşan yemliği nasıl olmalı ? Eğer ki tavşanınız henüz yavru tavşan ise boyutu ve derinliği diğerlerine göre daha küçük olan yavru tavşan için yemlik almanız gerekir. Eğer ki tavşanınız yetişkin bir tavşan ise, yemliği büyük boy olmalı ve yediği mama ve yem miktarına göre büyüklüğü ve derinliği değişecek bir yemlik almalısınız.

Tavşan yemliği yapısı ve malzemesi açısından birçok çeşide sahiptir. Bunlar; seramik , metal , plastik , vidalı, metal salata rafı, çelik, tavşan havuç askısı olmak üzere tavşanınıza uygun olabilecek birçok malzemeden yapılmış mama ve yemlik modelleridir. Özellikle askılı olan yemlik kafesler hem tavşanınız için eğlenceli bir oyun olacak hem de kafesli yemliklerin içerisine koyacağınız marul, meyve gibi seveceği yiyecekleri yakalayıp yem elde etme başarısını yaşayacaktır.

Tavşanınız için yemlik ve mama kabı alırken dikkat etmeniz gereken diğer bir şey ise; eğer metal ya da çelik tavşan yemliği alacaksanız paslanmayacak ve temizliği kolay olabilecek yemlikler almalısınız. Ayrıca belirtilmelidir ki; tavşanınız için sunacağınız yemlik ve mama kabının yanına mutlaka her öğün için tavşan suluğu içerisinde su eklemeniz gerekmektedir. 

Tavşan Yemliği Markaları

Unutmayın ki; tavşanınızın sağlığı ve kabın temizlik kolaylığı açısından kaliteli yemlik önerilir. Hepsimama.com sanal evcil hayvan satış sitesinde bulabileceğiniz tavşan mama kabı ve yemlik markalarından bazıları şunlardır; Trixie tavşan mama kabı, Vitakraft kemirgenler için havuç askısı, Eurogold vidalı çelik yem kabı, ankur çelik yemlik, Ferplast, Lion Petts Kitty Cup, Flip, Imac , Pawise olmak üzere en iyi tavşan mama kabı ve tavşan yemlikleri hepsimama.com da bulunmaktadır.

Tavşanınız için hepsimama yemlikleri en kaliteli ve uygun tavşan mama kapları ve daha birçok tavşan malzemeleri çok uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen tavşan mama kabı modellerinin yanında tavşanınız için diğer tavşan malzemeleri de bakabilirsiniz.

Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile tavşan yemliği ve tavşan mama kabı satın alabilirsiniz.

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll