FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tavşan Taşıma Çantaları

  • katalog
  • liste

 

Tavşan Taşıma Çantası

Can dostunuzu gittiğiniz yerlere ve seyahatlere yanınızda götürmek istiyorsanız mutlaka tavşan taşıma çantaları ihtiyacı olacaktır. Sadece gezmek amaçlı değil ayrıca hareketli bir tavşanınız varsa tavşanınız ile yapacağınız araba yolculuklarında, toplu taşıma araçları ile yapacağınız yolculuklarda tavşan taşıma çantaları hem sizin hem de tavşanınızın güvenliği açısından kullanılması önerilmektedir. Tavşanınız hastalandığında ya da tavşanınızın rutin veteriner hekim kontrolleri için değişik model çeşitleri içerisinden tavşanınız için uygun olacak bir tavşan taşıma çantası kullanabilirsiniz.

Tavşan Taşıma Çantası Boyutları

Tavşanınızın, yaşına ve büyüklüğüne göre tavşan taşıma çanta çeşitleri bulunmaktadır. Bu tavşan çantası boyutları; büyük, orta boy ve küçük boy olarak üretilmiştir. Küçük boy tavşan taşıma çantaları olarak; kabin boy ve yavru taşıma çantaları kullanabilirsiniz.

Tavşanlar için özel olarak üretilmiş taşıma çanta modelleri; şeffaf, sırt çantası, kumaş, taşıma kutusu, taşıma çantası kapağı, taşıma kafesi, taşıma çantası minderi, taşıma çantası askılı, taşıma sırt çantası astronot, taşıma çantası çekçekli, astronot çanta taşıma çantası, taşıma çantası deri, hasır taşıma çantası, hafif taşıma çantası, su geçirmez taşıma çantası, uçak için tavşan taşıma çantası, kabin içi taşıma çantası, taşıma çantası kanguru ile can dostunuz ile her yere beraber gidebilirsiniz. Bisiklet kullanıyorsanız da; taşıma bisiklet sepeti ile birlikte doğada geziler yapabilirsiniz.

Tavşan Taşıma Çantası Markaları

Tavşanınız için uygun olan en ucuz, en hafif taşıma çantası kaliteli olarak hepsimama online petshop da sizleri bekliyor. Piyasada tavşan taşıma sırt çantası fiyatları, her skalada değişirken, satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken tavşan çantasının kullanımı kolay ve dayanıklı olanını seçmektir.

Hepsimama.com’da bulabileceğiniz tavsiye edilen taşıma çantaları çeşitlerinden bazıları şunlardır; Bronza, Paws Crazy , Flybag, Ferplast, İmac Linus, Lepus, Mps Skudo, Lepus Flybag, Imac Carry, Moderna, Savic Trotter, Royale Pet, Bobo , Fuss Dog Borsa Milano, Çınar, Milo, Trixie kedi tavşan taşıma çantası, Doggy Dolly kedi köpek taşıma askılı çanta, Doggy Doll kedi köpek ana kucağı, Trixie kedi köpek tavşan gezdirme arabası, Savic Zephos tavşan taşıma kabı, Petcorn astronot kedi tavşan çantası, Lionpets kedi tavşan taşıma çantası gibi birçok tavşan taşıma çantası en ucuz ve güvenilir olarak hepsimama.com'dan alabilirsiniz.

Hepsimama.com' da sürekli yenilenen tavşan taşıma çantaları modellerinin yanında tavşanınız için gerekli olabilecek tüm tavşan malzemeleri alışverişi için de sayfamıza bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile uygun fiyatlı tavşan taşıma çantası ürünlerini bir tık ile satın alabilirsiniz, dilerseniz tavşan taşıma çantası kapıda ödeme avantajına sahip olabilirsiniz. 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll