KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kedi Yatak ve Sepetleri

  • katalog
  • liste

 

Kedi Yatak ve Sepetleri

Kedilerin sessiz ve huzurlu bir ortamda dinlenmeye ve uyumaya ihtiyacı vardır. Kediniz kendi yatağını ve sepetini sahiplenir ve gününün belirli bir vaktini yatağında geçirir. Kediler dinlenmeyi ve uyumayı çok seven canlılardır. Bu sebeple kediniz için kedi yatağı alacağınız zaman bu yatağın yumuşak ve dayanıklı malzemeden üretilmiş kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz.

Kediniz için seçeceğiniz yatak boyutu kediye göre ne geniş ne de küçük olmalıdır. Kedinize tam uygun olacak boyutta kedi yatağı almak diyorsanız doğru yerdesiniz.

Kedi Yatak ve Sepet Çeşitleri

Kedinizin, büyüklüğüne ve yaşına göre kedi yatağı çeşitleri bulunmaktadır. Kediniz henüz yavru ise bebek yatağı olan küçük boy veya yavru sepeti, kediniz yetişkin ise büyük boy kedi yatağı almanız tavsiye edilir. Yani kedinizin boyutuna göre small, medium ve large boy olarak kedi yatakları bulunmaktadır. Kedinizin uyuma şekline göre yatağını seçmeniz önerilir.

Kedi doğum sepeti ve kedi doğum yatağı da anne adayı hamile kediler için özel olarak üretilmiş yataklardır. Ayrıca ahşap, askılı, burger, bambu, cama yapışan, , kedi çimi yatağı, hasır, plastikısıtmalı kedi yatağı olmak üzere farklı malzeme ve modelde dekoratif kedi yatağı seçenekleri bulunmaktadır. Uygun olan kedi yatak ve kedi sepeti ni seçtikten sonra, kedinizi kedi yatağına alıştırmak daha kolay olacaktır.

Kedi Yatak ve Sepet Markaları

Kediniz için uygun olan kedi yatağı en ucuz ve kaliteli olarak hepsimama online petshop sayfamızdan seçebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yatak fiyatları küçük ve büyük olarak farklılık göstermekle birlikte satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken kedinizin yatağının dayanıklı, rahat, su geçirmez bir kumaşa sahip olması ve temizliği kolay yapılan malzemelerden üretilmiş olanını seçmektir. Kedi yatağının kolayca leke tutmaması ve kirlenmesi durumunda çamaşır makinesinde yıkanabilmesi size büyük kolaylık sağlayacaktır. Kedi yataklarının kolay kirlenmesini önlemenin bir yolu da kedi yatakları ve kedi sepetleri için battaniye sermektir.

Hepsimama.com’da bulabileceğiniz tavsiye edilen kedi yatak ve sepet markalarından bazıları şunlardır; Bronza, Bedspet, Chakra, Ferplast, Gorya, Gorabet, Lepus, Moony, Yumi, Trixie, Rattan, Zooplus, Zoowood gibi birçok markadaki kedi yatak ve sepetlerini hepsimama.com’dan güvenli alışveriş ile kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen kedi yatağı çeşitleri ile aradığınız tüm kedi ürünleri burada. Sanal petshop hepsimama.com kedi ödül mama alışverişinizi kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş verebilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll