FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Hamster Taşıma Çantaları

  • katalog
  • listeHamster Taşıma Çantası

Can dostunuzu gittiğiniz yerlere ve seyahatlere yanınızda götürmek istiyorsanız mutlaka bir taşıma çantasına ihtiyacınız olacaktır. Sadece gezmek amaçlı değil ayrıca hareketli bir hamsterınız varsa onunla yapacağınız araba , toplu taşıma araçları ile yapacağınız yolculuklarda hamster taşıma çantası hem sizin hem de hayvanınızın güvenliği açısından kullanılması önerilmektedir. 

Ayrıca evcil hayvanınız hastalandığında ya da hayvanınızın rutin veteriner hekim kontrolleri için uygun olacak bir hamster seyahat çantası kullanabilirsiniz. Taşıma çantalarında da hamster kafeslerinde olduğu gibi tabanında talaş bulunmalıdır. Ayrıca taşıma çantalarının olmazsa olmazları ise; hamster yem kabı ve suluğu olduğunu da unutmamak gerekir. Dilerseniz isteğinize göre diğer hamster taşıma çantası aksesuarları da kullanabilirsiniz.

Hamster Taşıma Çantası Boyutları

Hayvanınızın, yaşına ve büyüklüğüne göre hamster taşıma çantası çeşitleri bulunmaktadır. Bu hamster taşıma çanta boyutları; büyük, orta boy ve küçük boy olarak üretilmiştir. Küçük boy çanta olarak; kabin boy ve yavru hamster taşıma çantaları kullanabilirsiniz

 Hamsterlar için özel olarak üretilmiş çanta modelleri şunlardır; hamster taşıma kabı, metal, taşıma kutusu, taşıma kafesi, taşıma çantası plastik, hafif , su geçirmez hamster taşıma çantası, uçak için hamster taşıma çantası, kabin içi hamster çantası ile can dostunuz ile her yere beraber gidebilir ve birlikte seyahat edebilirsiniz. Bisiklet kullanıyorsanız da; hamster taşıma bisiklet sepeti ile birlikte doğada geziler de yapabilirsiniz.

Hamster Taşıma Çantası Markaları

Hayvanınız için uygun olan en ucuz, en hafif ve en iyi hamster taşıma çantası kaliteli olarak hepsimama online petshop da sizleri bekliyor. 

Hepsimama.com’da tavsiye edilen hamster taşıma çanta markaları şunlardır; Trixie, Dayang, Stefanplast, Savic Trotter, Savic Elmo, Imac Baggy Transport, Paws Crazy, Flybag, Ferplast, Imac Linus, Lepus, Mps Skudo, Lepus Flybag ,İmac carry moderna, Royale Pet, Bobo, Çınar, Milo, Savic Zephos hamster taşıma çanta markalarıdır.

Birbirinden avantajlı hamster ürünlerini kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile uygun fiyatlı satın alabilir ve kargonuzu kolaylıkla kapıda teslim alabilirsiniz. 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll