FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Sürüngen Mama Kabları

  • katalog
  • listeSürüngen Mama ve Su Kapları

Sürüngenler çeşitli şekillerde beslenirler; bazıları avlarını takip ederek avlanmayı tercih ederken, diğerleri daha saldırgan bir şekilde avlarını yakalarlar.Sürüngen evcil hayvanınızı beslerken onun davranışlarına uygun şekilde beslemeniz önemlidir. Tabi ki bunu yaparken terarium veya kafes ile sınırlı kalacaksınız. Sürüngeninizin yaşam alanına uyum sağlayacak, uygun bir yem ve su kabı kullanmak evcil hayvanınızı beslemek için mükemmel bir yoldur.

 

Hepsimama.com mağazasında, Hagen Exo-Terra, Nabima-Terra, JBL, KW Zone,Sera,Deep markalarının sürüngen hayvan bakım ürünleri güvenilir ve kaliteli olarak sunulmaktadır.Aradığınız yem ve su kaplarını, doğal görünümlerden klasiklere kadar uzanan Sürüngen Yem ve Su Kapları kategorimizde bulabilirsiniz.

 

Sürüngen Mama ve Su Kabı Çeşitleri

 

Seramikten yapılmış küçük sürüngen yemlikleri, hareket ve dökülmeleri engellemek için oldukça dayanıklı ve ağırdır.

İşlevsel ve şık, Exo Terra Sürüngen su kabı doğal bir görünüme sahiptir ve her türlü terraryuma uyumludur.Zararlı bakterileri barındırmayan bir iç tasarıma sahiptir. Bu su tabağı dayanıklıdır ve büyük sürüngenler tarafından kolayca devrilmez.

Bunların dışında Su ve yem koymak için terrarium çanakları bulunmaktadır.Böbrek şeklinde bir tasarıma sahip derinliği az olan çanaklar, dekoratif olarak oldukça şıktır.

 

İndirimli Sürüngen Mama ve Su Kapları

 

Hepsimama.com’da binlerce kaliteli evcil hayvan ürünlerini indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.İhtiyacınız olan ürünler için kategorilerimize gözatmanız yeterlidir.

Online petshop mağazamızda ürünlerimizle %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.Beklediğiniz kaliteyi, hak ettiğiniz hizmeti ve piyasadaki en iyi fiyatlarla alışveriş yapmanızı sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.Aynı sizin gibi biz de hayvanları önemsiyoruz. 

 

Sürüngen Mama ve Su Kabı Markaları

 

Hepsimama.com mağazamızda bulabileceğiniz sürüngen yem ve su kabı markalarından bazıları; Namiba Terra Basamaklı Köşe Su Kabı Yeşil 17x14x9cm , Namiba Terra Büyük Mama Kabı Gri 20x16cm , Trixie, Namiba-Terra kaya görünümlü yem kabı , KW Zone,Sera,Deep ve daha birçok markanın sürüngen yem ve su kapları ihtiyacınıza göre en uygun fiyat  fırsatlarıyla size bekliyor.

Hepsimama, binlerce kaliteli evcil hayvan ürününü uygun fiyatlarla sizlere sunar. İhtiyacınız olan ürünler için kategorilerimize gözatmanız yeterlidir.Hepsimama.com’da evcil hayvanınızın hayatınızdaki en önemli şeylerden biri olduğunu biliyoruz.Köpeğinize, kedinize,sürüngeninize, kuşunuza ve diğer hayvanlarınıza en iyi ürünleri sağlamak bizim için bir ayrıcalıktır.

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll