FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Hamster Yuva Yapma Kılı

  • katalog
  • listeHamster Yuva Yapma Kılı

Can dostunuz hamsterınız ile günlük olarak ilgilenmek, bakımını ve temizliğini sağlamak zorunda olduğunuz bir gerçektir. Hamsterlar, her ne kadar kendi kendilerine bakabiliyor olsalar da sahipleri tarafından özenli ve titizce bakım isteyen canlılardır. Bu sebeple hayvanınızın; barınması, beslenmesi, sizinle bağ kurması, kendini güvende ve mutlu hissetmesi, vücut bakımı, temizliği, hastalık takibi ve güvenlik önlemleri çok çok önemlidir. Bu sebeple günlük olarak vakit ayırmalı hayvanınızın sağlık, ilgi, bakım ve temizlik ihtiyaçlarını karşılayarak onun mutlu, huzur içinde, sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Sağlıklı bir dişi hamsterın doğal yaşam süresi içerisinde diğer hayvanlar gibi ürer ve dünyaya sevimli yavru hamstarlar getirirler. Hamsterlar yapıları gereği, memeli hayvanlar içerisinde en kısa süreli gebelik süresi olan hayvanlardır. Sağlıklı bir üreme sonrası yaklaşık olarak 7 ila 13 hamster yavrusu elde edilebilmektedir. Dişi hamsterlar yaşam süresi boyunca ortalama olarak dört, beş kere doğum yapabilmektedirler.

Hamster Yuva Yapma Kılı Nedir ?

Sağlıklı bir doğum süreci için hamster kafesine hamster yuva yapma kılı konulması gerekmektedir. Böylece yavru sahibi olacak olan hamster hem ideal vücut sıcaklığına ulaşacak hem de kendini güvenli bir ortamda hissedecektir. Yeni doğmuş yavru hamsterların, tüyleri bulunmaz, kolları ve kulakları kapalı olur, ortalama iki hafta içerisinde gözleri açılmaktadır.

Hamsterlar doğaları gereği ürkek ve hassas varlıklardır. Doğumu yaklaşan veyahut doğum yapıp yavru hamsterlara sahip olan anne hamsterlar ise çok daha fazla ürkek olurlar. Anne hamster yavrularına zarar gelmemesi için bütün tehlikelere karşı tetikte olacaktır.

Bilinmelidir ki; anne hamster kesinlikle rahatsız edilmemeli ve korkutulmamalıdır. Aksi takdirde, yeni doğum yapmış anne hamster oldukça korkacak, strese girecek ve bu da hamsterın yavrularına zarar verme ihtimalini doğuracaktır. Bu sebeple anne hamster ve yavrularına güvenli, hijyenik ve huzurlu bir ortam yaratmalısınız. Unutmayın ki; satın alacağınız hamster yuva yapma kılları ürünleri hayvanınızın sağlığını ve günlük yaşamını da olumlu etkileyecektir.

Bu sebeple hamster ve hamster sahipleri için bu ürünler hem hayatı kolaylaştıracak hem de sevimli can dostunuz için huzurlu bir doğum ortamı sağlayacaktır. Hamster için gerekli olan tüm ürünleri hepsimama hamster yuva yapma kılı kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

 

Hamster Yuva Yapma Kılı Fiyatları

Hayvanınızın yaşadığı kafese ekleyeceğiniz hamster yuva yapma kılı ürünlerinin kaliteli ve güvenilir ürünler olması çok önemlidir. Hepsimama.com sanal evcil hayvan satış sitesinde bulabileceğiniz hamster yuva yapma kılı ürünleri ve markalarından bazıları şunlardır; Trixie, pippet, Bioline, Karlie, Pawise, Verselelaga, kardelen yuva yapma kılı, Quik, Vitakraft, Hagen, Percell, Ferplast, kardelen, Living World ve daha bir çok aradığınız tüm hamster yuva yapma kılı çeşitleri hepsimama.com da bulunmaktadır. Hayvanınız için en kaliteli ve uygun hamster yuva yapma kılı ürünleri çok uygun fiyatlar ile hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Sürekli yenilenen online sanal petshop da sürekli yenilenen hamster yuva yapma kılı çeşitleri takip edebilir ve hayvanınız için en uygun ürünleri kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz. Sevimli evcil hayvan dostlarınız için piyasadaki kaliteli ve güvenilir hamster malzemelerinin yanı sıra diğer tüm hamster yemlerini de ucuza ve birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan satın alabilir, dilerseniz hamster yuva yapma kılı avantajı ile bir tık ile evinize kargo ile getirtebilirsiniz. Hepsimama’ya gel hamster yuva yapma kılı al .

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll