FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kafes-Terrarium

  • katalog
  • listeSürüngen Kafesi - Terrarium Seçmenizi Kolaylaştırın !

Evcil hayvanlara sahip olmak size mutluluk verir.Uzun, yorucu bir günde sizin stresten uzaklaşmanıza yardımcı olurlar.Aynı zamanda evcil hayvan beslerken onun büyümesini izlemek size tarif edilemez bir mutluluk sağlayacaktır.

İguana, kertenkele, kaplumbağa gibi sürüngenleri beslemek sizin için eğlenceli olacaktır.Sürüngenler, soğuk görünümlerine rağmen bulundukları ortamı renklendiren, bakımı ilginç hayvanlardır.

Terrariumlar ,sürüngenler için bir sığınaktır. Bu yaşam alanları, sürüngenlerin kaçmasını engelleyecek duvarlara sahip olduğu için onlar için oldukça güvenlidir.Sürüngen kafesi - terrarium seçmenizi kolaylaştırmak için yazımızı okuduktan sonra Kafes- Terrarium kategorimizden size ve hayvanınıza uygun olanı seçin.

Kafes - Terrarium Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sizin için en iyi sürüngen kafesini – terrariumu satın almadan önce  birkaç nokta hakkında detaylı bilgi sahibi olursanız paranızın karşılığını alacağınız en iyi kalitedeki kafesi satın alabilirsiniz.

Şekli ve Boyutu

Terrarium satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk şey kafesin boyutu ve şeklidir. Evcil hayvanınızın içinde rahatça hareket edebileceği geniş bir alana sahip olması ve onunla oynayabileceğiniz büyüklükte olmasına dikkat etmelisiniz. Sürüngeniniz için ne çok fazla geniş ne de dar bir seçim yapmayın.Böylelikle bunları dikkate alarak hayvanınıza en uygun hangi kafesin olacağına karar verebilirsiniz.

Havalandırma

Hayvanınızın içinde rahatça nefes alabileceği, ona sağlıklı bir ortam yaratacak bir havalandırmaya sahip olan terrariumu tercih edin.

Dayanıklılık

Kararınızı vermeden önce odaklanmanız gereken bir diğer kriter de dayanıklılıktır. Satın alacağınız kafesin cam duvarlarının basınca dayanıklı olmasına dikkat edin.Ayrıca cam duvarların yüksek kalitede olmasını da bu kriter içinde değerlendirin

Güvenlik

Sürüngen Terrayum alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri de güvenliktir.İyi bir kilit sistemine sahip olan kafes sizin için mükemmel olacaktır.Bunun için hayvanınızın kaçmasına izin vermeyecek sağlamlıkta bir kapısının olması evcil hayvanınız için doğru seçim olacaktır. Sürüngen terrariumunu satın alırken ilk dikkat etmeniz gereken konu bu olsun.

Sürüngen Kafesi- Terrarium Markaları

Hepsimama.com’ da Exo Terra ve Trixie markasına ait farklı sürüngen terrariumlarını ve aksesuarlarını bulabilirsiniz.

Sağlıklı sürüngenler büyümeye mecburdur ve kafesleri de onlarla birlikte büyümelidir. Küçük bir sürüngen için yeterli olan kafes tam olarak büyümüş olanı sıkıştırabilir ve ömrünü ciddi şekilde kısaltabilecek sağlık sorunlarına yol açabilir. Sürüngenin yaşam alanını uygun şekilde boyutlandırmak için ne kadar büyüyeceği hakkında bilgi sahibi olun.

Sizin için doğru olan bir sürüngen terrarium setini bir araya getirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. İster küçük sürüngen teraryumuna başlangıç seti istiyor olun yada sahip olduğunuzu geliştirmek istiyor olun, evcil hayvanınızla gurur duyabileceğiniz bir ev inşa etmenize yardımcı olacağız.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll