KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Sağlık ve Bakım Ürünleri

  • katalog
  • liste
Kedi Sağlık ve Bakım Ürünleri

Can dostunuz kedinizin sağlığı ve bakımı için periyodik olarak günlük bakımı ve temizliğini ve gerekli önlemleri de almanız gerekmektedir. Kediler, karakterleri itibari ile kendi temizliğini önemseyen ve kendi kendilerini temizleyen canlılardır. Bu sebeple kedinizin; temizlenmesi, barınması, beslenmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi ve güvenlik önlemleri çok çok önemlidir. Bu sebeple günlük olarak çok az bir vakit olsa da kedinizin sağlık ve bakım ihtiyaçlarını karşılayarak onun mutlu, huzur içinde, sağlıklı ve temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Kedinizin sağlığı ve bakımı için onun; ağız, deri, tırnak, eklem, göz, kulak, kas, tüy sağlığına da dikkat etmelisiniz. Kediniz için tüm bu bakım ve sağlık için gerekli olacak malzemeleri ve ürünleri hepsimama.com Kedi Sağlık ve Bakım Ürünleri kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

Kedi Sağlık ve Bakım Ürünleri kedinizin ve yaşına göre çeşitlere sahiptir. Yavru kedi sağlık ve bakım ürünleri, yetişkin kedi sağlık ve bakım ürünleri, yaşlı kedi bakım ve sağlık ürünleri, olmak üzere hepsimama online petshop sayfamızda kediniz için en uygun olan köpek sağlık ve bakım ürününü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Yavru Kedi Sağlık ve Bakımı

Yavru kediler, diğer yetişkin kedilere göre daha hassastırlar ve gelişimleri açısından desteğe ihtiyaç duyarlar. Bu sebeple anneden yeni alınmış ve yeni sütten kesilmiş yavru kediler için yavru kedi sağlık ve bakım ürünleri ile dışarıdan ek destek verilmesi gereklidir. Örneğin; yeni sütten kesilmiş diş çene yapısı henüz gelişmemiş bir yavru kedi için, yavru kedi süt tozu kullanılması yararlı olacaktır. 

Kedi Sağlık ve Bakım Ürünleri Çeşitleri

Kediniz için; Ağız sağlığı, diş sağlığı Göz Bakımı, Kulak Bakımı, Kedi Çimleri, Yavru Kedi Bakımı, Tırnak bakımı, Pati Bakımı, , ve Kedi Parfümleri gibi birçok kedi sağlık ve bakım ürünleri bulunmakla birlikte bu ürünler kedi hastalıkları ile de mücadelede oldukça önemlidir. Kediler avcı karakterleri gereği pençe şeklinde uzun tırnaklara sahiptirler. Evcil kedilerde tırnakları eşyaları, koltukları pençeleyebilir ve kimi zaman tırnakları hasar görebilir. Bu sebeple kedinizin pati sağlığı için; düzenli olarak kedinizin tırnak bakımlarını yapmalı ve kedi tırnak makası ile uzunluklarını ayarlamalısınız. Belirtmek gerekirse; kediler zaman zaman ağız kokusu, ağız iç ve dış yaralar gibi ağız sağlığı sorunları yaşayabilirler. Bu sebeple kedi diş fırçası ile kedilerin ağız ve diş bakımlarını ihmal etmemek gerekir.

Kedi sahipleri için kedi sahibi olmanın tüm güzelliklerinin yanında, kedi tüylerinin dökülmesi sorun olmaktadır. Bu sebeple kediler düzenli olarak kedi fırçaları ile taranmalı ve dökülen tüyleri temizlemek gerekmektedir.

Kediniz hastalandığı dönemlerde; önemli bir ameliyat ya da önemli bir yarası olduğunda kedinizin ağzının yarasına ve ameliyat bölgesine ulaşmaması için küçük evciller için yakalık önemli bir sağlık ve bakım ürünüdür. Sağlık ve bakım ürünleri çeşitleri olarak; yavru kedi bakım seti, kedi otu, kedi otu seti, kedi şampuanı, kedi ağız bakım suyu, kediler için canlandırıcı sprey, kedi tüy toplayıcı, kedi pati kremi, kedi fırçası, kedi diş bakım ürünleri ile kedinizin sağlık ve bakımı için gerekli olan ürünlerden bir kaçıdır. Ayrıca kedinizin sağlıklı ve kaliteli kedi mamaları ile beslenmesi ve kedi vitaminleri kullanılması, kedinizin sağlığını, tüylerinin parlaklığını ve günlük yaşamını da etkileyecektir. Bu sebeple dışarıdan verilecek olan kedi vitamin ve kedi ek katkı gıdaları da büyük önem taşır.

Kedi Sağlık ve Bakım Ürünleri Markaları

Unutmayın ki; kedinizin sağlık ve bakımını için kullanacağınız ürünlerin kaliteli ve güvenilir sağlık ve bakım ürünleri olması çok önemlidir. Hepsimama.com’ da bulabileceğiniz kedi sağlık ve bakım ürünlerinin bazıları şunlardır; Trixie kedi tırnak makası, Dermovet yakalık, trixie kedi sprey, Animology Glamour Puss Durulanmayan Kedi Şampuanı, Ferplast kedi bakım ürünleri, Flip kedi bakım ürünleri, Simple Solution leke spreyi olmak üzere tüm kedi sağlık ve bakım ürünü çeşitleri hepsimama.com da bulunmaktadır. Kediniz için en kaliteli ve uygun kedi sağlık ve bakım ürünleri çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışverişsayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen online sanal petshop da sürekli yenilenen kedi sağlık ve bakım ürünleri çeşitlerini takip edebilir ve kediniz için en uygun olan yavru kedi sağlık bakım ürünü, yetişkin kedi sağlık ve bakım ürünü ve yaşlı kedi sağlık ve bakım ürünü alışverişinizi hepsimama.com da kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz. Sevimli evcil hayvanlarınız için piyasadaki kaliteli ve güvenilir kedi sağlık ve bakım ürünlerinin yanı sıra diğer tüm kedi malzemelerini de ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan satın alabilir ve bir tık ile dilerseniz kapıda ödeme avantajından da yararlanarak evinizden kargo ile teslim alabilirsiniz.

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll