FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

JBL

  • katalog
  • listeEvcil Sürüngenler İçin JBL Ürünleri

 

JBL ürünleri, akvaryum, terrarium ve gölet sahiplerinin seçimlerini daha kolay yapmasına yardımcı olmak ilkesine dayanarak faaliyet gösteren bir markadır.Aynı zamanda hayvan sahiplerinin gerektiğinde JBL ürünü yapılan mağazadan tavsiye alabilmesi için özel mağazalarla anlaşma yapmaktadırlar. Hepsimama.com da bu özel mağazalardan biridir.

JBL markasının “Araştırma yaparak ilerle”   sloganını gerçekten de uygulayan bir yapıya sahiptir. Bütçelerinin büyük bir kısmını araştırmaya ayırmaktalar. Şirketin Neuhofen ’de kendi araştırma merkezleri bulunmaktadır.

 

JBL İguana, Kertenkele, Kaplumbağa, Sürüngen Yemleri

JBL markasının, su kaplumbağaları , kara kaplumbağaları ve sürüngenler için ayrı yemleri vardır.

 

JBL Su Kaplumbağası Yemleri

Su kaplumbağası için olan yemler, hayvanların besinsel gereksinimlerini karşılayacak içeriğe sahip, profesyonel bir şekilde kurutulmuş doğal yiyeceklerden oluşmaktadır.Birden fazla çeşide sahip bu su kaplumbağası mamaları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

 

JBL Kara Kaplumbağası Yemleri

Kara kaplumbağalarının tüm türlerine özel mineral ve vitaminler içeren yeşil yem peletlerini ister doğrudan isterseniz de önceden ıslatarak yedirebilirsiniz.İçeriğinde hiçbir renklendirme veya koruyucu madde bulunmamaktadır.

 

JBL Sürüngen Yemleri

 

İguanaların ve diğer bitki yiyen sürüngenlerin besin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak üretilen yemlerdir. Evcil sürüngeninizin sindirim sistemi için ideal ve yüksek lif, düşük protein içerir,bağışıklık sistemini stabilize eder ve güçlendirir.

 

JBL Terarrium Hayvanları İçin Beslenme, Su İçme ve Banyo Kapları

Herhangi bir toksit madde içermeyen, temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi kolay, 65 dereceye kadar bulaşık makinesinde yıkanabilir, farklı renklere sahip sürüngen hayvanınız için yem ve su kapları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

 

JBL Kaplumbağa ve Sürüngen Besin Takviyeleri – Vitaminler ve Mineraller

 

Hem kaplumbağaların hem de sürüngenlerin sağlığını korumak için JBL besin takviyelerini evcil hayvanınız için kullanabilirsiniz. Kaplumbağlar için olan JBL vitamin ve mineralleri içeren bu takviye gıda ürünü kaplumbağanın kabuk oluşumunu dengeleyici özelliğe sahiptir. Terarrium hayvanları için olan ek besinler de sürüngenlerin sindirim sistemini düzenleyen mineraller, vitaminler ve karbonhidratlar içermektedir.

 

JBL Bakım Ürünleri

 

JBL markasının terarriumlarda kullanabileceğiniz çeşitli bakım ürünleri bulunmaktadır. Bu bakım ürünleri ile hayvan dışkısını hızlı ve etkili dağıtabilirsiniz ya da bir başka ürünü ile terrariumun camlarını kolayca temizleyebilirsiniz. Farklı kullanımlarına sahip , hem sizi hem de evcil hayvanınızı mutlu edecek bu ürünleri mutlaka denemelisiniz.

 

JBL Terrarium Isı ve Işık Aksesuarları

 

Teraryum hayvanları için ideal ısı yayılımını sağlayan seramik ısı lambaları, kendinden yapışkanlı kızılötesi ısıtma matları, sürüngenleri koruma amaçlı ısıya dayanıklı koruyucuları arasından ihtiyacınıza göre alabilirsiniz.

 

JBL Ölçüm Cihazları ve Kilitler

 

Terrariumdaki nem ve sıcaklık değerlerini ölçmek için JBL Termometre kullanabilirsiniz.Ayrıca,Güvenli bir terrarium için sürgülü kapı kilidi kullanabilirsiniz.

 

Hepsimama.com’da JBL Ürünleri

 

JBL markasının birbirinden kaliteli ve kullanışlı sürüngen, kaplumbağa ve akvaryum ürünlerini hepsimama.com ‘dan satın alabilirsiniz. Hepsimama.com'da bulunan bazı JBL ürünleri; Jbl Spongi Akvaryum Temizleme SüngeriJBL Symec Elyaf 100GrJBL Japon Balıkları İçin Bakteri Kültürü 10ml, JBL Plantis Bitkiyi Çakıl İçinde Tutmak İçin Bitki Mandalı ve daha  fazla  JBL ürünlerini kargo kapıda teslim olarak evinizden teslim alabilirsiniz.

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll