KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Köpek Oto Malzemeleri

  • katalog
  • listeKöpek Oto Malzemeleri

Can dostunuzu gittiğiniz yerlere ve seyahatlere yanınızda götürmek istiyorsanız, köpeğinizin yolculuk esnasında rahat etmesi ve güvenli bir yolculuk sağlamanız için köpekler için özel üretilmiş köpek otomobil malzemeleri kullanmanız önerilmektedir. Köpekler araç kullanımı sırasında uyulması gereken trafik kuralları ve araç kullanımının tehlikelerini maalesef anlayamazlar. Bu sebeple hem sizin hem de köpeğinizin güvenliği açısından köpek oto malzemesi olan köpek emniyet tasma aparatı kullanılmalıdır.

Köpek otomatik emniyet kemer tokalı tasma, araç yolculuğunuz esnasında köpeğinizin tasmasının emniyet kemerine sabitlenmesi ile adeta can dostunuz için üretilmiş bir emniyet kemeri görevi görmektedir. Ayrıca köpeğinizin araç camından sarkmaması ve güvenliği için cam ızgaraları kullanmanız önerilmektedir.

Büyük araç tipleri için ise, bagaj ızgaraları kullanılmalıdır. Köpek oto malzemeleri sadece güvenlik için değil aynı zamanda temizlik amaçlı kullanılan ürünlerdir. Köpek araç koltuğu örtüsü ile hem can dostunuzun tüylerinin arabaya dağılmasını önleyebilir hem de köpeğinizin sıcak ve rahat bir koltukta yolculuk yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca köpek taşıma çantaları da yolculuk esnasında kullanabileceğiniz diğer bir seçenektir.

 

Köpek Oto Malzemeleri Çeşitleri

Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz tavsiye edilen köpek oto malzemeleri çeşitlerinden bazıları şunlardır; Outward Hound arka araç koltuk koruma örtüsü, Pawise Emniyet Kemer Tokalı TasmaKB Köpek Emniyet Kemeri, Ferplast Araç İçi Köpek Emniyet Kemeri, Pet Style Atlantis Araç Koltuk Kılıfı , Happy Pet PetGear Köpek Emniyet Kemeri, HappyPet Pet Gear Boot & Bumper Protector Tampon Koruyucu, HappyPet Kargo Bölüm Koruması, Percell araba bölme aparatı, Trixie köpek için araç örtüsü,Trixie Köpek Teleskopik İniş Rampası,  Trixie Köpek İçin Arka Koltuk Havuzu,Trixie Köpek Araba Camı Parmaklığı,  Trixie Araba Ağı ,Trixie Araç Bagaj Emniyet Demiri,Trixie Köpek Tuvalet TorbasıTrixie araba ön koltuk çantası, Trixie köpek alüminyum bagaj demiri, trixie köpek için bisiklet römorku, tekerlekli pet taşıma çantası, Dayang tekerlekli pet taşıma çantası, senful araç köpek taşıma çantası gibi bir çok köpek araba malzemesi ucuz ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Köpek için emniyet kemeri ve köpek için emniyet kemeri bağlantılı tasma seçeneklerinden satın almadan önce köpeğinizin boyutuna uygun olacak kemer ve tasma çeşidini seçmeniz önerilmektedir. Köpeğiniz eğer yavru ya da kaniş cins köpeklerden ise kullanmanız gereken emniyet kemeri ve tasma seçeneği large ya da x large emniyet kemeri olmamalıdır. Eğer ki yetişkin ve golden cinsi büyük bir ırk köpeğiniz var ise kullanmanız önerilen oto emniyet kemeri boyutu large ve x large olmak üzere 70-90 cm veya 80-110 cm aralığında olmalıdır.

Köpek Oto Malzemeleri Fiyatları

Köpeğiniz için uygun olan köpek oto malzemeleri en ucuz ve kaliteli olarak hepsimamaonline petshop da sizleri bekliyor.  Piyasada köpek oto malzemeleri fiyatları ucuz ve pahalı olmak üzere değişkenlik gösterirken, satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken köpek oto malzemelerinin kullanımı kolay ve dayanıklı olanını seçmektir. Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen köpek oto malzemeleri modellerinin yanında köpeğiniz için köpek malzemeleri de bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile köpek otomobil malzemelerini kolayca bir tık ile satın alabilirsiniz. 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll