FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Hamster Oyuncakları

  • katalog
  • liste

 

En Sevilen Hamster Oyuncakları Nelerdir?

Hamsterlar oldukça küçük boyuta sahip canlılardır. Hamsterlar neredeyse günün 20 saati uyurlar. Uyanık oldukları 4 saatte de oldukça hareketli olurlar. Günümüzde birçok hamster besleyen hayvan severler, hamsterları için hayal güçlerine göre değişik minyatür evler oluşturmaktadır.

Bu hamster evin içerisinde ise hareket kolaylığı ve hayvanın antrenman yapabilmesi için köprüler ve hamster çarkları gibi birçok çeşidi olan hamster oyuncakları konulması gerekmektedir. Bu oyuncaklar birçok boyutta üretilmiş çeşitli oyuncaklar olup, bu oyuncakların hamster kafesi ve hamster evi içerisine konulabilmesi için mümkün olduğunca kafes ve ev tercihini olabildiğince büyük yapmakta fayda vardır.

Ayrıca unutmamak gerekir ki; hamster oyuncakları diğer hayvan oyuncakları gibi değildir. Hamsterlar için oyuncaklar gereksinimden çok bir zorunluluktur. Bu oyuncaklar sayesinde hamsterlar uyanık kaldıkları saatlerde hareket ve efor harcarlar.

Hamsterların en sevdiği oyuncak hamster koşu çarkıdır. Bu çark sayesinde, hamsterlar hızlı koşabilirler. Hamsterların çok sevdiği diğer oyuncak çeşitleri, borular ve küçük alanlardan oluşan oyuncaklardır. Çünkü hamsterlar dar alanlardan ve tünellerden geçmekten çok hoşlanırlar. Hamsterların uyanık olduklarında hareketli olmaları onların sağlıklı olduklarının bir göstergesidir. Ayrıca Oyuncaklarının bulunduğu alanda hamster suluğu ve hamster yemliği bulundurulması tavsiye edilmektedir.

 

Hamster Oyuncak Çeşitleri

Hayvanınız için uygun hamster oyuncakları nasıl yapılır ? Birden fazla hamster kafese sahipseniz, bu kafesleri hamster kafes borusu ve hamster kafes ek parça ile hem kafesleri birleştirebilir, hem de hamsterınız için ekstra hareket ve oyun alanı yaratmış olursunuz. Hamsterlar kemirmeyi oldukça seven canlılar oldukları için onlar için en güzel oyuncaklardan biri hamster kemirme oyuncağıdır.

Başlıca oyuncak çeşitleri; hamster oyuncak seti , ek geçiş tüneli, hamster tüneli , hamster tırmanma , hamster koşu diski ,hamster topu, hamster çarkı , kemirgen oyuncakları olmak üzere birçok çeşit oyuncak bulunmaktadır.

Hamster oyuncakları üretilmiş oldukları malzemelere göre; ahşap, plastik, kumaş gibi farklı materyalden oluşabilir. Özellikle tahta oyun evleri hamsterların sevdikleri oyuncaklardandır. Çünkü hamsterlar kemirmeyi seven hayvanlardır.Dolayısıyla, onları ahşap oyun evini kemirirken görürseniz hiç şaşırmayın.

Hamster Oyuncak Markaları

Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz tavsiye edilen oyuncak markaları şunlardır; Hagen Habitrail, Dayang, Ferplast, Trixie, , Savic, Imac, Imac Rolly , Karlie , Jiving World , Georplast , Pawise, Midwest Critterville, Percell gibi birçok kaliteli marka hamster oyuncakları ucuz ve güvenilir olarak hepsimama.com’da.

Hepsimama.com ‘da sürekli yenilenen oyuncak modellerinin yanında hamster evi de bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimli ürünler ile hepsimama.com dan bir tık ile hamster oyuncağı satın alabilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll