KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Köpek Konserve Mamaları

  • katalog
  • liste

 

Köpek Konserve Mamaları

Konserve köpek mamaları, köpeğinizin iştahla ve severek tüketebileceği yaş mamalar kategorisindedir. Köpek konserve yaş mamaları kuru mamanın yarısı kadar kalori içermektedir. Bu yüzden yemek yemeyi çok seven bir köpeğiniz varsa, yaş mama tüketimi hem kuru mamaya kıyasla fazla olacak hem de daha az kalorili olacağından, aşırı yemenin önüne geçilecek ve dengeli bir beslenme sağlayacaktır.

Köpek konserve mamaları içeriğinde bulunan protein, mineral, vitamin ile köpeğiniz hem beslenecek hem de hastalıklara karşı direnci artacaktır. Konserve köpek mamaları yüksek nem içerdiği için, köpeğinizin hidrasyon dengesini sağlamaya yardımcı olur ve de idrar yolları enfeksiyonu geçirme riskini aza indirmektedir.

Köpek konserve mamaları bol miktarda sıvı ve su içermektedir. Fakat bu mamaların yanında köpeğinizin ayrıca su tüketmesi unutulmamalıdır. Çünkü su ihtiyacı bu mamalar ile karşılanmayacağı bilinmeli ve köpeğinizin kesinlikle ayrıca su ihtiyacını karşılanması gerekmektedir.

Köpek Konserve Mama Çeşitleri

Köpek konserve mamaları; yavru köpek maması, yetişkin köpek maması ve yaşlı köpek maması olarak köpeğinizin tüm besin ihtiyacını karşılayacaktır. Oldukça taze bir besin kaynağı olan bu mamalar, taze olduğu için köpeğinizin tüketeceği miktarda satın alınmalı, fazla geldiyse bozulmaması için konserve buzdolabında soğuk ortamda muhafaza edilmeli ve kısa sürede tüketilmesi gerekmektedir. Bu duruma özellikle yaz aylarında ayrıca dikkat edilmesi gerekmektedir.

Konserve köpek maması nasıl saklanır ?

0-12 ay arasındaki köpekler yavru köpek kategorisine girmektedir. Yavru köpeklerin beslenmesi ve kullandığı mamalar, onların gelişimi açısından kas, eklem yapısı ve bağışıklık sistemleri açısından oldukça önem taşıyacaktır. Bilinmelidir ki; bazı yavru köpekler kuru köpek mamasını yemeyi reddedebilir. Bu durum zamanla normale dönecek ve kuru mamayı da tüketmeyi sevecektir. Fakat bu süre içerisinde yavru köpek maması olarak yavru köpek konserve maması kullanmanız önerilir. Yaş konserve mamalar, yavru köpeklerin kolay çiğneyebildiği ve yutabildiği sağlıklı köpek mamalarıdır.

 

Köpek Konserve Mamaları Markaları

Evcil dostunuz için uygun olan en iyi köpek konserve maması çeşitlerini hepsimama.com online petshop dan uygun ve ucuz fiyatlı olarak satın alabilirsiniz. Her bütçeye uygun ve en kaliteli köpek konserve mamaları hepsimama.com da mevcuttur.Köpek mamaları için en lezzetli olan mama çeşitleri; balık etli köpek maması, dana etli köpek maması, geyik etli köpek mamaları, hindi etli köpek maması, sığır etli köpek maması, ördek etli köpek maması, tavşan etli köpek mamasıdır.

Trick&Treat konserve köpek mamaları, N&D mini düşük tahıllı konserve köpek mamaları, N&D mini bal kabaklı bıldırcın etli konserve köpek maması, N&D bal kabaklı kuzu etli yavru köpek konservesi, N&D mini düşük tahıllı domuz tahıllı domuzlu elmalı köpek konserve maması, N&D mini ocean alabalık somonlu köpek konservesi, N&D mini düşük tahıllı tavuklu narlı köpek konserve maması, Trick&Treat biftekli sebzeli köpek konservesi, Pedigree konserve köpek maması, Brit Care konserve köpek maması, Royal Canin konserve köpek maması, Proplan konserve köpek maması gibi bir çok köpek konserve mamaları, online alışveriş sitesi olan online petshopumuzda bulunan köpek mamalarından bazılarıdır.

Köpeğiniz için en kaliteli ve uygun konserve köpek mamaları kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen online petshop ‘da yeni köpek mamalarını takip edebilir ve köpeğiniz için en uygun olan yavru konserve köpek mamaları, yetişkin konserve köpek mamaları ve yaşlı konserve köpek mamaları alışverişinizi kaliteli ve taze olarak sipariş verebilirsiniz.

Sevimli evcil hayvanlarınız için piyasadaki kaliteli konserve köpek maması en ucuz birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile satın alabilirsiniz. 

 
 
 
 
Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll