KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Köpek Kulübeleri

  • katalog
  • liste 

Köpek Kulübeleri

Köpekler sahiplenme duyguları kuvvetli olan canlılardır. Kendi yuvalarını ve kendi özel alanlarının farkında olup, mekanlarını sahiplenmek isterler. Bu sebeple kulübe köpeğinizin kendine ait sırf vakit geçirebileceği, uyuyabileceği bir alandan ziyade kendi köpek evi olarak sahiplendiği alan olacaktır. Bu yazıda köpek kulübesi hakkında bilgi edinebilir ve köpeğiniz için uygun olan kulübeyi seçebilirsiniz. Köpeğinizin evi olacak köpek kulübeleri için köpek kulübesi aksesuarları ile ortamını daha eğlenceli ve konforlu hale getirebilirsiniz.

Köpek kulübesi için önemli olan kulübenin yerleştirildiği alan ve bulunduğu koşullardır. Bu sebeple kulübenin hangi alanda ve iklim koşulunda kullanılacağı özellikle göz önüne alınarak tercih yapılması gerekmektedir. Dışarıda bahçede kalacak bir köpek için köpek kulübesi dış mekan için özel materyale sahip olanlardan edinmek gerekir. Soğuk iklimdeki bir köpek kulübesinin köpek kulübesi ısı yalıtımı köpeğin sağlığı ve rahatı açısından çok önemlidir. Soğuk alanlarda ısıtmalı köpek kulübesi kullanılması ya da köpek kulübesi ısıtıcısı gibi köpek kulübesi ısıtma yöntemleri uygulanmalıdır. 

Köpek Kulübeleri Ölçüleri

Köpeğinizin, ırkının büyüklüğüne göre köpek kulübesi boyutları bulunmaktadır. Bu kulübeler büyük boy ve daha ufak boy olmak üzere farklı alternatiflerde üretilmiştir. Köpeğiniz büyük boylu bir ırka sahipse ya da vakit geçireceği konforlu ve geniş bir alana sahip olsun istiyorsanız; köpek kulübesi büyük boy olarak köpek kulübesi ebatları arasından tercih etmeniz gerekir. Örneğin kulübenin golden cinsi için boyut olarak büyük boy olması gerekir. Piyasada üretilmiş; demir, demonte, ısıtmalı, ahşap olmak üzere çeşitli model ve malzemelerden oluşan değişik köpek kulübeleri bulunmaktadır.

Değişik dizaynda köpek kulübeleri nasıl yapılır?

Köpeğinizin dinlenmek için vakit geçireceği bu alanlarda dekorasyonu ve aksesuarları bol olan  köpek kulübelerinin nasıl yapıldığına gelince; köpek kulübesi fikirleri sizin yaratıcılığınıza ve dizayn yeteneğinize kalmıştır. Fakat köpek kulübesi çatısı dış mekana uygunluk açısından kaliteli malzemelerden yapılmış olanı tercih edilmeli, gerekirse köpek kulübesi çatı kaplama yaptırmak gereklidir.

Köpek Kulübesi Markaları

Köpeğiniz için uygun olan köpek kulübeleri ölçüleri tarafınızca belirlendikten sonra köpek kulübesi en ucuz ve kaliteli olarak hepsimama online petshop da sizleri bekliyor.  Piyasada köpek kulübesi fiyatları ucuz ve pahalı seçenekleri bulunmakla beraber önemli olan kullanımı rahat ve dayanıklı malzemeye sahip olmasıdır.

Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz tavsiye edilen köpek kulübesi çeşitleri şunlardır; Dwg, Ferplast köpek kulübeleri, Ferplast Domus köpek kulübesi, Trixie köpek kulübeleri, Trixie plastik kulübe, Ferplast Kennel Canada köpek kulübesi, Dr Sacchi köpek kulübeleri, Gardenmix ahşap köpek kulübesi, Dayang köpek kulübesi, Petmate köpek kulübesi, Beethoven köpek kulübesi, Fop plastik köpek kulübesigibi birçok köpek kulübeleri ucuz ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen köpek kulübeleri modellerinin yanında köpeğiniz için köpek malzemeleri de bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile köpek kulübesi en uygun ya da perakende olmak üzere bir tık ile satın alabilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll