KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Köpek Ödülleri

  • katalog
  • liste

 

 

Köpek Ödül Mamaları

Köpekler sevginizi kazanmak ve size olan sevgisini göstermek için yaptıkları hareketler ile sizlerden onay almak isterler. Onay alırken de kullandığımız yöntemlerden en önemlisi sevimli dostumuzu ödüllendirmektir. Köpek eğitiminde de ödül yöntemi oldukça başarılı olup, köpeğinizin eğitiminde gelişmesini ve yüksek motivasyona sahip olmasını sağlayacaktır. İşte köpeklerimizin eğitiminde ve davranışlarında onlara doğru yolda olduğunu göstermek ve onlara motivasyon sağlamak için onlara köpek ödülleri verme ihtiyacı duyarız. Köpek ödülleri denildiğinde akla ilk gelen köpek ödülleri köpek ödül mamaları olmaktadır.

Köpeğinize, köpek ödülleri ve köpek ödül maması vereceğiniz durumları dikkatle seçmeniz gerekir. Köpeğinizin hangi davranışının tekrar edilmesini istiyor iseniz o zaman ödül maması vermeniz yerinde olacaktır. Örneğin salondaki yeni aldığınız koltuğunuzu ısırdıktan sonra vereceğiniz ödül maması ile köpeğiniz yaptığı davranışın doğru olduğunu, takdir gördüğünü düşünecek ve bu davranışı tekrardan yapacaktır.

Köpek ödül mamaları denildiğinde karşımıza çeşit çeşit köpek ödülleri çıkmaktadır. Diğer köpek mamaları gibi yaşına uygun olacak yavru köpek ödül mamaları, yetişkin köpek ödül mamaları ve yaşlı köpek ödül mamaları çeşitleri bulunmaktadır. Yavru bir köpek ile yetişkin bir köpeğin aynı ödül mamasını yediğinde yavru köpeğin gelişmemiş olan dişleri ve çene yapısı yüzünden o mamayı yiyemeyeceği de göz önünde bulundurulmalıdır.

Ayrıca köpeğinizin ırkı ve yaşama şeklini de göz önünde bulundurarak hangi tip köpek ödül maması alabileceğinize karar verebileceksiniz. Köpek ödül mamalarının yüksek enerjiye sahip olan köpek ödülleri olduğunu unutmamalıyız. Bu yüzden yüksek köpeğinizin aktif bir yaşamı ve enerji harcaması bulunmuyorsa, ödül maması olarak yüksek kalorili ve enerjili ödül mamaları yerine köpek diyet ödül mamaları tercihleri ile sağlıklı köpek ödülleri seçimleri yapabilirsiniz.

Köpek ödülleri ve köpek ödül mamaları esas besin ve ana öğün köpek mamaları değildir. Bu sebeple köpek ödül mamalarını sadece gerektiği durumlarda ve doğru anlarda verilmeli ve köpek maması yerine verilmemelidir.

Köpek Ödülleri Çeşitleri

Köpek eğitiminde kullanacağınız köpek ödüllerini seçerken bu köpek ödül mamalarını sıklıkla kullanacağınızı da düşünmeniz ve bu sebeple köpeğinizin sağlığı için en doğru, kaliteli ve küçük parçalar halinde olan köpek ödül maması kullanmanız gerekmektedir. Sıklıkla tüketeceği ödül mamalarının küçük parçalardan oluşması doğru bir tercih olacaktır.

Fakat unutulmamalıdır ki; yavru köpek, yetişkin köpek ve yaşlı köpek ve farklı köpek ırkları gibi sebeplerle köpeklerin gelişimi farklı olacak ve aynı boyuttaki bir ödül maması bu köpeklerin bir kısmı için doğru tercih olacakken, bir kısmı için ise yanlış tercih olacaktır. Bu yüzden köpeğinizin yaşına ve ırkına uygun özel olarak üretilmiş köpek ödüllerini ve köpek ödül mamalarını kullanmanız önerilir. 

Bu mamalar sağlıklı olmalı ve köpeğinizin sağlığını bozmayacak kaliteli mamalar olması gerekmektedir. İşte köpeğiniz için uygun olacak yavru köpek ödül mamasıyetişkin köpek ödül mamasıküçük ırk köpek ödül mamasıyaşlı köpek ödül maması ve ırklara, cinslere göre köpek maması olarak en doğru tercihi ve geniş ürün seçeneğini hepsimama.com da kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Köpek Ödülleri Markaları

Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz köpek ödüllerinin bazıları şunlardır; Gimdog köpek ödülü, Flamingo köpek çiğneme ödülü, Flamingo köpek ödülü, köpek ödül maması Pedigree, Bosch köpek ödül maması, Pedigree Rodeo, Dr Clauders köpek ödül mamasıRoyal Canin köpek ödül maması, Pedigree Dentastix , Orijen köpek ödül maması, Drofine köpek ödül maması, Reflex semi moist kuzu pirinçli köpek ödül maması 150 gr, Pedigree Biscrok köpek ödül mamaları 200 gr  ve daha köpeğinizin damak zevkine uyan çeşit çeşit köpek ödülü. Piyasada köpek ödül maması fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Köpeğiniz için en kaliteli ve uygun köpek ödülleri hepsimama.com sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen online petshop ‘da yenilenen köpek ödülleri çeşitlerini takip edebilir ve köpeğiniz için en uygun olan yavru köpek ödülleri, yetişkin köpek ödülleri ve yaşlı köpek ödülleri alışverişinizi kaliteli ve taze olarak sipariş verebilirsiniz.

Sevimli evcil hayvanlarınız için piyasadaki kaliteli köpek ödüllerinin yanı sıra köpek malzemelerini de ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan satın alabilirsiniz. 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll