FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Koku Giderici Spreyler

  • katalog
  • liste

 

Koku Giderici Spreyler

Can dostunuz kuşunuz ile günlük olarak ilgilenmek, bakımını ve temizliğini sağlamak zorunda olduğunuz bir gerçektir. Kuşlar, her ne kadar kendi kendilerini temizleyebiliyor olsalar da sahipleri tarafından özenli ve titizce bakım isteyen canlılardır. Bu sebeple hayvanınızın; barınması, beslenmesi, sizinle bağ kurması, kendini güvende ve mutlu hissetmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi ve güvenlik önlemleri çok çok önemlidir. Bu sebeple günlük olarak vakit ayırmalı hayvanınızın sağlık, ilgi, bakım ve temizlik ihtiyaçlarını karşılayarak onun mutlu, huzur içinde, sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Hayvanınızın yaşadığı ortamın hijyenik ve sağlıklı olması adına kuş ve kuş kafesi temizliği için bir çok ürün ve yardımcı ürün üretilmektedir. Bu ürünlerden biri de koku giderici spreyler olup, hayvanınızın sağlıklı, temiz bir alanda yaşamasına yardımcı olmaktadır. Kuş ortamı koku problemi için gerekli olan tüm ürünleri hepsimama kuş koku giderici spreyler kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

Kuş Koku Yapar mı ?

Kuşlar için üretilmiş diğer ürünlerin başında kuş koku giderici spreyler yer almaktadır. Çoğu kişilerce bilinenin aksine kuşlar aslında neredeyse hiç kokmazlar. Koku problemi olduğunda da bu aslında hayvanınızın kendisinden kaynaklanan bir koku değildir. Kuşlar da tıpkı kediler gibi doğaları gereği kendilerini temizleyen temizliğe önem verirler.

Kuşlar; günlük olarak gagaları ile kendilerini temizleyebilen canlılardır. Bu sebeple kokunun kaynağı hayvanınız değil, ama hayvanınızın idrar, dışkı ve temizlenmeyen kafesinden kaynaklı yaşadığı ortamdır. Bu sebeple kuş kokusu nasıl giderilir cevabı olarak; hayvanınızın kafesi hijyenik olmalı, kafesin ıslak kalmasına müsaade etmemeli, günlük kafes ve kuş evi temizliği yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kafesindeki ıslak ortam, dışkı ve yem artıkları kokuya sebep olacaktır.

Bu sebeple düzenli olarak hayvanınızın ortamında bulunan malzemelerinin temizliğini yapmalı ve kokunun devam ettiği durumlarda da kuş koku problemi için özel olarak üretilmiş koku giderici ürünleri kullanmanız önerilir.

Sevimli dostunuz kuşunuzun gezinirken evde dışkısını yapması ve lekeler bırakması durumunda bu leke ve koku giderici spreyler oldukça işe yarar ürünler olup, güvenilir şekilde kullanabilirsiniz. Leke temizleyici etkisinin yanında koku giderici özelliği de olan bu spreyler kokuyu hapsederek ortamın kokusunu düzeltir. Leke ve koku giderici spreyler kullanmak istemiyorsanız temizlik amaçlı üretilmiş diğer bir kuş yan ürünü ise; halı şampuanları ve leke ve koku giderici halı pudrasıdır.

Bu ürünler idrarı, dışkıyı, kiri ve hatta yemek ve kahve gibi içecek lekelerini bile çıkarıcı etkiye sahiptir. Bu temizleyici ürünler içerik bakımından koltuklar, halılar, kıyafetler ve yıkanabilir olan tüm yüzeyler için kullanılabilir olup, zarar vermemektedir. Unutmayın ki; kullanacağınız koku giderici ürünler hayvanınızın sağlığını ve günlük yaşamını da olumlu etkileyecektir. Bu sebeple kuş ve kuş sahipleri için bu ürünler hem hayatı kolaylaştıracak hem de sevimli can dostunuz için huzurlu bir yaşama ortamı sağlayacaktır.

 

Koku Giderici Spreyler Fiyatları

Hepsimama.com'da bulabileceğiniz kuş koku giderici markalarından bazıları şunlardır; Trixie kafes temizleme, Pippet, Simple Solution kafes temizliği spreyi, Apex, Bioline, Stop Smell, Mister MaxVersele Laga koku giderici ve daha aradığınız tüm kuş koku giderici çeşitleri bulunmaktadır.

Hayvanınız için en kaliteli ve uygun koku giderici ürünleri çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sevimli evcil hayvanlarınız için piyasadaki kaliteli ve güvenilir kuş malzemelerinin yanı sıra diğer tüm kuş yemlerini de ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com’dan satın alabilirsiniz.  

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll