KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Köpek İçin Diğer Ürünler

  • katalog
  • liste
Köpek İçin Diğer Ürünleri

Can dostunuz köpeğiniz ile günlük olarak ilgilenmek ve bakımını sağlamak zorunda olduğunuz bir gerçektir. Köpekler, özenli ve titizce bakım isteyen canlılardır. Bu sebeple köpeğinizin; barınması, beslenmesi, sizinle bağ kurması, kendini güvende ve mutlu hissetmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi ve güvenlik önlemleri çok çok önemlidir.  Bu sebeple günlük olarak vakit ayırmalı köpeğinizin sağlık, ilgi ve bakım ihtiyaçlarını karşılayarak onun mutlu, huzur içinde, sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Köpeğinizin için köpek mamaları, köpek ödülleri, köpek şampuanları, köpek elbiseleri, köpek sağlık bakım ürünleri köpek tasmaları, köpek kulübeleri ve daha birçok temel köpek ürünleri bulunmaktadır. Fakat temel ürünlerin yanında size köpek bakımında yardım sağlamak üzere üretilmiş daha birçok farklı ürün bulunmaktadır.  Köpeğiniz için tüm bu aradığınız diğer ürünler hepsimama.com da köpek için diğer ürünler kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

Köpek İçin Diğer Ürünlerden Bazıları

Köpekler için üretilmiş diğer ürünlerin başında leke ve koku giderici spreyler yer almaktadır. Can dostunuz köpeğinizin evde idrarını yapması ve lekeler bırakması durumunda bu idrar leke ve koku giderici spreyler oldukça işe yarar ürünler olup, güvenilir şekilde kullanabilirsiniz. Leke temizleyici etkisinin yanında koku giderici özelliği de olan bu spreyler kokuyu hapsederek ortamın kokusunu düzeltir. Leke ve koku giderici spreyler kullanmak istemiyorsanız temizlik amaçlı üretilmiş diğer bir köpek yan ürünü ise; halı şampuanları ve leke ve koku giderici halı pudrasıdır.

Sayılan bu ürünler idrarı, dışkıyı, tüy yumaklarını, kiri ve hatta yemek ve kahve şarap gibi içecek lekelerini bile çıkarıcı etkiye sahiptir. Bu temizleyici ürünler içerik bakımından koltuklar, halılar, kıyafetler ve yıkanabilir olan tüm yüzeyler için kullanılabilir olup, zarar vermemektedir. Köpekler ve köpek sahipleri için özel olarak üretilmiş diğer bir ürün ise köpek tüy toplayıcılarıdır.  Köpek tüyü toplayıcı rulolar ile etrafa dağılmış köpek tüylerini kolaylıkla koltuklarınızdan ve kıyafetlerinizden temizleyebilirsiniz.

Köpeğiniz ile dışarıda dolaşırken dışkılama durumunda kullanacağınız köpek için üretilmiş yan ürünlerden bir diğeri de köpek dışkı toplama poşetidir. Özellikle çevre temizliği açısından duyarlı köpek sahiplerinin gezilerinde yanında ayırmayacakları bir üründür. 

Ayrıca kullanacağınız tüm bu yan ürünler köpeğinizin sağlığını ve günlük yaşamını da etkileyecektir. Bu sebeple köpekler ve köpek sahipleri için bu yan ürünler hem hayatı kolaylaştıracak hem de sevimli can dostunuz için huzurlu bir yaşama ortamı sağlayacaktır.

 

Köpek İçin Diğer Ürün Markaları

Unutmayın ki; köpeğinizin için kullanacağınız köpek bakım ürünlerinin kaliteli ve güvenilir ürünler olması çok önemlidir. Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz köpek için diğer ürünlerden bazıları şunlardır; True Touch tüy toplama eldiveni, Trixie kedi köpek yavru merdiveni, Georplast Beta Amerikan servis, Simple Solution  Urine dry leke ve koku giderici halı pudrası, Simple Solution Urine Destroyer idrar leke ve koku giderici, Simple Solution 3 kat etkili halı şampuanı ve daha aradığınız tüm köpek malzeme çeşitleri hepsimama.com da bulunmaktadır.

Köpeğiniz için en kaliteli ve uygun köpek sağlık ve bakım ürünleri çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen online sanal petshopda sürekli yenilenen köpek malzemeleri çeşitlerini takip edebilir ve köpeğiniz için en uygun ürünleri kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz.

Sevimli evcil hayvanlarınız için piyasadaki kaliteli ve güvenilir köpek malzemelerinin yanı sıra diğer tüm köpek mamalarını da ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan satın alabilirsiniz. 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll