FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Hamster Kemirme Taşı

  • katalog
  • liste

 

Hamster Kemirme Taşı

Hamsterlar doğaları gereği kemirmeyi çok seven canlılardır. Bu sebeple etrafta bulduğu her şeyi kemirmek isterler. Bu sebeple kemirme hareketi aslında can dostunuzun sağlıklı olduğunun bir göstergesidir. Ayrıca hamster cinsi hayvanların dişleri sürekli uzamaktadır. Hamsterlar bu taşları sayesinde uzayan dişlerinin uzamasını engelleneceği için kendi sağlıkları açısından gerekli bir malzemedir. Hayvanınızın kemireceği bir hamster kemirme oyuncağı ya da kemirme taşı bulunmuyorsa kafesi kemirmesmümkün olup veya bulabildiği eşyaları kemirmeye başlayacaktır. 

Hamsterın yaşam sürdüğü her evde kemirme taşı bulunması hem hayvanınızın sağlığı açısından hem de evdeki eşyalar için oldukça önem taşımaktadır. Ayrıca bu taşlar yavru hamsterlar için de mevcut olup, hamsterı erken yaşta eğitmek ve onunla oynayarak alıştırmak istiyorsanız onun kemirmesi için erkenden kullanmanızda fayda vardır.

Hamsterınızın kemirme taşına daha kolay alışması için tavşanlar için kemirme taşı ürününüzü tavşanınızın oyun oynadığı bölgede bulundurmanız önerilir. Tavşanlar için üretilmiş olan tavşan kemirme ürünleri çeşitleri çok geniş skalada olup, tavşan sahiplerinin seçimi bu sebeple kolaylaşacaktır.

Hamster Kemirme Taşı Çeşitleri

Can dostunuzun dikkatini çekebilecek boyut ve modelde birçok hamster kemirme taşı modelleri bulunmaktadır. Bu sebeple hamster taşını seçimini hayvanınızın en çok ilgi gösterdiği materyal ve modeli seçmekte fayda olacaktır. Bu tarzdaki hamster taş çeşitlerini kemirme tahtaları, taşları ve oyuncakları, kemirgen topları, kemirgen evi, ahşap kemirgen tüneli, mineralli kemirme küpleri olarak sıralayabiliriz. Eğer bu taşlarından kullanmak istemiyorsanız,,ahşap kemirme oyuncakları kullanabilirsiniz. Satın almış olduğunuz taşı hamster kafesinde onun rahatça ulaşabileceği uygun bir yere koyabilirsiniz.

Bu tarz taş ve oyuncaklar, hamstrınızın yaşına ve büyüklüğüne göre çeşitlilik gösterecektir. Eğer hayvanınız yavru hamster  ise, diş yapısı henüz gelişmemiş olacağından yavru hamster taşı ve yavru hamster kemirme oyuncakları kullanmalısınız. Erken yaşta hayvanınızın yavru iken bu taşların kullanılmaya başlanması ilerisi için oldukça önemlidir.

Ayrıca evcil hayvanınız hangi yaşta olursa olsun, içerisinde mineral ve vitaminlerin olduğu hamster taşları ile oynamayı hem sevecek hem de içerisindeki zengin içerik ile sağlığına fayda sağlayacaktır.

Hamster Kemirme Taşı Markaları

Sevimli dostunuz hamster için uygun olan hamster kemirme taşları en ucuz ve kaliteli olarak hepsimama online petshop da bulunmaktadır.  

Hepsimama.com ‘da bulabileceğiniz tavsiye edilen hamster kemirme taşı ve hamster kemirme ürünleri markalarından bazıları şunlardır; Pawise, Karlie, Trixie, Ferplast, Eastland , Percell , Pawise, Eurogold kemirgen tüneli, Vitakraft, Ace Pet, Quik , Jungle gibi birçok markadaki hamster taşlarıdır. 

Hepsimama.com online mağazamızda sürekli yenilenen hamster ürünleri modellerinin yanında hayvanınız için gerekli olabilecek tüm hamster malzemeleri alışverişi için de sayfamıza bakabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar, indirimler ile hepsimama.com dan bir tık ile uygun fiyatlı hamster kemirme taşları ürünlerini bir tık ile satın alabilirsiniz. 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll