KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Köpek Kafesleri

  • katalog
  • listeKöpek Kafesleri

Köpekler için köpek kafesinin pek çok kullanım amacı bulunmaktadır. Eğer ki köpeğiniz bir rahatsızlık sonrası operasyon geçirdiyse ya da evinizde birden çok evcil hayvan dostunuz var ve köpeğiniz ile anlaşamıyorlar ve birbirlerine zarar veriyorlarsa güvenlik ve sağlıkları açısından köpek kafesleri ev için kullanmak gerekebilir.

Köpeğiniz için ayırdığınız köpek kafesi alanı kendi ırkına ve yaşına uygun olacak köpek kafes boyutları seçilmelidir. Ayrıca köpek kafesi kullananlar, diğer bir evcil köpek kafesi kullanım sebebi olarak evden dışarı çıktıklarında köpeklerinin evde yalnız kaldığında, çevreye ve kendine zarar verebilme ihtimaline karşı kullandıklarını belirtmektedirler.Kafesler sadece ev içerisinde değil, köpek kafesleri bahçe alanda da kurulması mümkündür.

Bahçede köpekler açısından köpek kulübesi kafes amaçlı kullanılmaktadır. Hava ve iklim şartlarına göre köpeğin kafesi plastik olursa paslanma yapmayacaktır. Uzun yolculuklar ve veteriner hekim kontrolleri için köpek kafesleri araba için de yapılmış olup, bagaj kafesi, araba kafesleri, köpek yolculuk kafesleri ve köpek seyahat kafesleri kullanılmaktadır.

Kafesin taşınmasında sahibine kolaylık sağlaması açısından köpek kafesi tekerlekli olmak üzere köpek kafesi yapımı piyasada bulunmaktadır. Can dostunuz köpeğinizin oyun oynaması için özel olarak üretilmiş köpek oyun kafesi onlara eğlenceli vakit geçirecektir. Köpeğiniz için bu köpek kafes modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Köpek Kafes Çeşitleri

Köpek kafesi boyutları; büyük boy ve daha ufak boy olmak üzere small, medium ve large gibi farklı alternatiflerde üretilmiştir. Köpeğiniz büyük boylu bir ırka sahipse ya da vakit geçireceği konforlu ve geniş bir alana sahip olsun istiyorsanız; büyük boy olarak kafes ebatları arasından tercih etmeniz gerekir. Örneğin; golden köpek kafesleri boyut olarak büyük olup diğer büyük ırk köpekler için de uygundur.

Bilinmelidir ki; büyük cins köpekler için köpek kafesleri ne kadar büyük olursa o kadar rahat alan sunulmaktadır. Köpeğiniz küçük ırk köpek ya da yavru köpek ise tercih etmeniz gereken boyut; yavru köpek kafesleri olarak üretilmiş modeller olmalıdır. Piyasada üretilmiş; çelik, metal, demir,  olmak üzere çeşitli model ve malzemelerden oluşan çeşitli köpek kafesi bulunmaktadır.

Köpek Kafes Markaları

Köpeğiniz için uygun olan köpek kafesi ölçüleri tarafınızca belirlendikten sonra kafesiniz en ucuz ve kaliteli olarak hepsimama online petshop da sizleri bekliyor.  Piyasada kafeslerin ucuz ve pahalı seçenekleri bulunmakla beraber önemli olan kullanımı rahat ve dayanıklı malzemeye sahip olmasıdır.  Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz tavsiye edilen köpek kafesleri çeşitleri şunlardır; MidWest Life Stages , Savic Dog Park , Midwest, Karlie, Ferplast,Dayang kedi köpek kafesi, Dayang tekerlekli köpek kafesi, Trixie gibi birçok köpek kafesi ucuz ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen köpek kafesleri modellerinin yanında köpeğiniz için köpek malzemeleri de bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile köpek kafesi en ucuz ya da perakende olmak üzere bir tık ile satın alabilirsiniz. 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll