KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kedi Evi

  • katalog
  • liste

 


 

Kedi Evi

Kediler sahiplenme duyguları kuvvetli olan canlılardır. Kendi yuvalarını ve kendi özel alanlarının farkında olup, mekanlarını sahiplenmek isterler. Bu sebeple kedi evleri kedinizin kendine ait sırf vakit geçirebileceği, uyuyabileceği bir alandan ziyade kendi alanı olarak sahiplendiği alan olacaktır. Kedi evi için evin belirli yerlerine koyabileceğiniz oyuncaklar ile ortamını daha eğlenceli ve konforlu hale getirebilirsiniz.

Kedi evi için önemli olan yerleştirildiği alan ve bulunduğu koşullardır. Bu sebeple kedi evinin hangi alanda ve iklim koşulunda kullanılacağı özellikle göz önüne alınarak tercih yapılması gerekmektedir. Dışarıda ya da bahçede kalacak bir kedi için kedi evi dış mekan için özel materyale sahip olanlardan edinmek gerekir. Dışarıdaki kedi dostlarımızın soğuk kış günlerinde korunabileceği evleri oldukça popülerdir. Soğuk ve yağmurlu bir iklimdeki bir kedi evinin su geçirmez ev olması kedinin sağlığı ve rahatı açısından çok önemlidir. Soğuk alanlarda ısıtmalı kedi evleri kullanılması ya da ısıtma yöntemleri uygulanmalıdır. Kedi evinin temizliği ve sağlıklı koşullara sahip olması için düzenli aralıklar ile temizliği önemsenmelidir.

 Kedi evi Ölçüleri

Kedinizin, yaşı ve büyüklüğüne göre kedi evi boyutları bulunmaktadır. Bu kedi evi boyutları ; büyük boy ve küçük boy olmak üzere daha ufak boylarında olmak üzere farklı alternatiflerde üretilmiştir. Kedinizin yetişkin ise ya da vakit geçireceği konforlu ve geniş bir alana sahip olsun istiyorsanız; büyük boy olarak kedi evi ebatları arasından tercih etmeniz gerekir

Kedi Evi Çeşitleri

Piyasada üretilmiş; ahşap, bahçe için, bahçe, çadır, çoklu, çatısı, dublex, demonte, kedi doğum evi, hasır, ısıtmalı,kedi evi iki katlı olmak üzere çeşitli kedi evi modelleri, kedi evi cinsleri ve kedi evi aksesuarları bulunmaktadır.

 Kedi Evi Markaları

Kediniz için uygun olan kedi evi ölçüleri ve malzemesi tarafınızca belirlendikten sonra kedi evi ucuz ve kaliteli olarak hepsimama online petshop da sizleri bekliyor. Piyasada kedi evi fiyatları ucuz ve pahalı seçenekleri bulunmakla beraber önemli olan kullanımı rahat ve dayanıklı malzemeye sahip olmasıdır.

Hepsimama.com 'da bulabileceğiniz tavsiye edilen Evidea, Lepus , Pet Shop, Riga, Zooplus, Zoo, Agira Fox, Sweet Home , Lionpets , Trixie gibi birçok kedi evi en ucuz ve güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor. Online sanal petshop hepsimama.com da sürekli yenilenen kedi evi modellerinin yanında kediniz için kedi malzemeleri de bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile kedi evi en uygun ya da perakende olmak üzere bir tık ile satın alabilirsiniz, dilerseniz kedi evi kapıda ödeme avantajına sahip olabilir ve kolaylıkla kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll