FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Otomatik Yem Makinaları

  • katalog
  • liste

 

Otomatik Yem Makinaları

 

Bazı insanlar kedi ya da köpek gibi evcil hayvanlar beslerken bazı insanlar da akvaryumunda durmadan yüzen balıkları beslemeyi tercih eder. Balığın evcil hayvan olarak görülmesinin tek  sorunu, aç olduklarında dikkatinizi çekmede yetersiz olmalarıdır.Bu yüzden onları beslemeyi unutmak, özellikle günde birkaç kez yapmanız gerektiğinde çok kolaydır.İşte bu yüzden otomatik bir akvaryum besleyicisine ihtiyacınız var.

 

Balıkları beslemek eğlenceli olsa da, bir süre sonra sizin için sıkıntı olabilir. Otomatik bir balık yemi besleyicisi, her gün aynı saatte aynı miktarda balık yemi ile balıklarınızı besleyebilir; bu da meşgul olduğunuz veya tatile gittiğiniz zamanlar için mükemmel olabilir.

 

Köpek ve kedilerin aksine, balıklarınız size aç olduğunu söyleyemezler. Bu nedenle diğer evcil hayvanlar aç olma ile ilgili davranış sergilerken balıklarınız sıradan şekilde davranır.En vicdan sahibi balık sahipleri bile zaman zaman istemeden de olsa balıklarını beslemeyi unutabileceği günler olabilir.Bu noktada, en iyi seçim otomatik balık besleyicileri kullanmaktır. Otomatik akvaryum besleyiciler, düzenli aralıklarla balıkları ve diğer su canlılarını beslemek için tasarlanmış cihazlardır.Balıklar için otomatik besleyici kullanmanın en iyi yönü balıkların zaman başına doğru miktarda yiyecek almasını sağlamasıdır.

 

Otomatik Balık Besleyici Nasıl Çalışır?

 

En basit haliyle, bir balık besleyici, balık yemi ile doldurulmuş bir kaptan ve programlanabilir bir zamanlayıcıdan oluşur.Sadece kabı kurutulmuş balık yemi ile doldurun ve zamanlayıcıyı balıklarınızın ne zaman ve ne sıklıkta beslenmesini istediğinizi programlayın ,işte bu kadar! Akvaryumunuzun tatlı su ya da tuzlu su olması farketmez. Otomatik balık besleyici hepsi üzerinde çalışacaktır.

 

Otomatik Besleyici markasına ve kullanılan balık yemi türüne bağlı olarak, bir balık besleyici 6 haftaya kadar yiyecek tutabilir.Otomatik balık yemi besleyicileri sadece kurutulmuş yiyecekler içindir.

 

Otomatik Balık Besleyici Çeşitleri ve Markaları

 

Otomatik besleyicilerin önde gelen isimlerinden biri Eheim ‘dir.İki farklı yemek türü koyabileceğiniz bölmelere sahiptir.Farklı türde farklı yem yiyen balıklarınız varsa bu akvaryumunuz için doğru seçim olacaktır.

Trixie Aqua Pro Otomatik Besleyici FA-24 , kolay kullanımlı,temizlenmesi kolay otomatik yem makinalarındandır. Her 12 saatte bir ya da 24 saatte bir beslemenize olanak verir.

 

Genellikle yeni akvaryum sahiplerine tavsiye edilen otomatik yem makinası Eheim 3581 Digital Otomatik Balık Yemleme Makinasıdır. Bu marka gündelik balık yemleme konusunda oldukça başarılıdır ve aynı zamanda fiyat olarak da uygundur.Bu besleyici günde 4 kereye kadar yem dağıtabilme özelliğine sahiptir.

 

Hepsimama.com Otomatik Yem Makinaları kategorisinde tüm yem makina çeşitlerini ve markalarını görebilir, akvaryumunuza uygun olanı satın alabilirsiniz. Kargo bedava ve kampanyalı ürünlerle de yine en uygun fiyatlarla alış veriş yapabilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll