FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kuş Gaga Taşları

  • katalog
  • liste

 

Kuş Gaga Taşı

Kuşlar doğal olarak gagalamayı çok seven canlılardır. Bu sebeple etrafta bulduğu çoğu şeyi gagalamak isterler. Bu sebeple kuş gagalama hareketi aslında can dostunuzun sağlıklı olduğunun bir göstergesidir. Çünkü kuşların doğaları gereği sürekli gagaları uzamaktadır.

Peki Gaga Taşı Nedir ? Kuşlar bu taş sayesinde gagalarının uzayıp sivrilmesini engellediği ve gagalarını törpüledikleri için kendi sağlıkları açısından gerekli bir malzemedir. Hayvanınızın eğer ki gagalayacağı bir taş bulunmuyorsa kafesi kemirmesi mümkün olup veya bulabildiği eşyaları gagalayıp, kemirmeye başlayacaktır.

Kuş Gaga Taşı Zararlı Mı? Aksine kuş için bir ihtiyaçtır ve gaga taşının önemi büyüktür. Bu sebeple kuşun yaşam sürdüğü her evde kafesinin içerisinde bu taşlardan bulunması hayvanınızın sağlığı açısından ve bakımı oldukça önem taşımaktadır. Kuşlar ve özellikle cins kuşların erişebileceği yere yerleştirilmelidir. Kuşlar için üretilmiş olan kuş gaga taşı çeşitleri çok geniş skalada olup, kuş sahiplerinin seçimi bu sebeple kolaylaşacaktır.

Kuş Gaga Taşı Çeşitleri

Can dostunuzun ilgisini çekebilecek boyut ve çeşitte birçok taş bulunmaktadır. Bu sebeple kuşunuzun gagalama ürünü seçimini hayvanınızın en çok ilgi gösterdiği materyal ve modeli seçmekte fayda olacaktır.  

Kuş taşı çeşitleri ; kalamar kemiği, gaga taşı aparatı ,alçı gaga taşı, albino gaga taşı, bıldırcın gaga taşı, doğal gaga taşı, tavuk gaga taşı , güvercin gaga taşı, iyotlu gaga taşı, jako gaga taşı, gaga taşı muhabbet kuşu, gaga taşı ve kalamar kemiği, gaga taşı sultan papağanı, saka gaga taşı, gaga taşı tutacağı, vitaminli gaga taşı ve daha birçok çeşit gaga taşlarıdır.

Satın almış olduğunuz gaga taşlarını kuş kafesinde rahatça ulaşabileceği uygun bir yere takmanızda fayda vardır. Ayrıca gaga taşlarının içerisinde iyot ve çeşitli vitaminler bulunduğu için kuşunuz için ayrıca yararlı bir ürün olacaktır. Bu sebeple yetişkin kuşunuz hangi yaşta olursa olsun, içerisinde mineral ve vitaminlerin olduğu kuş kemirme taşları ile oynamayı hem sevecek hem de içerisindeki zengin içerik ile sağlığına fayda sağlayacaktır. 

 

Kuş Gaga Taşı Markaları

Kafes Kuşları için uygun olan kuş gaga taşı en ucuz ve kaliteli olarak hepsimama online petshopda bulunmaktadır. Piyasada kuş gaga taşı fiyatları, her skalada değişirken, satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken dayanıklı kemirme taşları olması için kaliteli malzemelerden yapılmış olanı seçmektir.

Hepsimama.com'da tavsiye edilen kuş taşı ürünleri markalarından bazıları şunlardır; Garden Mix , Hainks, Jako, Jungle , Okaliptus , Royal , Vitamix , Vitaking , Quik , Vitakraft gibi birçok ucuz kuş gaga taşları kaliteli ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen kuş gaga taşları modellerinin yanında hayvanınız için gerekli olabilecek tüm kuş malzemeleri alışverişi için de sayfamıza bakabilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll