KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kedi Ödülleri

  • katalog
  • listeKedi Ödül Maması

Kediler sevginizi kazanmak ve size olan sevgisini göstermek isterler. Bu sebeple sahipleri ile kedileri arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Kediler ile sahipleri vakit geçirirken kedi eğitimine de vakit ayırırlar. Kedi eğitimi için kullanılan yöntemlerden en önemlisi sevimli dostumuzu ödüllendirmektir. Kedi eğitiminde de ödül yöntemi oldukça başarılı olup, kedinizin eğitiminde gelişmesini ve ayrıca lezzetli ödül maması ile mutlu olmasını sağlayacaktır.

Kedi ödülleri denildiğinde de akla ilk gelen kedi ödül maması nedir sorusunun cevabı, paketli yaş ve kuru kedi ödül maması olmaktadır. Bu paketli yaş ve kuru kedi ödül mamaları; ıslak pasta şeklinde, kraker şeklinde ya da fazlaca lezzetli paket yaş mamalardır. 

Kedi ödül maması ne işe yarar ?

Kedinize, kedi ödülleri ve kedi ödül maması vereceğiniz durumları dikkatle seçmeniz gerekir. Ödül maması ile eğitim nasıl olur? Kedinizin hangi davranışının tekrar edilmesini istiyor iseniz o zaman ödül maması vermeniz yerinde olacaktır. Örneğin elinizi tırmaladıktan sonra vereceğiniz ödül maması ile kediniz, yaptığı davranışın doğru olduğunu, takdir edildiğini düşünecek ve bu davranışı tekrardan yapacaktır. Peki; kedi ödül maması ne kadar verilmeli? Kedi ödül maması, günlük ya da haftalık şeklinde aşırıya kaçmadan verilebilir.

Kedi ödül mamaları denildiğinde karşımıza çeşit çeşit kedi ödülleri çıkmaktadır. Diğer kedi mamaları gibi yaşına uygun olacak yavru kedi ödül mamaları, yetişkin kedi ödül mamaları ve yaşlı kedi ödül mamaları çeşitleri bulunmaktadır. Yavru bir kedi ile yetişkin bir kedinin aynı ödül mamasını yediğinde yavru kedinin gelişmemiş olan dişleri ve çene yapısı yüzünden o mamayı yiyemeyeceği de göz önünde bulundurulmalıdır. 

Kedi Ödülleri Çeşitleri

Ödül mamaları kedinizin sağlığını bozmayacak, tamamen doğal ürünlerle üretilmiş ve kaliteli mamalar olmasına dikkat etmelisiniz. Hem yavru kedi hem de yetişkin kediler için ödül maması çeşitlerinin en doğru tercih edilen ürünleri hepsimama.com ‘da kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Kedi Ödül Maması Markaları

Ödül mamalarının kediniz tarafından sevilmesi ve kalitesi çok önemlidir. Çünkü kedi ödül maması yemiyor ise mamanın lezzetini beğenmemiş olabilir. Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz tavsiye edilen kedi ödül mamaları markalarından bazıları şunlardır; Dreamies, Wanpy,  Miamor , Brit, Champion, Royal Canin, Gimcat, Orijen, Profine, Reflex, Whiskas Temptatıons gibi birçok markadaki kedi kumlarını hepsimama.com’dan güvenli alışveriş ile kargoyla kapınıza kadar geliyor. Sürekli yenilenen kedi ödül maması çeşitleri ile aradığınız tüm kedi ürünleri burada. Sanal petshop hepsimama.com kedi ödül mama alışverişinizi kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş verebilirsiniz. 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll