FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Sürüngen Bakım

  • katalog
  • liste

 

Sürüngen Bakım Ürünleri

 

Sürüngen kafeslerinin düzenli olarak temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi hem sizi hem de evcil hayvanınızı güvenli ve sağlıklı tutacaktır. Sürüngenler cilt ve bakteriyel enfeksiyonlara karşı hassastır ve sürüngen kafeslerini, terrariumlarını temiz tutmak çok önemlidir. Sürüngen dışkı maddesi insanlar için tehlikeli olan Salmonella gibi bakteriler taşır. Bu nedenle, temizlik ekipmanı bir angarya gibi görünse de sizi hastalıktan koruyabilir. Önce sürüngen kafes aksesuarlarına odaklanarak temizlemeye başlayabilirsiniz. Kayalar suda kaynatılarak temizlenebilir, durulama ve fırında pişirme ile kum temizlenebilir.

 

Sürüngen habitat temizliği için özel olarak satılan temizlik malzemelerinden satın alabilirsiniz.Sürüngeninizin kafesini ne sıklıkta temizlediğiniz, evcil hayvanınızın yaşam alanının büyüklüğüne bağlıdır. Genel olarak, dökülmeler, yenmemiş yiyecekler, kıyılmış ciltler, dışkılar için günlük temizlik yapmanız gerekecektir. Ayrıca haftada bir kez derin kafes temizliği önerilmektedir. Buna teraryum dekor temizliği de dahildir.

 

 

Sürüngen Bakım Ürün Çeşitleri

 

Bioline Kafes Temizleme Spreyi 500 Ml, sürüngen yaşam alanlarını temiz tutmak için uygun bir yoldur. Çeşitli koku giderici ürünlerle, evinizin taze kokusunu koruyabilir, kafes kokularının giderilmesini sağlayabilirsiniz. Kafes mendilleri evcil hayvanınızın kafesini silmek ve kokusuz tutmak için başka bir harika yoldur. Derinlemesine bir temizlik için sürüngen dezenfektanlarından yardım alabilirsiniz. Farklı fırça tipleri, terrarium aksesuarlarını temizlemenize yardımcı olur. Organik temizleyiciler kirleri güvenle çözer ve doğal enzimler kafesleri, dalları, kayaları ve plastik üzümleri kokusuz tutmaya yardımcı olur.

 

Antibakteriyel spreyler, herhangi bir sürüngen alanında, zamanla biriken potansiyel zararlı mikropları ortadan kaldırarak bakteri oluşumu engeller. Aynı şekilde, çakıl filtre vakumları, su depolarındaki bakteriler için üreme alanı olabilecek sıkışmış çöpleri ve kalıntıları temizler.Sürüngen Ağları ve Kepçeleri, sürüngeninizi temizlemeden önce onu dışarı çıkarmak ve terrariumda olan atıkları almak için mükemmel araçlardır.

 

Sürüngen teraryumun temizlenmesi eğlenceli olmayabilir, ancak önemlidir. Bir yılan teraryumunu temizlerken, kafes içindeki tüm dekoratif eşyaları kaldırarak başlayın. Tek kullanımlık taban malzemelerini torbalayın ve atın, tüm kafes yüzeylerini sabun ve sıcak su ile temizleyin.

 

Hepsimama.com’da Sürüngen Bakım Ürünleri

 

Yılan, kertenkele, kaplumbağa, kurbağa ya da diğer sürüngen evcil hayvanınız için temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı sağlaması, evcil hayvanınızın uzun, aktif ve enerjik bir yaşam sürmesi için çok önemlidir. Hepsimama.com’da, sürüngeninizin yaşadığı alanın temizlenmesini kolaylaştırmak için antibakteriyel spreylere, ovalama pedlerine ve daha fazlasını satın alabilirsiniz. Teraryumunuzu en iyi ürünlerle temizletmek istiyorsanız Percell, Biostat, Sera, Bioline gibi markaları tercih edebilirsiniz. Online mağazamızdan ihtiyaçlarınıza yönelik farklı ürünleri; Sera Reptilin 15 Ml Kaplumbağa Vitamini Percell Sürüngenler İçin Mineral Blok Büyük, Bioline Kafes Temizleme Spreyi 500 Ml   kargo bedava ve kampanyalarla satın alabilirsiniz..

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll