KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Köpek Şampuanları

  • katalog
  • listeKöpek Şampuanları

Can dostunuz köpeğiniz sağlığı ve bakımı için periyodik olarak temizliğini yapmanız gerekmektedir. Fakat bilinmelidir ki; köpekler derisi ve tüyleri, insanlarınki gibi değildir. Derileri normal şampuanları kullanmak için oldukça hassas olup, kullanımı sonucunda tahriş, uyuz ve diğer deri hastalıklarına yol açabilir. Bu sebeple köpeğinizin yıkanmasında kullanacağınız şampuan seçimi oldukça önemli olup, köpeğinize uygun köpek şampuanı içerik sahibi olan köpek şampuanı kullanmanız önerilir.

Köpek Şampuanları Hakkında

Köpek şampuanları, diğer şampuanlardan farklı olup kimyasal maddeler bulundurmaz ve köpek şampuanı içeriği hassas deri içindir. Veteriner hekimler tarafından köpeklerin sık sık yıkanması pek tavsiye edilmez. Fakat aynı ortam olan evinizde can dostunuzla beraber yaşayacağınız için temizlik hem köpek hem de sahip açısından gereklidir. Bu sebeple köpeklerin yıkanma gibi zorunluluğu bulunuyorsa mutlaka köpekler için özel üretilmiş köpek şampuanları kullanılması gerekir. Köpeğiniz için tüm şampuan çeşitleri hepsimama.com Köpek Sağlık ve Bakım Ürünleri kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

Köpek Şampuanları Çeşitleri

Piyasada bir çok köpek şampuanı çeşiti bulunmakta olup, önemli olan sizin köpeğinizin cilt ve tüy tipine uygun köpek şampuanını kullanmaktır. Örneğin; golden cinsi bir köpeğin tüy yapısı bir Chihuahua cinsi köpeğin tüy ve deri yapısı ile aynı olmayacaktır. Bu sebeple köpeğiniz golden cinsi ise kullanacağınız köpek şampuanı golden cinsinin tüylerine uyumlu olması gerekir. Ayrıca köpeğiniz henüz yavruysa, yavru köpeklerin tüyleri ve derisi yetişkin köpeklerden daha hassas olduğu için yavru köpek şampuanı kullanmanız gerekir.

Köpeğiniz pirelendiği zaman yapılacak şey ise; köpekler için özel üretilmiş köpek pire şampuanı kullanmak olacaktır. Bu şampuanlar hem köpek cildi ve tüyleri için uygundur hem de köpeğinizi ele geçiren bitlerden arındırır.

Köpek Sağlık ve Bakım Ürünleri köpeğinizin durumuna ve yaşına göre çeşitlere sahiptir. Yavru köpek sağlık ve bakım ürünleri, yetişkin köpek sağlık ve bakım ürünleri, yaşlı köpek bakım ve sağlık ürünleri,  olmak üzere hepsimama online petshop sayfamızda köpeğiniz için en uygun olan köpek sağlık ve bakım ürününü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Köpek Şampuan Markaları

Unutmayın ki; köpeğinizin sağlık ve bakımında köpek şampuanı tavsiyesi olarak kaliteli köpek şampuanları ve güvenilir köpek şampuan markaları önerilir.   

Hepsimama.com’da bulabileceğiniz köpek şampuan markalarından bazıları şunlardır; Dermaleen,, Gtip, Petactive, Hartz , Green Fields, Bayer, Beaphar, Cleday, Dermoscent, Diafarm, Espree olmak üzere en iyi köpek şampuanları hepsimama.com da bulunmaktadır. Köpeğiniz için en kaliteli ve uygun şampuanlar ve daha birçok köpek malzemeleri çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Köpek Şampuanı Nereden Alınır ?

Köpek şampuanı en iyi ve güvenilir ve hızlı şekilde hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen köpek şampuanları modellerinin yanında köpeğiniz için köpek oyuncaklarına da bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile satın alabilirsiniz, 

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll