FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kaplumbağa Bakım Ürünleri

  • katalog
  • liste

 

Kaplumbağa Bakım Ürünleri

 

Kaplumbağa, sürüngenler dünyasında eşsiz bir yere sahiptir. Anatomileri ve fizyolojileri, güneş (veya deniz) altındaki diğer hayvanlar gibi değildir. Hayvanınızın sağlığını mükemmel bir şekilde korumak için veya kaplumbağanızın sahip olabileceği herhangi bir sorunla derhal ilgilenmek için bazı malzemeleri hazır bulundurabilirsiniz.Böylece herhangi bir sorun olduğunda hemen müdahale edebilirsiniz. Hepsimama.com’da, evcil hayvanınızın sağlığını korumak için çok çeşitli sağlık bakım ürünleri bulunmaktadır.

 

Hepsimama.com ‘da Kaplumbağa Bakım Ürünleri

 

Hepsimama.com online pet ürünleri mağazasında, Reeflowers, Deep, JBL ve daha fazlası dahil olmak üzere, evcil hayvan sürüngen bakımı ve habitat bakımında en güvenilir isimlerden en kaliteli ürünler sunulmaktadır. Reeflowers Turtle Notox Kaplumbağa Antitoksik Su Düzenleyici 85ml, klor, kloramin, arsenik, siyanür, bakır gibi toksik elementlerin yanı sıra zamanla suda birikebilecek veya musluktan bulunabilecek diğer ağır metalleri temizlemek için kullanılır. Bu ürün , su kaplumbağaları, amfibiler ve diğer sürüngenlerle kullanım için idealdir. Ayrıca yaygın su kaynaklı hastalıkların kontrolüne yardımcı olur.

 

Deep Turti Clean Jel - Kabuk Koruyucu 20 Ml, içeriğindeki karanfil yağı kaplumağanızın kabuğunda koruyucu bir tabaka oluşturarak bakteri ve mantarlara karşı korunmaya yardımcı olur.Bu ürün kaplumbağalarda antiseptik olarak kullanılır,kabuğa parlak bir renk verir.Ayrıca kaplumbağanızın kabuğundan kaynaklana yaralanmalarda ağrıyı azaltıcı etkisi vardır.

 

Akvaryum veya terrariumunuzu temizlemek için Jbl Spongi Akvaryum Temizleme Süngeri kullanabilirsiniz.Bu tip süngerler, kullanımı kolay, akvaryum,terrarium ya da kaplumbağa bahçelerinin iç yüzeyleri rahatlıkla temizleyebileceğiniz ürünlerdendir.Kalıntı bırakmaz, suyu kirletecek bir madde bırakmazlar.

 

Jbl Terragel Teraryum Su Düzenleyici 30Gr, kaplumbağaların ve sürüngen hayvanların içme sularını sağlık ve güvenli hale getirebileceğiniz bir üründür.Sürüngenler ve kaplumbağalar için hazırlayabileceğiniz bir karışımdır.

 

ReeFlowers Mr. Turtle, musluk ve içme suyunda yetersiz olabilecek kaplumbağalarda iskelet ve kabuk gelişimi için gerekli olan doğal mineralleri sağlar, daha hızlı ve sağlıklı kabuk gelişimine yardımcı olur.

 

ExoTerra Gün Işığı Terrarium Compact Aydınlatma Kapak, Exo Terra Cam Terrarium ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Eğer kaplumbağınız için bir exo terra cam terrarium satın aldıysanız bu ürün sizin için uygundur.Bildiğiniz gibi kaplumbağaların sağlıklı olabilmeleri için belli miktarlarda UV ışınlarına ihtiyaçları vardır. Terrariumunuzun içinde hem ideal ultraviole ışık oranını hem de görsel olarak terrariumunuzu mükemmelleştirecek bu ürünü kullanabilirsiniz.Farklı ebatlarda satın alabilirsiniz.

 

Hepsimama.com’da daha birçok kaplumbağa bakım ürünlerini çok uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz.Sürekli güncellenen kargo bedava ürünlerimizle kampanyalarımız takip ederek tam da ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz.Fırsatlar için her zaman hepsimama.com’u ziyaret edin!

 

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll