KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kedi Mama ve Su Kapları

  • katalog
  • liste

 


 

Kedi Mama ve Su Kapları

Kedi mama ve su kapları, kedinizin iştahla ve severek tükettiği mamalarını yiyebileceği ve su tüketimini sağlayabileceği kaplardır. Bu sebeple kedinizin kullanacağı mama ve su kapları yaşına ve büyüklüğüne uygun olacak genişliğe ve derinliğe sahip olan kaplar olmasına dikkat edilmelidir. Seçeceğiniz kedi mama ve su kabından kedinizin rahatça ve zorlanmadan mamasını ve suyunu tüketmelidir. Kediler eşyalarını sahiplenen canlılar olduğu için kendi mama ve su kabını da sahiplenecek ve ona ait olduğu bilincini kazanacaktır.

Kediniz için mama ve su kabı seçerken dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise; kabın kolayca temizlenebilir olması ve kabın sağlıklı bir materyalden üretilmiş olmasıdır. Eğer ki evde birden fazla sevimli kedi dostlarınız varsa mama kaplarının karışmaması ve sahiplenilmesi için isme özel kedi mama kabı satın alabilirsiniz. Can dostunuz ile beraber yolculuğa çıktığınızda, yolda susaması ihtimaline karşı seyahat ve gezi için özel olarak üretilmiş kedi seyahat su kaplarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca kedi mama kabı nereye konulmalı sorunun cevabı evde kedinizin vakit geçirdiği ve gözünün önünde bulunan ulaşabileceği bir köşeye yerleştirmekte fayda vardır.

Kedi Mama ve Su Kapları Çeşitleri

Kedinizin yaşı, büyüklüğü ve tükettiği mama miktarına göre kabının büyüklüğünü seçmeniz gerekir. Peki kedi mama kabı nasıl olmalıdır ? Eğer ki kediniz henüz yavru kedi ise boyutu ve derinliği diğerlerine göre daha küçük olan yavru mama kabı almanız gerekir. Eğer ki kediniz yetişkin bir kedi ise, mama kabı büyük boy olmalı ve yediği mama ve içtiği su miktarına göre büyüklüğü ve derinliği değişecek yetişkin kedi mama kabı almalısınız.

Mama kabı yapısı ve malzemesi açısından birçok çeşide sahiptir. Bunlar; otomatik, plastik, ayaklı akıllı mama kabı, zaman ayarlı, ham ahşap cam, çelik, devrilmeyen, ikili, isimli kedi, seramik, tepsili kedi mama kabı olmak üzere kedilere uygun olabilecek birçok malzemeden yapılmış mama ve su kabı modelleridir.

 

Kedi Mama ve Su Kapları Markaları

Kedinizin sağlığı ve kabın kolay temizliği için kaliteli kedi mama su kapları önerilir. Hepsimama.com ‘ da bulabileceğiniz kedi mama ve su kabı markalarından bazıları şunlardır; Trixie kedi mama ve su kabı, Petza kedi mama kabı, Quipeng kedi köpek otomatik su kabı, PetStyle kedi mama kabı, MPS kedi mama su kabı, Çınar mama su kapları, Karlie mama su kabı, KB kedi seyahat su kabı, Ferplast mama su kapları, Pawise mama kapları, Gimdog mama su kabı, 1QT, Rogz Bowlz, Flip pet, Pet Master, Acana kedi mama ölçü kabı, Georplast kedi mama kabı, Melamin kedi mama kabı, Nd kedi maması ölçü kabı, Proplan kedi ve köpek mama ölçü kabı, kedi mama kabı seramik, Trixie kedi mama kabı, Tommy kedi mama kabı, Zooplus kedi mama kabı, Staywell 4 öğün zaman ayarlı kedi mama kabı olmak üzere en iyi kedi mama ve su kapları hepsimama.com da bulunmaktadır.

Kediniz için en kaliteli ve uygun kedi mama su kapları ve daha birçok köpek malzemeleri çok uygun fiyatlar ile sizin için en ucuz kedi mama kapları; kaliteli, güvenilir ve hızlı şekilde olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen su ve mama kabı modellerinin yanında kediniz için kedi malzemeleri de bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile kedi su ve yemek kabı satın alabilirsiniz, dilerseniz kedi mama su kabı kapıda ödeme avantajına sahip olabilir ve kolaylıkla kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll