KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kedi Tarak ve Fırçaları

  • katalog
  • liste


 

Kedi Tarak ve Fırçaları

Can dostunuz ile günlük olarak ilgilenmek ve bakımını sağlamak zorunda olduğunuz bir gerçektir. Kediler, özenli ve titizce bakım isteyen canlılardır. Bu sebeple kedinizin; barınması, beslenmesi, sizinle bağ kurması, kendini güvende ve mutlu hissetmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi ve güvenlik önlemleri çok çok önemlidir. Bu sebeple günlük olarak vakit ayırmalı kedinizin sağlık, ilgi ve bakım ihtiyaçlarını karşılayarak onun mutlu, huzur içinde, sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. Kediler doğaları gereği temiz ve bakımlı canlılardır. Kedinizin bakımı için vaktiniz olmasa da kediler kendi kendilerini temizlerler. Fakat tüy dökme şikayetinde bulunan kedi sahipleri için kedi tarak ve fırçası kullanmalılar ve düzenli olarak kedi tüylerini taramalılar.

Kediler oldukça tüy döken canlılar olduklarından, tarandıkları zaman vücudundaki atılmış tüyler hem toplanır hem de kedinizin tarak sayesinde kaşınmış olduğundan kedinizin hoşuna gidecektir. Kediniz için tüm bu aradığınız kedi tarak ve fırçaları hepsimama.com da kedi tarak ve fırçaları kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

Kedi Tarak ve Fırça Çeşitleri

Kediler için üretilmiş birçok kedi tarak ve fırçası bulunmaktadır. Eğer kediniz cinsi itibari ile uzun tüylere sahip ise; kedi tarağı uzun tüy için üretilmiş olanını, eğer kediniz kısa tüylere sahip ise kedi tarağı kısa tüylü olanı almalısınız. Kediniz eğer pirelenmiş ise; önerilen tarak ve fırça çeşidi kedi pire tarağı ve kedi bit fırçası olur. Özellikle yavru kediler için üretilmiş yavru kedi pire tarağı da piyasada bulunmaktadır.

Piyasada bulunan diğer kedi tarak ve fırçası çeşitleri ise şunlardır; bıçaklı tarak, çelik tarak, el tarağı, jiletli, keçe ,masaj tarağıdır. Kedi tarak ve fırçaları, kedinizin yaşına ve büyüklüğüne göre yavru ve büyük kedi için ayrı çeşitlere sahiptir. Kedi sahipleri için özel olarak üretilmiş diğer bir ürün ise kedi tüy toplayıcısı ürünüdür.  Kedi tüyü toplayıcı rulolar  sayesinde etrafa dağılmış kedi tüylerini kolaylıkla koltuklarınızdan ve giysilerinizden temizleyebilirsiniz.

 

Kedi Tarak ve Fırça Markaları

Kediniz için kullanacağınız kedi tarak ve fırçaları ürünlerinin kaliteli ve güvenilir ürünler olması çok önemlidir. Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz hepsimama kedi tarak ve fırça markalarından bazıları; Buffer, Beeztees, Furminator, Eastland, Furmaster, Ferplast, Hartz, Petzoom gibi birçok markadaki tarak ve fırçalar hepsimama.com’dan güvenli alışveriş ile kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen online sanal petshopda sürekli yenilenen kedi malzemeleri çeşitlerini takip edebilir ve kediniz için en uygun ürünleri kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz.

Sevimli evcil hayvan dostlarınız için piyasadaki kaliteli ve güvenilir kedi malzemelerinin yanı sıra diğer tüm kedi mamalarını da ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan satın alabilir, dilerseniz kedi tarak ve fırça kapıda ödeme avantajı ile bir tık ile evinize kargo ile getirtebilirsiniz.  

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll