FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kaplumbağa Bahçeleri

  • katalog
  • liste

 

Kaplumbağa Bahçeleri

 

Su kaplumbağaları, harika birer evcil hayvandır . Kaplumbağalar büyüleyici ve aynı zamanda da hassas hayvanlardır, bu yüzden bir tane almadan önce onlara nasıl bakacağınızı öğrenmek önemlidir. Yaşam alanı, ışık, nem ve yiyecekler kaplumbağınızın sağlığı için önemlidir. Evcil hayvanınızın bakımının bu yönlerini anlamak, kaplumbağalarınızın uzun bir yaşam sürmesine yardımcı olacaktır.

 

Kaplumbağa Bahçesi

 

Kaplumbağalar büyür. Alanınızın, evlat edindiğiniz kaplumbağa boyutuna uygun olduğundan emin olun. Kaplumbağa bahçeleri, küçük kaplumbağalar için mükemmel bir yaşam alanıdır.Kaplumbağaların tırmanabileceği küçük bir rampaya sahiptir, genellikle dekoratif amaçlı plastiik bir bitki bulunur.Bu bahçelerin temizliği oldukça kolaydır.Fiyatları çok uygundur ve eviniz için dekoratiftir.

Kaplumbağa bahçeniz için musluk suyu kullanmayınız, çünkü musluk suyu sisteminizin pH dengesini bozabilecek klor ve muhtemelen florür içerir. Yüzme alanı için klorsuz suyun kullanılması ve kaplumbağanızın içmesi için filtrelenmiş suyun kullanılması gerekir.

Suya bir miktar tuz eklenmesi “kötü” bakteri seviyesini azaltır ve kaplumbağaları kabuk ve cilt hastalıklarından daha iyi korur.

 

Isı ve Sıcaklık

 

Kaplumbağalar güneş ışığına ihtiyaç duyarlar; D3 vitamini için günde yaklaşık 12-14 saat yüksek kaliteli bir UV lambası ile ihtiyacı olan vitamini ona verebilirsiniz. Kaplumbağaların sıcaklık değişimlerine uyum sağlamaları uzun zaman alıyor. Eğer onunla oynamak için onu bahçesinden çıkarırsanız, odanın bahçesi ile nispeten aynı sıcaklıkta olduğundan emin olun. Ani değişiklikler strese neden olacak ve muhtemelen bağışıklık sistemine zarar verecektir.

 

Kaplumbağalarınızı Beslemek

 

Evcil hayvanınızı haftada iki ila üç kez beslemelisiniz. Beslenme gereklilikleri türlere göre farklılık gösterir. Kaplumbağalarınızı bahçenin dışında beslemek de atıkları azaltır. Kaplumbağa mamaları için kaplumbağa yemleri kategorimize bakabilirsiniz.

 

Hepsimama.com’da Kaplumbağa Bahçeleri

 

Hepsimama.com’da kaplumbağanız için ihtiyacınız olan kaplumbağa bahçesini ve diğer kaplumbağa malzemelerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hepsimama.com online pet ürünlerinin satışını yaptığımız mağazamızda bulunan kaplumbağa bahçesi modelleri; Imac Ninja Şeffaf Kaplumbağa Bahçesi, Fop Paros Kaplumbağa Bahçesini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll