KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Köpek Yatakları

  • katalog
  • liste
Köpek Yatakları

Can dostunuz köpeklerin de sessiz ve huzurlu bir ortamda dinlenmeye ve uyumaya ihtiyacı vardır. Köpeğiniz kendi yatağını sahiplenir ve gününün belirli bir vaktini köpek yatağında geçirir. Bu sebeple köpeğiniz için köpek yatağı alacağınız zaman bu yatağın yumuşak ve dayanıklı malzemeden üretilmiş kaliteli köpek yatağı olmasına dikkat etmelisiniz. Köpeğiniz için seçeceğiniz yatak boyutu köpeğinize de göre ne geniş ne de küçük olmalıdır. Köpeğinize tam uygun olacak boyutta köpek yatağı al diyorsanız köpek yatağı çeşitleri kategorisine bir göz gezdirmenizde fayda vardır.

Köpek Yatağı Çeşitleri

Köpeğinizin, büyüklüğüne ve ırkına göre köpek yatağı çeşitleri bulunmaktadır. Bu köpek yatağı boyutları ; köpek yatağı büyük ırk ve köpek yatağı küçük ırk için özel olarak üretilmiştir. Köpeğiniz henüz yavru ise yavru köpek yatağı , köpeğiniz yetişkin ise yetişkin köpek yatağı almanız tavsiye edilir.

Bilgilendirmek gerekirse; köpek yatağı golden cinsi köpeğiniz için büyük köpek yatağı almanız gerekirken, köpeğiniz cocker ise; cocker köpek yatakları olarak daha ufak bir yatak tercih etmelisiniz. Köpeğiniz boo cinsi gibi küçük köpek ırkı ise ; boo köpek yatakları olarak küçük yataklar satın almalısınız. Yani köpeğinizin boyutuna göre small , medium ve large boy olarak köpek yatakları bulunmaktadır. Hamile köpek yatağı da bulunmakta olup köpek doğum yatağı özel olarak üretilmiş olan yataklardır.

Ayrıca köpek yatakları su geçirmez ve köpek yatağı ahşap , köpek yatağı dış mekan , köpek çadır yatak , kapalı köpek yatağı olmak üzere sayısız çeşit ve ayrıca desen seçeneği bulunmaktadır. Köpeğinize uygun boyutta değişik köpek yatakları bulunmakta olup, uygun olan köpek yatağını seçtikten sonra köpeğinize köpek yatak eğitimi verip yeni mekanına alışmasını sağlayabilirsiniz. Köpeğinize uygun köpek yatağı nereden alınır sorunun cevabı online petshoplardır. 

Köpek Yatak Markaları

Köpeğiniz için uygun olan köpek yatakları en ucuz ve kaliteli olarak hepsimama online petshop sayfamızdan seçebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Küçük ve büyük köpek yatakları fiyatı her skalada değişirken, satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken köpek yatağının dayanıklı, rahat, köpek yatağı kumaşı mümkünse su geçirmez ve köpek yatağının temizliği kolay olan malzemelerden üretilmiş olanını seçmektir.

Köpek yatağının kolayca leke tutmaması ve kirlenmesi durumunda çamaşır makinesinde yıkanabilmesi size kolaylık sağlayacaktır. Köpek yataklarının kolay kirlenmesini önlemenin bir yolu da köpek yatakları için köpek battaniyeleri sermektir.

Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz tavsiye edilen köpek tasmaları çeşitlerinden bazıları şunlardır; Trixie, Lepus, Lepus Soft Plus, Bedspet, Pet Style Paris, Paw Prints, Leos, Petprety, Lionpets, Reddingo, Alexpet, Snoozy, GK Design, Ferplast, Dolce Sonno su geçirmez, Zoowood gibi bir çok köpek yatakları en ucuz ve en güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen köpek malzemeleri çeşitleri ile köpek yatakları alışverişinizin yanında köpeğiniz için köpek yatağı battaniyesi de bakabilirsiniz.

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll