FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tavşan Kafesleri

  • katalog
  • listeTavşan Kafesi

Can dostunuz tavşanınız için tavşan kafesinin pek çok kullanım amacı bulunmaktadır. Eğer ki tavşanınız bir rahatsızlık sonrası operasyon geçirdiyse ya da evinizde birden çok evcil hayvan dostunuz var ve tavşanınız ile anlaşamıyorlar ve birbirlerine zarar veriyorlarsa güvenlik ve sağlıkları açısından evde tavşan kafesi kullanmak gerekebilir. Fakat unutmamak gerekir ki; tavşanınız için ayırdığınız tavşan kafesi alanı kendi büyüklüğüne ve yaşına uygun olacak tavşan kafes boyutları seçilmelidir.

Ayrıca tavşan kafesi kullananlar, diğer bir evcil tavşan kafesi kullanım sebebi olarak evden dışarı çıktıklarında tavşanlarının evde yalnız kaldığında, çevreye ve kendine zarar verebilme ihtimaline karşı kullandıklarını belirtmektedirler.

Tavşan kafesi sadece ev içerisinde değil, bahçede de kurulması mümkündür. Bahçede kediler açısından tavşan evi kafes amaçlı kullanılmaktadır. Hava ve iklim şartlarına göre kafes plastik olursa paslanma yapmayacaktır. Uzun yolculuklar ve veteriner hekim kontrolleri için tavşan kafesleri araba için de yapılmış olup, tavşan bagaj kafesi, araba kafesleri, tavşan yolculuk kafesleri ve tavşan seyahat kafesleri kullanılmaktadır.

Tavşan Kafes Çeşitleri ve Ölçüleri

Tavşan için uygun kafes nasıl olmalı sorusunda, tavşanınızın büyüklüğüne göre kafes ölçüleri seçimi düşünülmelidir. Bu tavşan kafesi boyutları; büyük, orta boy ve küçük kafes olmak üzere olmak farklı alternatiflerde üretilmiştir.

Tavşanınız yetişkin ve büyük boylu ise ya da vakit geçireceği konforlu ve geniş bir alana sahip olsun istiyorsanız; tavşan kafesi büyük boy olarak kafes ebatları arasından tercih etmeniz gerekir. Bilinmelidir ki; yetişkin tavşanlar için kafesler ne kadar büyük olursa o kadar rahat alan sunulmaktadır. Tavşanınızın boyu ufak ya da yavru tavşan ise tercih etmeniz gereken boyut; yavru kafesleri olarak üretilmiş modeller olmalıdır.

Başlıca tavşan kafesi çeşitleri ve malzemeleri nelerdir?

Ahşap kafes, çiftlik kafesleri, endüstriyel kafesler, ızgaralı kafes, taban ızgaralı kafes, metal kafesler, plastik kafesler, profesyonel kafesler, tavşan taşıma kafesi olarak sıralayabiliriz

Bunlara ek olarak alacağınız tavşan kafesinde kullanabileceğiniz kafes altlığı, kafes ızgarası, kafes tülü ve çeşitli tavşan kafes aksesuarlarına bakabilirsiniz. 

Tavşan Kafesi Markaları

Tavşanınız için uygun olan kafesler mağazamızda sizleri bekliyor. Her şeyde olduğu gibi en ucuz ve pahalı seçeneklerde tavşan kafesleri bulunmaktadır Bu aşamada önemli olan kullanımı rahat ve dayanıklı malzemeye sahip, hem sizi hem de tavşanınızı memnun edecek bir özellikte olmasıdır.

Hepsimama.com online evcil hayvan malzemeleri satış sitesimizde tavsiye edilen Dayang, Galvaniz, imac, Schleich, Trixie, Midwest Critter Ville tavşan oyun alanı, Ferplast, Pawise, Dayang tekerlekli kafes gibi birçok tavşan kafes markalarını uygun fiyatlarda buluyorsunuz.

Her zaman güncel modellerle bütçenize uygun kafeslerinin yanı sıra tavşanınız için diğer tavşan malzemelerinizi sipariş vererek evinizden teslim alabilirsiniz.

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll