FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tavşan Tasmaları

  • katalog
  • listeTavşan Tasması

Tavşanınızın kaybolması gibi bir durumda akla gelecek en yararlı yöntem tavşanınızda takılı olan tavşan tasması olacaktır. Ayrıca günümüzde birçok tavşan sahibi tavşanını dışarıda gezdirmek için tasmakullanmaktadır. Kullanacağınız tasmasının doğaları gereği sürekli hareketli olan tavşanları rahatsız etmeyecek olan tasmaların kullanılması tavsiye edilmektedir.

Tavşan tasmaları hakkında bilgi olarak; tavşan tasma alıştırma sürecine tavşanınıza 3 veya 4 aylık iken başlamanız ve sevmemesi, tavşan tasması nasıl takılır gibi alışkanlık kazanmanız gereken durumları da göze alarak takmaya devam etmeniz gerekmektedir.

Bu aşamada tavşanın tasmaya alışması süresince hangi tavşan tasma modelleri kullanacağınız önemli bir seçimdir. Çünkü her tasmanın tavşanınız için uygun olmama ihtimali bulunmaktadır. Kullanmanız gereken tasma modelleri; tavşan ayarlanabilir tasma mı yoksa tavşan göğüs tasmasımı olacağına karar verilirken önemli olan ayrım tavşanınızın  fiziki yapısı olacaktır. 

Tavşan Tasmaları Çeşitleri

Tavşanınızın takacağınız tasma çeşitleri aslında her amaç için ayrı olarak üretilmiştir. Örneğin çıngıraklı tavşan tasması; tavşanınızın kısa mesafe gezilerinde rahatça gezmesini ve kaybolmasını engelleme amacı bulunan bir tasma çeşidi olup, üzerindeki ses çıkaran çıngıraklar sayesinde etrafta doğada bulunan kuşların bu sesle dikkati çekilecektir. Diğer bir tavşan tasma çeşidi ise; isimli olup bu tavşan tasması isme özel tasmanın şiddetle kullanılması tavsiye edilir.

Tavşanınızın kaybolması durumunda boynundaki bu tasmada tavşanınızın adresi ve sizin telefon numaranız yer alacağından, can dostunuzu kolayca size geri getireceklerdir. İsimli tasmaların diğer yaygın olarak kullanılan isimleri madalyonlu tavşan tasması ve künyeli tavşan tasmasıdır.

Eğer ki tavşanınızın sizinle birlikte doğa gezisine ve günlük yürüyüşe çıkmasını istiyorsanız tavşanınızı gezdirmek için kullanabileceğiniz tasmalar bulunmaktadır. Günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlanan bu gezdirme tasması, göğüs tasması olacaktır. Fakat belirtmek gerekir ki; tavşan göğüs tasmasını kullanmadan önce tavşanınızın tasma takma olayına alışkın olması gerekmektedir. Bu sebeple günlük tavşan tasma alıştırma denemeleri ile tavşanınızın kendisini bu tasmada rahat etmesini ve alışmasını sağlamalısınız.

Ayrıca tavşan tasmaları olarak; pire tasması , adres tasması, desenli  tasma, dokuma  tasma, akıllı tasma, olmak üzere sayısız tavşan için tasma modelleri bulunmaktadır. Piyasada hem  pahalı tavşan tasması hem de ucuz tavşan tasmaları olacağını unutmayınız. Tasmaların pahalı ya da ucuz olmasının bir önemi olmayıp, aslında önemli olan şey tasma kumaşının onu terletmeyecek özelliğe sahip ve rahat olmasıdır. Tasma tavşanınızın üzerindeyken tasmada 2 -3 parmak kadar boşluk kalmasına mutlaka dikkat edilmelidir.

Ayrıca yavru tavşan tasması, yetişkin tavşan tasması olmak üzere tavşanınızın fiziksel boyutuna göre büyük boy tasma ve küçük boy  tasma olarak alabilirsiniz. Tavşanınız için uygun olan tavşan tasma çeşitlerini hepsimama online petshop sitemizden seçebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Tavşan Tasma Markaları

Tavşan tasmalarının rahat, kaliteli olması ve tavşan tasması fiyatlarının uygun olması çok önemlidir.Hepsimama.com  sitesinde bulabileceğiniz tavsiye edilen tavşan tasmaları çeşitlerinden bazıları şunlardır; papyon, Trixie ayarlanabilir tavşan tasması, Ferplast  tasma, Trixie tavşan göğüs tasması, Ferplast, Jogging tavşan gezdirme tasması gibi birçok tavşan tasmaları en ucuz ve en güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

 Sürekli yenilenen online  petshop ‘da sürekli yenilenen tavşan tasmaları çeşitleri ile tavşan tasmaları nereden alınır ve tavşan tasmaları ne kadar sorularına yanıt bulacaksınız. Online petshop hepsimama.com’dan tavşan tasması en ucuz, kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş verebilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile tavşan tasması al !

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll