FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Su Düzenleyicileri

  • katalog
  • liste

 

 

Akvaryum Su Düzenleyici

 

Akvaryum suyunun sağlıklı ve akvaryum sakinlerinin de ideal su parametrelerinin korunması için su düzenleyicilerine ihtiyacınız olacaktır.Sadece deniz balıkları, veya mercan resif akvaryumları için gerekli tuzlu suyu hazırlamak için kaliteli sentetik tuz karışımlarından birini seçebilirsiniz. Akvaryum suyu düzenleyiciler arasında klor nötrleştiriciler, amonyak sökücüler, mineral desteği, nitrat ve fosfat düşürücü, yosun önleyici, ph düşürücü, berraklaştırıcı ve faydalı bakteri kültürü dahil temel maddeler bulunmaktadır. Şimdi sırasıyla bu düzenleyicileri tanıyalım böylece ihtiyacınız olanları bilerek kolayca Su Düzenleyici kategorimizden satın alabilirsiniz.

 

Klor nötrleştiriciler : Sudaki bizim için iyi olan bazı maddeler balıklar için iyi olmayabiliyor.İşte klor bunlardan biridir.Klor, balıkların hassas zarlarına, özellikler solungaçlarına zarar verir, bu yüzden listenizin en başına klor nörtleştiriciyi eklemelisiniz.

 

Yosun önleyiciler : Akvaryum yosunlarıyla savaşır, tekrar oluşumunu önler.Akvaryumda yosunları kontrol altına almak canlı bitkiler açısından önemlidir.Satın almadan önce mutlaka sahip olduğunuz balıklar için uygun olup olmadığını kontrol edin.

 

Amonyak sökücüler:  Anında sudaki amonyağı temizleyen,güvenli,kullanımı kolay, balıklar, su bitkileri için toksik olmayan bir karışımdır.  

 

Mineral desteği sağlayan düzenleyiciler: Balıkların doğal ortamları için biyolojik olarak gereken mineralleri içerirler. Tavsiye edilenler arasında Reeflowers All Elements Akvaryum Mineral Desteği 500 Ml satın alabilirsiniz. 

 

Nitrative fosfat düşürücüler:  Akvaryumdaki yüksek nitrat seviyeleri balıklarınızı strese girmesi ve bağışıklık sistemlerinin düşürmesi, üreme yeteneğinin azalması, yosunların çoğalması gibi çeşitli sorunlara neden olabilir.Akvaryumununz nitrat seviyesinin istenilen seviyelerde olması balığınızın sağlıklı , mutlu ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Tavsiye edilen ürünler arasında,Reeflowers Bacteria Feeder Akvaryum Nitratve Fosfat Düşürücü

 

Ph düşürücüler: PH değişimleri balık ölümlerinde sık görülen bir nedendir. Akvaryumunuzdaki her hafta güvenl i pH seviyelerini test etmek önemlidir.

 

Berraklaştırıcılar: Bulanık , puslu akvaryumu berraklaştırmak için kullanabileceğiniz su düzenleyicilerdendir.Akvaryum suyu berraklaştırıcılarda dikkat etmeniz gereken bu işlemi yaparken su parametrelerini değiştirmeyen bir düzenleyici seçmenizde fayda vardır.

 

Akvaryum Su Düzenleyici Markaları

 

Akvaryum su düzenleyiciler hakkında bilginiz olduğuna göre artık satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, hangisinin sizin akvaryumunuz için uygun olduğu konusunda daha bilinçli bir karar verebilirsiniz. Hepsimama.com ‘da bulunan bazı su düzenleyici markaları arasında  JBL, Sera, Reeflowers, Deep ürünlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.Ayrıca hepsimama.com kargo bedava ürünleri takip edebilir, kampanyalı fırsatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll