KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kedi Kafesleri

  • katalog
  • liste


 

Kedi Kafesleri

Kediler için kedi kafesinin pek çok kullanım amacı bulunmaktadır. Eğer ki kediniz bir rahatsızlık sonrası operasyon geçirdiyse ya da evinizde birden çok evcil hayvan dostunuz var ve kediniz ile anlaşamıyorlar ve birbirlerine zarar veriyorlarsa güvenlik ve sağlıkları açısından kedi kafesleri ev için kullanmak gerekebilir. Fakat unutmamak gerekir ki; kediniz için ayırdığınız kedi kafesi alanı kendi büyüklüğüne ve yaşına uygun olacak kedi kafes boyutları seçilmelidir.

Ayrıca kedi kafesi kullananlar, diğer bir evcil kedi kafesi kullanım sebebi olarak evden dışarı çıktıklarında kedilerinin evde yalnız kaldığında, çevreye ve kendine zarar verebilme ihtimaline karşı kullandıklarını belirtmektedirler.  Kafesi sadece ev içerisinde değil, kedi kafesleri bahçede de kurulması mümkündür. Bahçede kediler açısından kedi evi kafes amaçlı kullanılmaktadır. Hava ve iklim şartlarına göre plastik kafes olursa paslanma yapmayacaktır.

Uzun yolculuklar ve veteriner hekim kontrolleri için kedi kafesleri araba için de yapılmış olup, kedi bagaj kafesi, kedi araba kafesleri, kedi yolculuk kafesleri ve kedi seyahat kafesleri kullanılmaktadır. Can dostunuz kedinizin oyun oynaması için özel olarak üretilmiş kedi oyun kafesi onlara eğlenceli vakit geçirecektir. Kediniz için bu kedi kafes modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Kedi Kafes Çeşitleri

Kediniz için uygun kafes nasıl olmalı sorusunda, kedinizin büyüklüğüne göre kafes ölçüleri seçimi düşünülmelidir. Bu kafes boyutları; büyük ve küçük olmak üzere olmak small, medium vei large gibi farklı alternatiflerde üretilmiştir. Kediniz yetişkin ve büyük boylu ise ya da vakit geçireceği konforlu ve geniş bir alana sahip olsun istiyorsanız; büyük boy olarak kafes ebatları arasından tercih etmeniz gerekir.

Bilinmelidir ki; yetişkin kediler için kafesler ne kadar büyük olursa o kadar rahat alan sunulmaktadır. Kedinizin boyu ufak ya da yavru kedi ise tercih etmeniz gereken boyut; yavru kedi kafesleri olarak üretilmiş modeller olmalıdır. Piyasada üretilmiş kafes çeşitleri; ahşap kafes, kedi balkon kafesi, kedi bakım kafesi, kedi yoğun bakım kafesi, çelik, ev tipi, kedi eğitim kafesi, kedi gezdirme kafesi, hasır, paslanmaz kafes, plastik, tel kafes , kedi taşıma kafesi, kedi yavrulama kafesi olmak üzere çeşitli model ve malzemelerden oluşan çeşitli kedi kafesi bulunmaktadır.

Kedi Kafes Markaları

Kediniz için uygun olan kafesi ölçüleri tarafınızca belirlendikten sonra kedi kafesi kaliteli olarak hepsimamaonline petshop da sizleri bekliyor. Piyasada kedi kafesi en ucuz ve pahalı seçenekleri bulunmakla beraber önemli olan kullanımı rahat ve dayanıklı malzemeye sahip olmasıdır.

Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz tavsiye edilen kedi kafesleri çeşitleri şunlardır; MidWest Life, Savic kedi oyun bahçesi, Midwest, dayang, Lion Karlie, Karlie kedi oyun bahçesi, Ferplast atlas car, Dayang, Ferplast, Trixie Galvaniz, Trixie gibi birçok kafesi ucuz ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen kafes modellerinin yanında kediniz için kedi malzemeleri de bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile kedi kafesi en ucuz ya da perakende olmak üzere bir tık ile satın alabilirsiniz, dilerseniz kedi kafesi kapıda ödemeavantajına sahip olabilir ve kolaylıkla kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll