FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Sürüngen Aksesuarı

  • katalog
  • liste

 

 

Sürüngen Aksesuarları

 

Sürüngen hayvanlar için kafesleri onların kalesidir; Bu hayvanlar yaşadıkları alandaki evcil hayvanların çoğundan farklı olarak yaşadıkları alanı sahiplenirler. Bu yüzden sürüngenin bulunduğu ortamı ne kadar doğal ortamına benzetirseniz o da kendini rahat ve güvende hissedecektir.

 

Sürüngenler son yıllarda evcil hayvan olarak inanılmaz popüler hale geldi ve bu büyüleyici canlılar için güvenli, sağlıklı ve mutlu bir ev sağlamak için ihtiyaç duydukları her şeye kolayca  hepsimama.com’dan ulaşabilirsiniz. Burada evcil hayvanınız için birinci sınıf bir teraryum veya kafes kurmak ve bakımını yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

 

Farklı platformlar, mağaralar ve kulübeler, gerçek dalgaların karaya attığı odunlar, bitkiler, asmalar ve daha fazlası, sürüngeninize gelişmesi gereken her tür yaşam alanını sağlamaya hizmet eder.Evcil hayvanınızın teraryumunu veya kafesini otantik, doğal bir dekorasyonla doldurmak, doğal davranışlarını ve etkinliklerini tanıtırken, zihnini canlandırır ve can sıkıntısnıı, korku duymasını ve stresini önler.

 

 

Sürüngen Aksesuar Çeşitleri

 

 

Evcil hayvanınızın ihtiyaçları için doğru yaşam alanıyla daha uzun ve mutlu yaşamasına yardımcı olun. Hepsimama.com'da sürüngen aksesuarlarını evinizin rahatlığından satın alabilirsiniz. Sürüngen aksesuarları evcil hayvanınızın yaşam ortamının sıcaklığını, nemini ve ışığını kontrol etmenize yardımcı olur. Bakterilerin ve toksinlerin filtrelenmesine yardımcı olan habitat aksesuarlarına da ihtiyacınız olabilir.

 

Evcil hayvanınızın kafesini veya teraryumunu kum veya ağaç kabuğu ile hizalayabilirsiniz. Evcil hayvanınızın girip dinlenmesi için kum, orman kabuğu veya fidanlık toprağı arasında seçim yapabilirsiniz. Exo Terra teraryum zemin kaplaması çeşitli malzemelerle gelir. Egzotik evcil hayvanınız için çöl kumu, yosun, hindistan cevizi lifi veya gözenekli çakıldan yapılmış zeminleri seçebilirsiniz. Ayrıca Exo Terra, Zoo Med ve Fluker's gibi ünlü markaların sürüngen ısı lambalarını da kullanabilirsiniz. Sürüngen ısı lambaları, evcil hayvanınıza sıcaklığın altında dinlenebileceği ve güneşleneceği bir yer sağlar.

 

Sürüngenler serin, gizli yerlerde saklanmayı ve dinlenmeyi severler. Büyük Sürüngen Mağaraları ve Kulübeler ürün yelpazemiz, yılan ya da kertenkele için mükemmel sığınaklar, taş basamaklar ve kaya mağaraları içerir. Saklanmak sürüngenlerde stres, hastalık riskini azaltır ve güvenlik duygusu verir.

 

Saklanmaya ek olarak, sürüngenlerin kendilerini tırmanmaya ve keşfetmeye iten doğal içgüdüleri vardır. Bu, avcılık ritüellerinin doğal bir parçasıdır ve genellikle size evcil hayvanınızın faaliyetlerinin en iyi manzaralarından bazılarını sunar. Bu tarz aksesuarlar , teraryum kurulumunuzun doğal görünümünü arttırmanın yanı sıra, evcil hayvanlara gerçek tırmanma fırsatları  sunar.

 

 

Hepsimama.com'da Sürüngen Aksesuarları

 

Hepsimama.com'da sürüngen hayvanlarınız ihtiyaçı olabilcek bazı sürüngen aksesuarları ; Jbl Temp Protect Lamba Siperi, Jbl Feeding Rock Sürüngen Beslenme Kayası, Jbl Nobang Sert Kapanmayı Engelleyen Stoper, Trixie Sürüngen Teraryum Havuzu, Exo Terra Kumandalı Titreşimli Mama Kabı, Namiba Terra Puzzle Saklanma Kabı Kırmızı, Namiba Terra Puzzle Saklanma Kabı Sarı, Namiba Terra Java Cascading Köşe Şelale Gri ve daha fazla ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll