KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kedi Kıyafetleri

  • katalog
  • liste


 

Kedi Kıyafetleri

Kedi kıyafetleri sadece birer aksesuar değildir. Eğer ki kedinizi dışarı çıkarıyorsanız ya da kendisi dışarı çıkıyorsa kedi elbiseleri kışın havalar soğuk olduğunda soğuktan, üşümekten ve yağmurlu günlerde kedinizi yağmur ve ıslanmaktan korur. Bilindiği üzere kediler, doğaları gereği sudan ve ıslanmaktan nefret eden canlılardır. Kısacası koruma amaçlı olan kıyafetleri can dostunun üşümesinden endişe eden sahipler için en sağlıklı ve koruyucu çözümdür. Bu sebeple kediler için yazlık ve kışlık kıyafetler olarak ayrı ayrı üretilmiştir.

Kedi elbiselerinin diğer ve asıl kullanım amacı ise özel günlerinizde can dostunuzun da size güzel giyinerek eşlik etmesidir. Sizin için önemli olan bu özel günler ve davetlerde kedinizi bu çeşitli kedi elbiseleri ile giydirebilir ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Koruyucu özelliğinin yanı sıra bu kıyafetler günümüzde bir moda akımı olup kedinizin zevkine göre ve sahibinin kombinine uygun olarak farklı alternatife sahiptir. Bu kıyafet kimi özel günler için kedi düğün kıyafetleri kimi özel günler için ise kedi aslan kıyafeti olabilir. Hatta sizin tuttuğunuz takımı kediniz de tutabilir ve Fenerbahçeli kedi kıyafeti, Galatasaraylı kedi kıyafeti giyebilir.

Bazı kıyafetlerin giyimi oldukça zor olup kedi için sıkıntı yaratmaktadır. Bu sebeple kedi elbisesi satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus; kıyafetin kaliteli olması, giyimi kolay ve sağlıklı malzemeden üretilmiş olmasıdır,

Kedi Kıyafet Çeşitleri

Kedinizin yaşına ve büyüklüğüne göre kıyafetleri bedenleri bulunmakta ve zevkinize göre çeşitlere sahip kedi kıyafetleri bulunmaktadır. Kediniz henüz yavru kedi ise, 2 aylık kıyafetler, 3 aylık kıyafetler, 6 aylık kıyafetler gibi bedenleri mevcuttur. Kedinizin cinsiyetine göre; erkek ve dişi kedi olarak çeşitlere sahiptir. Genelde kedi sahipleri; kedi elbiselerinin pahalı olduğuna dair bir kanıya sahiptir.

Online petshop mağazamızdaki kedi kıyafetleri çeşitleri şunlardır; örgü, batman, catboy, bebek kedi, çizmeli kedi, doktor, desenli kıyafetler, galatasaraylı kedi korsan yılbaşı kedi kıyafetleridir. Kedinizin cinsi ve ırkına göre vücut yapısı ne olursa olsun, kendisine uygun kedi kıyafetleri online olarak hepsimama.com da bulunmaktadır. Kediniz için uygun olan kedi elbiseleri çeşitlerini hepsimama online petshop sayfamızdan kedi kıyafetlerini toptan yada perakende olarak kolaylıkla seçebilirsiniz.

 

Kedi Kıyafeti Markaları

Unutmayın ki; kedi kıyafetlerinin malzemesinin sağlam, kaliteli ve kullanım rahatlığı olması çok önemlidir. Hepsimama.com sanal evcil hayvan satış sitesinde bulabileceğiniz tavsiye edilen kediler için kıyafet çeşitlerinden bazıları şunlardır; ChiliCrociDoggydollyPetpretty gibi birçok markadaki kedi kıyafetlerinihepsimama.com’dan güvenli alışveriş ile kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Sürekli yenilenen kedi kıyafet çeşitleri ile aradığınız tüm kedi ürünleri burada. Sanal petshop hepsimama.com kedi kıyafetizi kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş verebilirsiniz.

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll