FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Koku Giderici Spreyler

  • katalog
  • listeHamster Koku Giderici Spreyler

Can dostunuz hamsterınız ile günlük olarak ilgilenmek, bakımını ve temizliğini sağlamak zorunda olduğunuz bir gerçektir. Hamsterlar, her ne kadar kendi kendilerini temizleyebiliyor olsalar da sahipleri tarafından özenli ve titizce bakım isteyen canlılardır. Bu sebeple hayvanınızın; barınması, beslenmesi, sizinle bağ kurması, kendini güvende ve mutlu hissetmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi ve güvenlik önlemleri çok çok önemlidir. 

Bu sebeple günlük olarak vakit ayırmalı hayvanınızın sağlık, ilgi, bakım ve temizlik ihtiyaçlarını karşılayarak onun mutlu, huzur içinde, sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. Hayvanınızın yaşadığı ortamın hijyenik ve sağlıklı olması adına hamster temizliğine yönelik bir çok ürün ve yardımcı ürün üretilmektedir. Bu ürünlerden biri de hamster koku giderici olup, hayvanınızın sağlıklı, temiz bir alanda yaşamasına yardımcı olmaktadır. Hamster koku problemi için gerekli olan tüm ürünleri hepsimama hamster koku giderici spreyler kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

Hamster Koku Yapar mı ?

Hamsterlar için üretilmiş diğer ürünlerin başında kötü kokuları  giderici spreyler yer almaktadır. Çoğu kişilerce bilinenin aksine diğer hayvan dostlarımız ile karşılaştırıldıklarında hamsterlar aslında neredeyse hiç kokmazlar. Koku problemi olduğunda da bu aslında hayvanınızın kendisinden kaynaklanan bir koku değildir.

Hamsterlar da tıpkı kediler gibi doğaları gereği kendilerini temizleyebilen canlılardır. Hamsterlar; arka ayakları, ön dişleri ile kendilerini temizleyebilen canlılardır. Bu sebeple kokunun kaynağı hayvanınız değil, ama hayvanınızın idrarından kaynaklı yaşadığı ortamdır. Bu sebeple hamster kokusu nasıl giderilir cevabı olarak; hayvanınızın kafesine hamster talaşı yerleştirmeli, kafesin ıslak kalmasına müsaade etmemeli, günlük kafes ve hamster evi temizliği yapılmalı ve hamster tuvaleti sayesinde hamster çiş eğitimi vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kafesindeki ıslak ortam kokuya sebep olacaktır. Bu sebeple düzenli olarak hayvanınızın ortamında bulunan malzemelerinin temizliğini yapmalı ve kokunun devam ettiği durumlarda da hamster koku problemi için özel olarak üretilmiş spreyleri kullanmanız önerilir.

Sevimli dostunuz hamsterın gezinirken evde idrarını yapması ve lekeler bırakması durumunda bu idrar leke ve koku giderici spreyler oldukça işe yarar ürünler olup, güvenilir şekilde kullanabilirsiniz. Leke temizleyici etkisinin yanında koku giderici özelliği de olan bu spreyler kokuyu hapsederek ortamın kokusunu düzeltir. Leke ve koku giderici spreyler kullanmak istemiyorsanız temizlik amaçlı üretilmiş diğer bir hamster yan ürünü ise; halı şampuanları ve leke ve koku giderici halı pudrasıdır.

Sayılan bu ürünler idrarı, dışkıyı, kiri ve hatta yemek ve kahve gibi içecek lekelerini bile çıkarıcı etkiye sahiptir. Bu temizleyici ürünler içerik bakımından koltuklar, halılar, kıyafetler ve yıkanabilir olan tüm yüzeyler için kullanılabilir olup, zarar vermemektedir. Unutmayın ki; kullanacağınız koku giderici ürünler hayvanınızın sağlığını ve günlük yaşamını da olumlu etkileyecektir. Bu sebeple hamster ve hamster sahipleri için bu ürünler hem hayatı kolaylaştıracak hem de sevimli can dostunuz için huzurlu bir yaşama ortamı sağlayacaktır.

 

Hamster Koku Giderici Sprey Markaları

Evcil hayvanınızın yaşadığı ortamda kullanacağınız hamster koku giderici ürünlerinin kaliteli ve güvenilir ürünler olması çok önemlidir. Hepsimama.com’ da bulabileceğiniz hamster koku giderici ürünleri ve markalarından bazıları şunlardır; Trixie kafes temizleme solüsyonu, Pippet kemirgen koku giderici sprey, Simple Solution kafes temizliği spreyi, Stop Smell organik koku giderici, Bioline koku giderici sprey, Mister Max leke koku giderici, Versele Laga koku giderici ve daha aradığınız tüm hamster malzemeleri  hepsimama.com’da bulunmaktadır.

Hayvanınız için en kaliteli ve uygun koku giderici ürünleri çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen online sanal petshop da sürekli yenilenen hamster koku gidericileri çeşitleri takip edebilir ve hayvanınız için en uygun ürünleri kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz.

Sevimli evcil hayvanlarınız için piyasadaki kaliteli ve güvenilir hamster malzemelerinin yanı sıra diğer tüm hamster yemlerini de ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan satın alabilirsiniz. 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll