FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kuş Banyoluğu

  • katalog
  • listeKuş Banyoluğu

Kuşlar, özenli bir bakım isteyen canlılardır. Bu sebeple kuşunuzun; barınması, beslenmesi, sizinle bağ kurması, kendini güvende ve mutlu hissetmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi çok önemlidir. Kuşlar kendi kendilerine temizlenebilen özellikte canlılardır. Kuşunuzun bitlendiği durumlarda ya da özellikle sıcak yaz aylarında kuşun banyo yapması önerilmektedir.

Kuş Banyolukları Nasıl Kullanılır?

Kuşlar için üretilmiş diğer ürünlerin başında banyolar gelir. Peki, banyoluklar ne işe yarar ? Özellikle sıcak yaz aylarında kuşlar tüylerinden dolayı oldukça bunalırlar. Yaz mevsimi dışında diğer mevsimlerde kuşun üşümemesi ve hasta olmaması için daha seyrek duş aldırılabilir

Banyoluk seçerken dikkat edilmesi gereken husus, kuş için uygun boyutta olmasıdır. Banyoluğu isterseniz kuşunuzun kafesindeki yedek kapıya takabilir, isterseniz de kafes dışında ayrıca kullanabilirsiniz. Kuş, banyoluğa girdikten sonra, kendi kendine duş alabilecektir.

Kuşlar için banyoluk çeşitlerinden bazıları; kapalı, açık , vision, vision plastik, hagen vision kuş banyoluğu, kuş için banyoluk, muhabbet kuş banyoluğu, kuş banyo tuzu, plastik kuş banyoluğu, bulunmaktadır. Eğer ki kuşunuz muhabbet kuşu gibi küçük boyda bir kuş ise satın almanız gereken banyoluk, küçük olmalıdır. Eğer ki kuşunuz daha büyük yapıya sahip bir kuş ise almanız gereken banyoluk çeşidi, büyük olmalıdır.

Satın alacağınız ve kullanacağınız banyoluk hayvanınızın sağlığını ve günlük yaşamını da olumlu etkileyecektir. Bu sebeple kuşlar ve kuş sahipleri için bu ürünler hem hayatı kolaylaştıracak hem de sevimli can dostunuz için huzurlu bir yaşam sağlayacaktır. Piyasadaki çeşitli kuş banyoluğu ürünlerinehepsimama.com'dan ulaşabilir ve kuşunuz için uygun olacak olan doğru kuş banyoluğunu temin edebilirsiniz 

Kuş Banyoluğu Markaları

Hayvanınız için kullanacağınız kuş için banyolukların kaliteli ve güvenilir ürünler olması çok önemlidir. Piyasadaki kuş banyoluğu fiyatı ucuz ve pahalı olmak üzere değişik skalada bulunmaktadır. Hepsimama.com sanal evcil hayvan satış sitesinde bulabileceğiniz kuş banyoluk markalarından bazıları şunlardır; ApexTrixie, Quik, imac, Versele Laga, Fit Fly, Savic, Kardelen, Gold Wings, Living World, Profarm, Bonny, Ferplast ve daha aradığınız diğer tüm marka kuş banyosu çeşitleri hepsimama.com da bulunmaktadır.

Hayvanınız için en kaliteli ve uygun banyolukları çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen pet shop ürünlerimizden kuş malzemeleri çeşitlerini takip edebilir ve hayvanınız için indirimdeki ürünleri kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz.

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll