FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kraker ve Ödülleri

  • katalog
  • liste

 
Kuş Kraker ve Ödülleri

Kuşlar, oldukça neşeli, cıvıl cıvıl ve tek amacı sevginizi kazanmak ve size olan sevgisini göstermek olan canlılardır. Bu sebeple sahipleri ile kuşları arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Fakat bilinmesi gerekir ki kuşlar hareket etmeye etrafını incelemeye meraklı ve gagalama duyuları oldukça gelişmiş canlılardır.

Kuş kraker ve kuş ödülleri sadece kuş eğitimi amacıyla verilmemektedir. Özellikle kuş krakerleri, içeriği itibari ile kendi kuş yeminin bal gibi bileşenlerle zenginleştirilerek kraker hale getirilmesidir. Kuşlar, kuş krakerlerini çok severek tüketmektedirler. Kuş krakerleri çubuk ya da simit şeklinde farklı formlarda üretilmiştir.

Kuş krakeri nasıl takılır ?

Kuş krakerlerini, kuşunuzun kafesinde ulaşabileceği bir yere koymanız ve kuş krakerinin çentiğini kafese bağlamanız önerilir. Kuşlar, kuş krakerlerini tüketirken hem oyun oynamış, eğlenceli vakit geçirmiş hem de krakerin zengin içeriği ile beslenmiş olacaktır. Kuş ödülleri ise yine kuşların severek tükettiği besinlerin yer aldığı derleme yemlerdir.

Özellikle kuş eğitiminde kullanılan bu kuş ödülleri, hem kuşunuzun eğitimini olumlu etkileyecek hem de kuşunuz ile olan iletişiminizi arttıracaktır. Bu kuş eğitimi ve kuşun sahibine alışması için kullanılan yöntemlerden en önemlisi ve etkilisi sevimli dostumuzu ödüllendirmektir. Kuş eğitiminde de ödül yöntemi oldukça başarılı olup, hayvanınızın size alışmasını ve ayrıca lezzetli ödül maması ile mutlu olmasını sağlayacaktır. Örneğin kuşun ele alışması eğitimi yapılırken, kuş ödüllerinden bir miktar elinize alabilir ve bu yemi elinizden yemesini sağlayarak, kuşunuzun size alışmasını sağlayabilirsiniz.

Kuş eğitimi ve bu eğitim ile sahibine alışmasını sağlamak için kuş ödüllerinin payı büyüktür. Kuş ödülü ve krakeri denildiğinde de akla ilk gelen kuş krakeri nedir sorusunun cevabı olarak; kuş yemi krakeri ve kuşlar için özel üretilmiş kuş yemlerinin, bal gibi yapışkan özelliği olan lezzetli besinlerle kraker haline getirilmesidir. Kuş kraker ve kuş ödüllerinin içeriğinde mineraller, vitaminler, yağ, protein, karbonhidrat gibi kuşunuz ihtiyacı olan tüm yararlı içerikler yer almaktadır.

Kuş ödül yemi ne işe yarar ?

Hayvanınıza, kuş ödül yemi vereceğiniz durumları dikkatle seçmeniz gerekir. Hayvanınızın, sizinle bağ kurabilmesi ve size alışabilmesi amaçlı kullanabileceğiniz gibi hayvanınızın size karşı hangi davranışının tekrar edilmesini istiyor iseniz o zaman ödül yemi vermeniz yerinde olacaktır. Örneğin agresifleşip size saldırdıktan sonra ya da sizden korkup kaçarken yem kabını devirdikten sonra vereceğiniz ödül yemi ile hayvanınız yaptığı bu davranışın doğru olduğunu, takdir gördüğünü düşünecek ve bu davranışı tekrardan yapacaktır. 

Peki; muhabbet kuşu ödül olarak ne yer ? Hepsimama.com da muhabbet kuşlarınız için özel olarak üretilmiş olan muhabbet krakeri ve muhabbet kuşu ödül yemleri bulunmaktadır.

Kuş ödülleri ve ödül krakerleri denildiğinde karşımıza bir çok çeşit kuş ödülü çıkmaktadır. Hayvanınıza vereceğiniz kuş ödülleri içeriği sağlıklı olmalı ve kuş ödül maması içinde zararlı olmayan içerikler içermeli ve hayvanınızın sağlığını bozmayacak kaliteli mamalar olması gerekmektedir. İşte hayvanınız için uygun olacak kraker kuş ödülü ve kuş krakerleri olarak en doğru tercihi ve geniş ürün seçeneğini hepsimama.com da kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Kuş Kraker ve Ödülleri Markaları

Unutmayın ki; kuş ödüllerinin hayvanınız tarafından sevilmesi ve kalitesi çok önemlidir. Çünkü kuşlar kuş ödülünü yemiyor ise yemin lezzetini beğenmemiş olabilir. Piyasada değişen kuş ödül yemi fiyatları ve kuş krakeri fiyatı bulunuyor.

Hepsimama.com online evcil hayvan malzemeleri sitesinde bulabileceğiniz tavsiye edilen en iyi kuş ödül yemi ve en iyi kuş krakerleri çeşitlerinden ve markalarından bazıları şunlardır; Versele Laga, Eurogold, Quik,Jungle, Garden, Bonnie, Gold Wings gibi bir çok kuş ödül yemi en ucuz ve en güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen online sanal petshop ‘da sürekli yenilenen kuş krakerleri çeşitleri ile aradığınız tüm kuş ürünleri burada.

Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile kuş ödül yemi al ve de kuş krakeri al , kolaylıkla ve güvenilir şekilde alışveriş yap, ürünleriniz evinize kadar kadar gelsin. Dilerseniz kuş krakeri kapıda ödeme seçeneğini tercih edebilir ve sipariş bedelini kargo ile birlikte ödeyebilirsiniz.

 

 

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll