KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kedi Oyuncakları

  • katalog
  • listeKedi Oyuncakları

Kediniz ile keyifli ve verimli vakit geçirmek istiyorsanız kedilere özel üretilmiş, kedi oyuncak modelleri tam size göre. Kedi Oyuncakları kediniz ile olan bağınızı kuvvetlendirecektir. Kediniz ile aranızda sıkı bir bağ olmasını istiyorsanız, elbette ki ona vakit ayırmalı ve onunla sık sık oyun oynamalısınız. Kediler için özel olarak üretilmiş oyuncaklar ile kediniz hem hareket etmiş olacak hem de hareket ederken keyifli vakit geçirecektir. Özellikle kediniz karakteri itibari ile oyuncu bir kedi ise değişik kedi oyuncakları edinmeniz yerinde olacaktır.

Kedi oyuncakları hem kedinizin zihinsel ve fiziksel olarak gelişmesini sağlar, hem de beraber geçireceğiniz bu verimli zaman ile kediniz fazlasıyla mutlu ve huzurlu olacaktır. Özellikle kedinizin dikkati evdeki koltuk, terlikler, gazetelerde ise ve birbirinden farklı kedi oyuncakları ile kedinizin bu ilgisi oyuncaklara kayacaktır. Peki ,kedi oyuncakları nasıl olmalı? Kedi köpek oyuncakları malzemesi ve dayanıklılığı açısından sağlam ve sağlıklı malzemeden üretilmiş olmalıdır. Özellikle yavru kedi için oyuncak ; parçalanma durumuna göre yutamayacağı ve kırılmayan kalitede olmasına dikkat edilmelidir.

Kedi Oyuncak Çeşitleri

İsteğinize ve kedinizin ilgisine göre birbirinden farklı kedi oyuncak çeşitleri bulunmaktadır. Bazı kedi oyuncakları kedinizin zekasını ve dikkatini geliştirirken, bazı oyuncaklar ise fiziksel olarak hareketliliğini arttırarak , avcılık içgüdüsünün devam etmesini sağlar. Bazı oyuncak çeşitleri ile de yapısı itibari ile meraklı olan kediler hem eğlenecek hem de keyifli vakit geçirecektir. Hepsimama online petshop mağazamızda kediniz için en uygun olan kedi oyuncağını  kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kedi oyuncakları türleri açısından birbirinden farklı seçenekler mevcuttur. Başlıca kedi oyuncaklarını; kedi ısırma oyuncağı, kelebek yakalama, hacı yatmaz , fare , elektronik hareketli oyuncaklar , balık , dönen top ve her kedinin en çok sevdiği lazer olarak sıralayabiliriz. Kedi oyuncağı fare yakalama görevini kendisine vererek hem avcılık içgüdüsünü geliştirirken hareket etmesini hem de hareket ederken eğlenmesini sağlar. Kedilerinizin diş yapısının gelişmesi ve dişlerini kaşıması için diş , çiğneme ve dişleme oyuncakları idealdir. Kedim için uygun olan oyuncak hangisidir? Sorunun yanıtı kedinizi gözlemlemekten geçmektedir. Kediniz için en uygun oyuncağı kedinizi bir süre gözlemleyerek ve nelere ilgisi olduğunu tespit ederek bulmalısınız. Böylece kedinizin balık oyuncağa mı, hareketli oyuncaklara mı, peluş oyuncaklara mı ilgisi olup olmadığını tespit edip o kategorideki kedi oyuncaklarına bakabilirsiniz.

Kedi Oyuncak Markaları

Hepsimama.com ‘da kedi oyuncak markalarının bazıları şunlardır; Agira, Karlie, KB, Vitalveto, Eastland, Hartz, Trixie kedi oyuncağı, Vitakraft, Eurogold, RoyalePet, Pawise, Petstages gibi birçok markadaki kedi kumlarınıhepsimama.com’dan güvenli alışveriş ile kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen kedi oyuncak çeşitleri ile aradığınız tüm kedi ürünleri burada. Sanal petshop hepsimama.com kedi ödül mama alışverişinizi kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş verebilirsiniz.

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll