KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Köpek Taşıma Çantaları

  • katalog
  • listeKöpek Taşıma Çantaları

Can dostunuzu gittiğiniz yerlere ve seyahatlere yanınızda götürmek istiyorsanız  mutlaka köpek taşıma çantaları ihtiyacı olacaktır. Sadece gezmek amaçlı değil ayrıca hareketli bir köpeğiniz varsa köpeğiniz ile yapacağınız araba yolculuklarında, toplu taşıma araçları ile yapacağınız yolculuklarda, köpeğiniz hastalandığında ya da köpeğinizin veteriner hekim kontrolleri için köpek taşıma çantası kullanabilirsiniz.

Köpek Taşıma Çantası Ölçüleri

Köpeğinizin, ırkının büyüklüğüne göre köpek taşıma çantası çeşitleri bulunmaktadır. Bu köpek çantası boyutları ; köpek taşıma çantası large ve büyük boylu ırklar için üretilmiş bu çantalar köpek taşıma çantası büyük boy olarak üretilmiştir. Köpeğiniz daha küçük boylu bir ırk ise köpek taşıma çantası orta boy , köpeğiniz küçük bir ırk ya da yavru köpek ise; küçük köpek taşıma çantaları ve yavru köpek taşıma çantaları kullanabilirsiniz.

Yavru köpek sahipleri ve küçük ırka köpek sahipleri köpek taşıma çantası modelleri açısından daha fazla çeşit imkanına sahipler. Bu küçük köpekler için özel olarak üretilmiş köpek taşıma çanta modelleri; köpek taşıma sırt çantası, köpek taşıma çantası bez, köpek taşıma kol çantası ,köpek ana kucağı, köpek taşıma kafesi ve astronot köpek taşıma çantası ile can dostunuz ile her yere beraber gidebilirsiniz. Bisiklet kullanıyorsanız da; köpek taşıma bisiklet sepeti ile birlikte doğada geziler yapabilirsiniz.

Köpekler için özel olarak üretilmiş diğer bir köpek çanta çeşidi ise; ağır köpeğinizi zorlanmadan, rahatça taşımanız  için üretilmiş olan tekerlekli köpek taşıma çantasıdır. 

Köpek Taşıma Çanta Markaları

Köpeğiniz için uygun olan köpek taşıma çantası en ucuz ve kaliteli olarak hepsimamaonline petshop da sizleri bekliyor.  Piyasada köpek taşıma sırt çantası fiyatları, plastik köpek taşıma çantası fiyatları, her skalada değişirken, satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken köpek çantasının kullanımı kolay ve dayanıklı olanını seçmektir.

Hepsimama.com sanal evcil hayvan satış sitesinde bulabileceğiniz tavsiye edilen köpek taşıma çantaları markalarından bazıları şunlardır; Lepus, Trixieköpek gezdirme arabası, Savic Andes , Doggy Dolly kol askılı taşıma çantası, Doggy Dolly , Doggy Dolly köpek sırt taşıma çantası, Doggy Dolly çekçekli taşıma çantası, Tepus Style köpek taşıma çantaları, Outward Hound, Çınar köpek taşıma çantası, Bobo kedi köpek taşıma çantası, Pet Pretty, Georplast Rhino şeffaf köpek taşıma çantası, Dr Sacchi köpek taşıma çantası, Stefanplast Gulliver köpek taşıma çantası, Trixie köpek taşıma bisiklet sepeti, Lepus su geçirmez köpek taşıma çantası, outward köpek taşıma araç koltuk çantası, Ferplast köpek taşıma puseti, Trixie köpek için araba arkası örtüsü, Lopus tekerlekli köpek taşıma çantası, Senful SDT katlanır pet taşıma kafesi, Karlie pet taşıma çantası, Imac Kim tekerlekli pet taşıma çantası, Dayang tekerlekli pet taşıma çantası, Senful araç köpek taşıma çantası gibi bir çok köpek taşıma çantaları ucuz ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen köpek taşıma çantaları modellerinin yanında köpeğiniz için köpek malzemeleri de bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile köpek taşıma çantası toptan yada perakende olmak üzere bir tık ile satın alabilirsiniz. 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll