KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kedi Tırmalamaları

  • katalog
  • liste

 
Kedi Tırmalama Malzemeleri

Kedinizi düzenli olarak tırnak bakımına ihtiyacı bulunmaktadır. Düzenli olarak tırnak bakımı ve kısaltılması yapılmadığı durumda kediler kendi doğaları gereği tırnaklarını kendileri törpüleyecektir.Tırnaklarını törpülemek ve gerinmek için evinizdeki koltukları, kanepeleri, perdeleri, kapıları ve daha birçok zarar görmesini istemeyeceğiniz eşyaları bu iş için kullanacaklardır. Bu sebeple kedi tırmalaması zararlı mı? ; sorusuna cevap tam aksine kediniz için bir ihtiyaçtır. Bu sebeple kedinin yaşam sürdüğü her evde kedi tırmalaması bulunması hem kedinizin sağlığı açısından hem de evdeki eşyalar için oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca kedi tırmalaması bebek kediler için de mevcut olup, kedinizi erken yaşta eğitmek ve onunla oynayıp onu tırmalama aparatına alıştırmak istiyorsanız kedi tırmalama çubuğu kullanmanız gerekir. Kedinizin bu çubuğa daha kolay alışması için çubuğu kedinizin oyun oynadığı bölgede bulundurmanız önerilir.

Kedilerin diğer sevdiği bir şey ise çevresindeki olan biteni yüksek bir bölgeden izlemektir. Ev şeklinde kedi tırmalamaları ile kediniz hem tırnak bakımını sağlayacak hem de ev bölümünde dilerse dinlenip dilerse de etrafta olup biteni izleyebilecektir. Bu kedi tırmalama evleri; kedi evi formunda olup iki katlı kedi evi ya da katlı kedi evi görünümündedir. Bu sebeple kedilerin tırmalama seçiminde kedi sahiplerinin çok geniş skalada tercih imkanı bulunmaktadır.

Kedi Tırmalama Malzeme Çeşitleri

Kedinizin ilgisini çekebilecek boyut ve modelde birçok kedi tırmalama aleti bulunmaktadır. Bu sebeple kedi tırmalaması seçimini kedinizin en çok ilgi gösterdiği materyal ve modeli seçmekte fayda olacaktır. Tırmalama tahtası, ağacı, kedi aparatı, borusu, bandı, çubugu, duvarı, evi, fıçısı halatı, halısı, kulesi, matı, merdiveni, kediler için tırmalama aparatlarından bazılarıdır.

 

Kedi Tırmalama Markaları

Hepsimama.com ‘ da bulabileceğiniz tavsiye edilen kedi tırmalamaları çeşitlerinden bazıları şunlardır; Trixie, Starpet, Royale Pets, Ferplast, Lepus, Pawise, Purrfect Arch, Lionpets, Eastland, Dougez, Imac, Bedspet, Agira, Bobo, Fop Casetta, Catia, Pungar  gibi birçok markadaki kedi tırmalama malzemeleri hepsimama.com’dan güvenli alışveriş ile satın alabilirsiniz. Sürekli yenilenen kedi tırmalama ürün çeşitleri ile aradığınız tüm kedi ürünleri burada. Sanal petshop hepsimama.com kedi malzemeleri alışverişinizi kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş verebilirsiniz.

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll