FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tavşan Kemirme Taşları

  • katalog
  • liste

 

Tavşan Kemirme Taşları

Can dostunuz tavşanınız sık sık etraftaki eşyaları kemiriyor ve de tavşan kemirme sorunu sizi rahatsız ediyorsa tavşan kemirme taşları tam da aradığınız ürün. Tavşanlar doğaları gereği çiğnemeyi çok seven canlılardır. Bu sebeple etrafta bulduğu her şeyi çiğnemek isterler. Bu da, tavşan kemirmesi aslında can dostunuzun sağlıklı olduğunun bir göstergesidir.

Tavşanınızın bir tavşan kemirme oyuncağı ya da taşı yoksa evinizdeki koltukları, kanepeleri, perdeleri, kapıları ve daha birçok zarar görmesini istemeyeceğiniz eşyaları bu iş için kullanacaktır. Yani tavşan kemirme taşı zararlı mı sorusuna cevap, aksine tavşanınız için bir ihtiyaçtır. Yani tavşanın yaşam sürdüğü her evde bu tarz taşların bulunması hem tavşanınızın sağlığı açısından hem de evdeki eşyalar için oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca bu taşlarını yavru tavşanlar için de kullanabilirsiniz. Özellikle tavşanınızı erken yaşta eğitmek ve onunla oynayıp onu bu tarz oyuncak ve taşlara alıştırmak istiyorsanız erken yaşta alıştırmanız daha iyi olacaktır. Tavşanınızın kemirme taşlarına daha kolay alışması için taşı, tavşanınızın oyun oynadığı bölgede bulundurmanız önerilir. Tavşanlar için üretilmiş çok çeşitli kemirme ürünleri vardır.Tıpkı diğer evcil hayvanların kemirme ve oyuncakları gibi tavşan sahipleri de birçok ürün arasından seçim yapabilme şansı vardır.

Tavşan Kemirme Taşı Çeşitleri

Tavşanınızın ilgilisini çekebilecek boyut ve modelde birçok tavşan kemirme taş modelleri bulunmaktadır.Tavşanınız hangisine ilgi gösteriyorsa seçiminiz o yönde olmalıdır.

Başlıca tavşan kemirme taşı çeşitlerini; tavşan kemirme oyuncakları, kemirme çiçekleri, tutmalı kemirme taşları, çeşitli kemirgen oyuncakları, kemirgen topları, tavşan yalama taşı, doğal kemirme tahtası, kemirgen evi, ahşap kemirgen tüneli, mineralli kemirme küpleri ve daha birçok çeşit tavşan kemirme oyuncakları olarak sıralayabiliriz. Tavşan kemirme taşları ve oyuncakları, tavşanınızın yaşına ve büyüklüğüne göre çeşitlilik gösterecektir.

Eğer tavşanınız yavru bir tavşan ise, diş yapısı henüz gelişmemiş olacağından yavru tavşan kemirme taşı ve yavru tavşan kemirme oyuncakları kullanmalısınız. Erken yaşta henüz yavru iken tavşanınız bu kemirme taşlarını kullanılmaya başlaması ilerisi için oldukça önemlidir. Ayrıca tavşanınız hangi yaşta olursa olsun,içerisinde mineral ve vitaminlerin olduğu bu taşlar ile oynarken aynı zamanda içindeki zengin içerik ile sağlığına fayda sağlayacaktır.

Tavşan Kemirme Taşı Markaları

Tavşanınız için uygun olan tavşan kemirme taşlarını en ucuz ve kaliteli olarak hepsimama online mağazamızdan alıyorsunuz. Çeşitli tavşan kemirme taşı fiyatları arasından seçim yaparken ,dayanıklı, kaliteli ve de tavşanınız için herhangi bir şekilde zehirleyici madde içermemesine özellikle dikkat etmenizi öneririz.

Hepsimama.com online satış sitesinde bulabileceğiniz tavşan kemirme taşı ve tavşan kemirme ürünleri markalarından bazıları şunlardır; Karlie vitamin ve mineralli kemirme taşı, Ferplast tavşan kemirme tahtası, Eastland kemirme taşları, Eurogold kemirgen tüneli, Vitakraft tavşan kemirme taşı, Quik kemirgen taşı, Jungle kemirgen taşı  gibi birçok ucuz tavşan kemirme taşları kaliteli ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Birbirinden avantajlı kampanyalar ve indirimler için her zaman hepsimama.com’u ziyaret edin! 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll