FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kuş Oyuncakları

  • katalog
  • liste

 

Kuş Oyuncakları

Sevimli hayvan dostlarımız kuşlar kafesleri içerisinde olduğu zamanlar ilgisini çekecek ve eğlenceli, mutlu vakit geçireceği oyuncaklara ihtiyaç duyarlar. Uyanık oldukları 4 saatte de oldukça hareketli olurlar. Piyasada tüm kuş cinsleri için üretilmiş oyuncak modelleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen kuş oyuncaklarından biri ise muhabbet kuşu oyuncakları olup, muhabbet kuşu besleyen hayvan severler için geniş bir seçenek skalası sunulmaktadır.

Evde beslenen kuşlar, serbest dolaşma ve uçma zamanları dışında kafeslerinde vakit geçirmektedirler. Bu uzun süre içerisinde kafeste yaşayan kuşların sıkılmamaları, hareket etmeleri, eğlenceli vakit geçirmeleri ve mutlu bir yaşam sürebilmeleri açısından kuşlar için oyuncakların önemi büyüktür. Çünkü kuşların mutlu bir yaşam sürmesi ve stres olmaması gerekmektedir. Stresli durumlar kuşunuzun sağlığını olumsuz etkileyecek ve bu da kuşların tüylerinin dökülmesine ve diğer birçok kuş hastalıklarına da sebebiyet verecektir.

Sadece kafes içerisinde kullanılabilen oyuncakların haricinde, kafes dışarısında kullanmak üzere üretilmiş ve kuşun ilgisini çekebilecek oyuncaklar da mevcuttur. Online petshop hepsimama.com da bulabileceğiniz tüm oyuncak çeşitleri tamamen kuşunuzun sağlığına uygun ve zararsız maddelerden üretilmiş olup, gönül rahatlığı ile satın alıp, kullanabilirsiniz. Kuşunuz için aradığınız tüm oyuncak çeşitlerini  hepsimama kuş oyuncakları kategorisinde bulabilirsiniz.

Kuş Oyuncakları Çeşitleri

Kuş oyuncakları nelerdir ? Kuşların en sevdiği ve severek vakit geçirdiği oyuncak çeşitlerinden biri merdiven kuş oyuncağı olup, bu oyuncak kuşunuzun pençesinin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Merdiven oyuncaklar da dahil tüm oyuncaklar kuşunuzun akrobasi hareketlerini uygulaması ve esneklik açısından gelişmesini sağlamaktadır.

Kuşlar için üretilmiş en güzel oyuncaklardan biri akrilik kuş oyuncakları olup, bu oyuncaklar kuş için zararlı hiçbir madde içermemektedir. Kuşların en sevdiği ve kullandığı diğer bir oyuncak ise kuş salıncağı olup, bu oyuncaklar sayesinde kafeste uzun bir süre kuş salıncağında mutlu bir şekilde vakit geçirirler. Kuşlar için olan oyuncakların bazılarında kuşların ilgisini çekmesi amacı ile ayna bulunmaktadır. Piyasadaki aynalı kuş oyuncakları çeşitlerinin yanı sıra bazı oyuncaklar da çıngıraklı kuş oyuncakları olarak değişik çeşitlere sahiptir.

Kuşların oyuncakları üretildiği malzemeye çeşitlerine göre; ağaç oyuncaklarplastik oyuncaklarmetal oyuncaklar olmak üzere birçok çeşit kuş oyuncakları bulunmaktadır. Kuşlar için oyuncaklar tercihe göre birçok değişik malzemeden üretilmiş olup, tamamen kullanışlı olması ve oyuncakların temizlenmesi dikkate alınarak isteğe göre seçilmelidir. Özellikle ağaç oyuncaklar kuşların çok sevdikleri oyuncaklarından biridir. Çünkü ağaç oyuncaklar doğal görünümleri ile kuşların ilgisini çekmektedir.

Kuş Oyuncak Markaları

Hayvanınız ve hayvanınızın kafesi için uygun olan oyuncağını belirlendikten sonra oyuncak modellerini kaliteli olarak hepsimama online petshop da sizleri bekliyor. Piyasada kuş oyuncakları ucuz ve pahalı seçenekleri bulunmakla beraber önemli olan kullanımı rahat ve dayanıklı malzemeye sahip olmasıdır. 

Hepsimama.com’da bulabileceğiniz tavsiye edilen kuş oyuncak markaları şunlardır; Kardelen, Karlie, Percell, Ferplast, Eastland, Fit Fly, Living World, Flamingo, Trixiemarka kuş oyuncaklarıdır. Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen oyuncak modellerinin yanında kuş kafesi de bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile satın alabilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll