KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Köpek Tasmaları

  • katalog
  • listeKöpek Tasmaları

Köpek tasmaları, köpeğinizin güvenliği için kullanabileceğiniz aksesuarlardır. Köpeğinizi gezdirirken kullanacağınız köpek tasmaları nasıl kullanılır sorusuna cevap; köpeği tasma takmaya mümkün olduğunca erken alıştırmanız tavsiye edilir.

Köpek tasmaları hakkında bilgi olarak; köpek tasma alıştırma sürecine köpeğiniz 3 veya 4 aylık iken başlamanız ve sevmemesi, köpek tasmayı çekiştiriyor sorunu gibi durumları da göze alarak takmaya devam etmeniz gerekmektedir. Bu aşamada köpeğin tasmaya alışması süresince hangi köpek tasma modelleri kullanacağınız önemli bir seçimdir. Çünkü her tasmanın köpeğiniz için uygun olmama ihtimali bulunmaktadır. Kullanmanız gereken tasma modelleri; boyun tasması mı yoksa köpek tasması göğüs ya da köpek tasması belden mi olacağına karar verilirken önemli olan ayrım köpeğinizin ırkı, fiziki yapısı olacaktır. 

Köpek Tasmaları Çeşitleri

Köpeğinizin cinsine, büyüklüğüne göre köpek tasmaları çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler; köpek tasması büyük ırk ve köpek tasması küçük ırk için özel olarak üretilmiş köpek tasması bedenleri bulunmaktadır. Köpeğiniz yavru ise, mutlaka yavru köpek tasması kullanılmalıdır. Ayrıca köpek tasmaları dikenli , köpek tasmaları zincir ,  köpek tasmaları isimli , köpek tasması boyunluk , çelik köpek tasmaları , demir köpek tasmaları , çipli köpek tasmaları , çoklu köpek tasmaları , köpek tasmaları deri , köpek tasma kayışı ve köpek tasma aksesuarları olmak üzere sayısız çeşit bulunmaktadır.

Piyasada pahalı köpek tasması hem de ucuz köpek tasmaları olacağını unutmayınız. Pahalı ya da ucuz olmasının bir önemi olmayıp, aslında önemli olan şey tasma kumaşının onu terletmeyecek özelliğe sahip ve rahat olmasıdır. Tasmayı köpeğe taktığınızda tasmada 2 /3 parmak kadar boşluk kalmasına mutlaka dikkat edilmelidir.

Köpeğinize uygun köpek gezdirme tasması seçimini online olarak hepsimama.com da bulabilirsiniz. Köpek tasmaları; kangal köpek tasmaları dikenli , çoban köpek tasmaları , köpek tasması alman kurdu olarak cinslere göre özel olarak üretilmiştir. Köpeğiniz için uygun olan köpek tasması çeşitlerini hepsimama online petshop sayfamızdan seçebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.Ayrıca yavru , yetişkin köpek tasmaları  ve küçük ırk , orta ırk köpek tasmaları  olmak üzere köpeğinizin yaşına ,  cinsine ve ırkına göre geniş çeşit skalası bulunmaktadır.

 

Köpek Tasmaları Markaları

Unutmayın ki; köpek tasmaları sağlam, kaliteli ve kullanım rahatlığı olması çok önemlidir. Hepsimama.com ‘de bulabileceğiniz tavsiye edilen köpek tasmaları çeşitlerinden bazıları şunlardır; Dogo, Doggie samuray göğüs tasması , Doggie gladyatör dikenli göğüs tasması,  Beeper köpek tasması, Flexi, Karlie, Ferplast, Red Dingo, Ezydog gibi bir çok köpek tasmaları en ucuz ve en güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Sürekli yenilenen online sanal petshop ‘da sürekli yenilenen köpek tasmaları çeşitleri ile köpek tasmaları nereden alınır ve köpek tasmaları ne kadar sorularına yanıt bulacaksınız. Sanal petshop hepsimama.com tasma alışverişinizi kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz.

Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile köpek tasması al ve bir tık ile köpek tasması en ucuz al , kolaylıkla ve güvenilir şekilde alışveriş yap ve evinize kadar kargonuz gelsin.

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll