KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Köpek Eğitim Ürünleri

  • katalog
  • listeKöpek Eğitim Ürünleri

Köpekler oldukça zeki, sadık ve sizin can dostunuz olabilecek canlılardır. Köpek eğitimi ise; köpeklerin yavru dönemlerinden itibaren başlanmalı ve eğitimler öğretici olması gerekliyken eğlendirici de olmalıdır. İşte köpek eğitimi sürecini kolaylıkla başarmanız için; hem öğretici hemde eğlendirici özelliği olan köpek eğitim ürünleri kullanılmalıdır. Eğitim sırasında  kullanacağınız ürünlerin yanı sıra köpeğinizle göz kontağı da kurmalısınız.

Köpek eğitimi evde nasıl verilir?

Köpek eğitimi için gerekli köpek eğitim alanı sağlamalı ve köpek eğitim araçları kullanmalısınız. Köpeğinizin yaşına göre köpek eğitim aşamaları bulunmaktadır. Köpek eğitim derslerini köpeğinizin yaşına uygun olacak şekilde ve düzeyde uygulamalısınız. Örneğin köpeğiniz henüz yavru ise; köpek eğitimi başlangıç olarak yavru köpek tuvalet eğitimi verilmesi şarttır.

Tuvalet eğitimi için üretilmiş otomatik köpek tuvaleti, köpek çiş eğitim sıvısı, köpek eğitim bezi gibi birçok köpek eğitim aparatı bulunmaktadır. Ayrıca köpeğiniz eğitim aşamalarında başarılı olduğu zamanlarda köpek ödül maması verilerek yaptığı hareketin doğru olduğunu ona severek öğretebilirsiniz. Köpek eğitim malzemeleri ile köpek eğitimi evde verilebileceğini unutmamak gerekir.

Köpek Eğitim Malzemeleri Çeşitleri

Köpeğinizin alışkanlık edinmesi için gerekli olan köpek eğitim ürünleri çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler; köpek çiş alıştırma için, köpek ısırmasını önlemek için, eşyaları kemirmemesi için, fazla havlamaması için ve daha birçok alışkanlık kazanması için özel olarak üretilmiş köpek eğitim ürünleridir. Ayrıca köpek eğitim tasması, köpek eğitim kafesi, köpek eğitim düdüğü, köpek eğitim bisküvisi, köpek eğitim çiti, köpek eğitim clicker, köpek eğitim cihazı, köpek havlama eğitim tasması, köpek eğitim çubuğu köpek eğitim diskleri, köpek eğitim elbisesi, olmak üzere sayısız köpek eğitim ekipmanları bulunmaktadır.

Köpeğiniz için uygun olan köpek eğitim ürünleri çeşitlerini hepsimama online petshop sayfamızdan seçebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Köpek Eğitim Ürün Markaları

Unutmayın ki; köpek eğitim ürünlerinin köpeğiniz tarafından sevilmesi ve kalitesi çok önemlidir. Hepsimama.com sanal evcil hayvan satış sitesinde bulabileceğiniz tavsiye edilen köpek eğitim ürünleri markaları ve çeşitlerinden bazıları şunlardır; Gimborn köpek çiş pedi, PetLoo ev içi köpek tuvaleti, Get Off Chew Stoppa çiğneme caydırıcı spreyi, Brilland Pad otomatik köpek tuvaleti,  Karlie köpek eğitim çiş sıvısı, Savic Comfort köpek çiş pedi, Trixie , Bioline kemirme önleyici, Simple Solution dış mekan tuvalet eğitim kazığı, köpek sporları için clicker, EzyDog Snakpak Go bel ve köpek ödül çantası, Eastland köpek eğitim clickerı,Trixie Köpek Eğitimi İçin Ses Diskleri,Trixie ayarlanabilir köpek eğitim düdüğü, Trixie sessiz eğitim düdüğü, KB yavru köpek tuvalet eğitim seti, köpek için ödül atma tabancası, Trixie köpek eğitmen yeleği, percell köpek eğitim düdüğü, Trixie köpek eğitim oyuncağı gibi bir çok köpek eğitim malzemeleri en ucuz ve en güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Sürekli yenilenen online sanal petshop ‘da sürekli yenilenen köpek eğitim malzemeleri çeşitleri ile köpek eğitim malzemeleri nereden alınır ve köpek eğitim ürünleri ne kadar gibi sorulara yanıt bulacaksınız. Bu sebeple özellikle işe yarar köpek eğitim ürünleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sanal petshop hepsimama.com köpek eğitim araçları ve malzemeleri alışverişinizi kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz.

Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile köpek eğitim ürünleri al, kolaylıkla ve güvenilir şekilde alışveriş yap, ürünleriniz evinize kadar gelsin. Dilerseniz kapıda ödeme seçeneğini tercih edebilir ve sipariş bedelini kargo ile birlikte ödeyebilirsiniz.

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll