KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kedi Kapıları

  • katalog
  • listeKedi Kapıları

Kediler özgür ruhlu canlılar olup özgürlüklerini her alanda göstermek isterler. Kediler diledikleri zaman kendileri gezinmeyi ve etrafı incelemeyi çok severler. Bu sebeple her gezinme ve yürüme ihtiyacı duyduğunda sizin kapıyı açmanızı isteyemeyecekler. Bu sebeple kedilerin evin içerisinde ya da evin dışarısına açılan kedi kapıları sayesinde özgürce ve dilediği gibi kediniz gezinip geri yuvasına dönebilme imkanına sahiptir.

Peki ,kedi kapısı nedir? Kediler günlük kullanım içerisinde sık sık kedi kapılarını kullanacakları için kedi kapısı alacağınız zaman bu kapının dayanıklı malzemeden üretilmiş ve hava geçirmemesine dikkat ederek kaliteli kedi kapısı olmasına dikkat etmelisiniz. Kediniz için seçeceğiniz kedi kapı boyutu kedinize göre standart genişlikte olacaktır. Kedi kapısı genişliği kediler için hareket imkanı sağlamakta olup, dışarıdan gelecek tehlikeye ve de güvenliği tehlikeye atacak durumlara sebep vermemektedir. Fakat yine de dilerseniz sadece sizin kedinizin geçişine imkan sağlayacak manyetik okuyuculu kedi kapısı tercih edebilir ve içinizi rahat tutabilirsiniz.

Kedinize için uygun olacak kedi kapısını almak diyorsanız kedi kapısı çeşitlerimize mutlaka bir göz gezdirmenizde fayda vardır.

Kedi Kapısı Çeşitleri

Kedi kapıları sizin kedinizin yaşı ve boyutu ile küçük ve büyük olmak üzere boyutlara sahiptir. Kedi kapıları sizin isteğiniz doğrultusunda ekstra özelliklere sahip çeşitleri de bulunmaktadır. Örneğin kedi kapısından gelebilecek soğuk ve sıcak havanın etkili olmasını tercih etmiyorsanız hava akışını kesebilecek hava akışı kontrol sistemli kedi kapısı tercih etmeniz önerilir. Hepsimama.com’da bulunan kedi kapı çeşitleri şunlardır; cam, balkon kapısı, güvenlik kapısı, mıknatıslı kedi kapısı olmak üzere farklı malzemelerde dekoratif kedi kapı seçenekleri bulunmaktadır. Peki, kediniz kapı kullanımına nasıl alıştırılır ? Kediniz için uygun olan kedi ve köpek kapısını seçtikten sonra, gözünün önünde ve çıkmak istediği mekana açılan kapıdan alıştırmak daha kolay olacaktır.

Kedi Kapısı Markaları

Kediniz için uygun olan kedi yatağı en ucuz , kedi kapısı en iyisi ve kalitelisi olarak hepsimama online petshop sayfamızdan seçebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Küçük ve büyük kedi yatakları fiyatı her skalada değişirken, satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken kedinizin yatağının dayanıklı, rahat, kedi yatağı kumaşı mümkünse su geçirmez ve kedi yatağının temizliği kolay olan malzemelerden üretilmiş olanını seçmektir. Kedi yatağının kolayca leke tutmaması ve kirlenmesi durumunda çamaşır makinesinde yıkanabilmesi size kolaylık sağlayacaktır. Kedi yataklarının kolay kirlenmesini önlemenin bir yolu da kedi yatakları ve kedi sepetleri için kedi battaniyeleri sermektir.

Hepsimama.com sanal evcil hayvan satış sitesinde bulabileceğiniz tavsiye edilen kedi kapı çeşitlerinden bazıları şunlardır; Ferplast kedi köpek kapısı, Staywell kedi kapısı, Savic kedi kapısı, Pawise kedi kapısı, Eastland kedi kapısı gibi bir çok kedi geçiş kapısı en ucuz ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen kedi malzemeleri çeşitleri ile kedi köpek için kapı alışverişinizin yanında kediniz için kedi malzemeleri de bakabilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll