FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Hamster Kraker ve Ödülleri

  • katalog
  • liste

 

Hamster Kraker ve Ödülleri

Sevimli dostunuz hamsterlar, oldukça narin, kırılgan ve tek amacı sevginizi kazanmak ve size olan sevgisini göstermek olan canlılardır. Yani hamsterlar doğaları gereği oldukça karakterli ve duygulu hayvanlardır. Bu sebeple sahipleri ile hamsterlar arasındaki bağ çok kuvvetlidir.

Fakat bilinmesi gerekir ki hamsterlar keşfetmeye, hareket etmeye meraklı ve koklama duyuları oldukça gelişmiş canlılar oldukları kadar bir o kadar da korkak ve ürkek canlılardır. Bu sebeple yuvanıza yeni aldığınız bir hamsterın size kendini sevdirmesi ve size alışması ilk etapta mümkün olmayabilir. Hatta alışma sürecinde sizden korkup, sizi de ısırabilir. Bu sebeple hamster eğitimi ve bu eğitim ile sahibine alışmasını sağlamak gerekir. Hamster sahipleri günlük olarak hayvan eğitimine de vakit ayırırlar.

Hamster eğitimi ve hamster sahibine alışması için kullanılan yöntemlerden en önemlisi ve etkilisi sevimli dostumuzu ödüllendirmektir. Hamster eğitiminde de ödül yöntemi oldukça başarılı olup, hayvanınızın size alışmasını ve ayrıca lezzetli ödül maması ile mutlu olmasını sağlayacaktır. Hamster ödülü ve hamster krakeri denildiğinde de akla ilk gelen hamster ödülleri nedir sorusunun cevabı olarak, paketli bitkili, meyveli ve birçok çeşidi bulunan hamster yiyecek ödülleri, hamster yiyecek krakerleri ve hamsterlar için özel üretilmiş kemirme eşyaları, hamster ödül maması ve hamster kemirme oyuncakları olmaktadır. Paketli ödül yem ve ödül maması; ot şeklinde ve kraker şeklinde olan yem ve mamalardır.

Hamster Ödül Maması Ne İşe Yarar ?

Hayvanınıza, hamster ödülü ve hamster ödül maması vereceğiniz durumları dikkatle seçmeniz gerekir. Hayvanınızın, sizinle bağ kurabilmesi ve size alışabilmesi amaçlı kullanabileceğiniz gibi hayvanınızın size karşı hangi davranışının tekrar edilmesini istiyor iseniz o zaman ödül maması vermeniz yerinde olacaktır. Örneğin agresifleşip size saldırdıktan sonra ya da sizden korkup kaçarken yem kabını devirdikten sonra vereceğiniz ödül maması ile hayvanınız yaptığı bu davranışın doğru olduğunu, takdir gördüğünü düşünecek ve bu davranışı tekrardan yapacaktır.

Peki; hamster ödül maması ne kadar verilmeli ? Hamster ödülleri, günlük ya da haftalık şeklinde aşırıya kaçmadan verilebilir.

Hamster ödülleri ve ödül krakerleri denildiğinde karşımıza bir çok çeşit hamster ödülü çıkmaktadır. Hayvanınıza vereceğiniz hamster ödülleri sağlıklı olmalı ve hamster ödül yemi içerisinde zararlı olmayan içerikler içermeli ve hayvanınızın sağlını bozmayacak kaliteli mamalar olması gerekmektedir. İşte hayvanınız için uygun olacak kraker hamster ödülü , kemirme oyuncakları gibi hamster ödülleri olarak en doğru tercihi ve geniş ürün seçeneğini hepsimama.com da kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Hamster Kraker ve Ödülleri Fiyatları

Unutmayın ki; hamster ödüllerinin hayvanınız tarafından sevilmesi ve kalitesi çok önemlidir. Çünkü hamster kemirgen ödülünü yemiyor ise mamanın lezzetini beğenmemiş olabilir. Piyasada değişen hamster ödülü fiyatları bulunuyor. Hepsimama.com 'da bulabileceğiniz tavsiye edilen en iyi hamster ödül maması ve hamster ödülleri markaları ve çeşitlerinden bazıları şunlardır; Verselelaga Nature kemirgen ödülü, Eurogold yonca sebze karışımı, Pawise , Karlie, Quik,Trixie gibi bir çok hamster ödülü en ucuz ve en güvenilir olarak hepsimama.com güvenli alışveriş sayesinde kargoyla kapınıza kadar geliyor.

Sürekli yenilenen online sanal petshop ‘da sürekli yenilenen hamster ödülü çeşitleri ile aradığınız tüm hamster ürünleri burada. Sanal petshop hepsimama.com en sağlıklı hamster ödülü, en ucuz hamster ödülü alışverişini kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak sipariş edebilirsiniz.

Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile hamster ödülü al, hamster krakeri al , kolaylıkla ve güvenilir şekilde alışveriş yap, ürünleriniz evinize kadar kadar gelsin. Dilerseniz hamster ödülü kapıda ödeme seçeneğini tercih edebilir ve sipariş bedelini kargo ile birlikte ödeyebilirsiniz.

 

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll