FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tavşan Tarak ve Fırçaları

  • katalog
  • listeTavşan Tarak ve Fırçaları

Sevimli dostunuz tavşanınız ile günlük olarak ilgilenmek ve bakımını sağlamak zorunda olduğunuz bir gerçektir. Tavşanlar, özenli ve titizce bakım isteyen canlılardır. Bu sebeple tavşanınızın; barınması, beslenmesi, sizinle bağ kurması, kendini güvende ve mutlu hissetmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi ve güvenlik önlemleri çok çok önemlidir. Bu sebeple günlük olarak vakit ayırmalı tavşanınızın sağlık, ilgi ve bakım ihtiyaçlarını karşılayarak onun mutlu, huzur içinde, sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Tavşanlar doğaları gereği hareketli ve doğayı seven canlılardır. Siz onun bakımı için eğer vakit ayırmazsanız, bir süre sonra tüylerinin karıştığını ve dökülmeye başladığını fark edeceksinizdir. Fakat tüy dökme şikayetinde bulunan tavşan sahipleri için tavşan tarak ve fırçası kullanmaları ve düzenli olarak tavşan tüylerini taramaları tavsiye edilir.

Tavşanlar da kediler gibi oldukça tüy döken canlılar olduklarından, tarandıkları zaman vücudundaki atılmış tüyler hem toplanır hem de tavşanınız tarak sayesinde kaşınmış olduğundan bu tavşanınızın hoşuna gidecektir. Tavşanınız için tüm bu aradığınız tavşan tarak ve fırçaları hepsimama.com 'da tavşan tarak ve fırçaları kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

Tavşan Tarak ve Fırça Çeşitleri

Tavşanlar için üretilmiş birçok tavşan tarak ve fırçası bulunmaktadır. Peki tavşan tarağı nasıl olmalıdır ?Eğer tavşanınız cinsi itibari ile uzun tüylere sahip ise; tavşan tarağı uzun tüy için üretilmiş olanını, eğer tavşanınız kısa tüylere sahip ise tavşan tarağı kısa tüylü olanı almalısınız.

Tavşanınız eğer pirelenmiş ise; önerilen tarak ve fırça çeşidi tavşan pire fırçası olur. Özellikle yavru tavşanlar için üretilmiş yavru tavşan pire tarağı da piyasada bulunmaktadır. Piyasada bulunan diğer tavşan tarak ve fırçası çeşitleri ise şunlardır; bıçaklı tarak, çelik tarak, el tarağı, elektrikli tavşan tarağı, jiletli tavşan tarağı, köşe tarağı, keçe tarağı, masaj tarağı, makaslı tarak, metal tarak, plastik tarak, silikon tavşan tarağı dır.

Tavşan tarak ve fırçaları, tavşanınızın yaşına ve büyüklüğüne göre yavru tavşan ve büyük tavşan tarağı olarak çeşitlere sahiptir. Tavşan sahipleri için özel olarak üretilmiş diğer bir ürün ise tavşan tüyü toplayıcısı ürünüdür. Tavşan tüyü toplayıcı rulolar sayesinde etrafa dağılmış tavşan tüyleri kolaylıkla koltuklarınızdan ve giysilerinizden temizleyebilirsiniz.

Tavşan Tarak ve Fırça Markaları

Unutmayın ki; tavşanınız için kullanacağınız tavşan tarak ve fırçaları ürünlerinin kaliteli ve güvenilir ürünler olması çok önemlidir. Hepsimama.com sanal evcil hayvan satış sitesinde bulabileceğiniz hepsimama tavşan tarak ve fırçaları markalarından bazıları; Buffer, Beeztees, Furminator, Eastland, Furmaster, Ferplast, KB kedi köpek tavşan pire tarağı, Royalepet tüy toplama ve yıkama eldiveni, Eastland tüy toplama eldiveni, Lion tüy toplama eldiveni, Trixie telli tüy tavşan tarama eldiveni, Petzoom tüy bakım seti, Ferplast çift taraflı fırça, Ferplast ele geçmeli tımar eldiveni, Hartz olup, daha aradığınız tüm tavşan ürünleri hepsimama.com da bulunmaktadır.

Tavşanınız için en kaliteli ve uygun ucuz tavşan tarak ve fırça ürünleri çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen online sanal petshopda sürekli yenilenen tavşan malzemeleri çeşitlerini takip edebilir ve kediniz için en uygun ürünleri kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz.

Sevimli evcil hayvan dostlarınız için piyasadaki kaliteli ve güvenilir tavşan malzemelerinin yanı sıra diğer tüm tavşan mama ve yemlerini de ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan satın alabilir, dilerseniz tavşan tarak ve fırça kapıda ödeme avantajı ile bir tık ile evinize kargo ile getirtebilirsiniz. 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll