FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tavşan Koku Gidericiler

  • katalog
  • liste

 

Tavşan Koku Gidericiler ve Kullanım Alanları 

Can dostunuz tavşanınız ile günlük olarak ilgilenmek, bakımını ve temizliğini sağlamak zorunda olduğunuz bir gerçektir. Tavşanlar, özenli ve titizce bakım isteyen canlılardır. Bu sebeple tavşanınızın; barınması, beslenmesi, sizinle bağ kurması, kendini güvende ve mutlu hissetmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi ve güvenlik önlemleri çok çok önemlidir.Bu sebeple günlük olarak vakit ayırmalı tavşanınızın sağlık, ilgi, bakım ve temizlik ihtiyaçlarını karşılayarak onun mutlu, huzur içinde, sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tavşanınız ve tavşanınızın yaşadığı ortamın hijyenik ve sağlıklı olması adına tavşan temizliğine yönelik bir çok ürün ve yardımcı ürün üretilmektedir. Bu ürünlerden biri de tavşan koku gidericiler olup, tavşanınızın sağlıklı, temiz bir alanda yaşamasına yardımcı olmaktadır. Tavşan kokusu için gerekli olan tüm ürünleri hepsimama tavşan koku gidericiler kategorisinde rahatça bulabilirsiniz. 

Tavşan Koku Problemi Neden Olur?

Tavşanlar için üretilmiş diğer ürünlerin başında tavşan koku giderici spreyler yer almaktadır. Çoğu kişilerce bilinenin aksine tavşan kokusu aslında tavşandan kaynaklanan bir koku değildir. Tavşanlar da tıpkı kediler gibi doğaları gereği kendilerini temizleyebilen temizliğe önem veren canlılardır.

Kokunun kaynağı tavşanınız değil, ama tavşanınızın yaşadığı ortamdır. Tavşanınızın yaşadığı kafes, yaşadığı ortamdaki ürünler, düzenli temizliği yapılmayan tavşan mama ve tavşan su kapları aslında bu kokunun esas sebebidir. Bu sebeple düzenli olarak tavşanınızın ortamında bulunan malzemelerinin temizliğini yapmalı ve kokunun devam ettiği durumlarda tavşan koku problemi için özel olarak üretilmiş tavşan koku giderici ürünleri kullanmanız önerilir.

Sevimli dostunuz tavşanınızın evde idrarını yapması ve lekeler bırakması durumunda bu idrar leke ve koku giderici spreyler oldukça işe yarar ürünler olup, bunları güvenilir şekilde kullanabilirsiniz. Sadece bu probleme karşı üretilmiş olan bu spreyler ile kolayca temizliği yapabilirsiniz. Leke temizleyici etkisinin yanında koku giderici özelliği de olan bu spreyler kokuyu hapsederek ortamın kokusunu düzeltir. Leke ve koku giderici spreyler kullanmak istemiyorsanız temizlik amaçlı üretilmiş diğer bir tavşan yan ürünü ise; halı şampuanları ve leke ve koku giderici halı pudrasıdır.

Sayılan bu ürünler idrarı, dışkıyı, tüy yumaklarını, kiri ve hatta yemek ve kahve şarap gibi içecek lekelerini bile çıkarıcı etkiye sahiptir. Bu temizleyici ürünler içerik bakımından koltuklar, halılar, kıyafetler ve yıkanabilir olan tüm yüzeyler için kullanılabilir olup, zarar vermemektedir. Unutmayın ki; kullanacağınız koku giderici ürünler tavşanınızın sağlığını ve günlük yaşamını da olumlu etkileyecektir. Bu sebeple tavşanlar ve tavşan sahipleri için bu ürünler hem hayatı kolaylaştıracak hem de sevimli can dostunuz için huzurlu bir yaşama ortamı sağlayacaktır. 

Tavşan Koku Giderici Ürün Markaları

Unutmayın ki; tavşanınızın yaşadığı ortamda kullanacağınız tavşan koku giderici ürünlerinin kaliteli ve güvenilir ürünler olması çok önemlidir. Hepsimama.com’da bulabileceğiniz tavşan koku giderici ürünleri ve markalarından bazıları şunlardır; Trixie kafes temizleme solüsyonu, Pippet koku giderici spreylerSimple Solution kafes ve kulübe temizliği solüsyonu, Stop Smell organik koku giderici, Bioline koku giderici, Mister Max leke koku giderici ve daha aradığınız tüm tavşan koku gidericidir.

Tavşanınız için en kaliteli ve koku giderici ürünleri çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sevimli evcil hayvanlarınız için piyasadaki kaliteli ve güvenilir tavşan malzemelerinin yanı sıra diğer tüm tavşan yemleri ve mamalarını da ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan satın alabilir, dilerseniz tavşan koku gidericileri bir tık ile evinizden teslim alabilirsiniz.  

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll